Volvo servisas - AUTOPIT

Ar žinote, kad naujoji Volvo koncepcija pagrįsta “Lean” gamybos idėjomis? Lean sistema gerina efektyvumą, pašalina klaidas ir užtikrina kokybę. Vis daugiau gamintojų pereina prie šios sistemos, nes naujoviškas požiūris ženkliai sumažina gamybos ciklo laiką ir tuo pačiu pagerina kokybę. Nors nesame oficialus Volvo servisas, autoservisas AUTOPIT visada siekia ne tik efektyvaus darbo organizavimo, bet ir sėkmingo bendradarbiavimo su kiekvienu klientu.


Didžiuojamės sukauptomis žiniomis ir ilgamete darbo patirtimi, kurios leidžia mums ištaisyti bet kokio sudėtingumo gedimus. Volvo servisas Klaipėdoje - tai specialistų komanda, kuri pasiruošusi Jums padėti. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai dirba su moderniausiomis technologijomis, kad užtikrintų ne tik kompleksinę automobilio priežiūrą, bet ir komfortišką važiavimą.


Volvo Servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


VOLVO Servisas Klaipėdoje - kodėl mes?

Vienas kertinių Volvo saugumo akmenų yra požiūris ne į atskiras automobilio dalis, kurios reikalauja priežiūros, o į automobilį, kaip į vientisą sistemą. Automobilio dalys sąveikauja tarpusavyje, kad sukurtų sistemą, kuri veikia tiksliai, kaip laikrodis. Todėl Volvo remontas turi būti atliktas autoservise, kur specialistai galės tiksliai nustatyti Volvo markės automobilio gedimus ir parinkti optimaliausią ir ekonomiškiausią sprendimą, kad užtikrintų kiekvieno kliento išskirtinę vairavimo patirtį.


Nesvarbu, ar tai variklio remontas, ar padangų keitimas, ar važiuoklės remontas remontas - Volvo servisas užtikrina kokybišką Jūsų automobilio priežiūrą ir profesionalų aptarnavimą. Tik Volvo autoserviso specialistai žino, kokios automobilio dalys geriausiai tinka Jūsų Volvo modeliui. Volvo servisas - tai sprendimas tiems, kas nori išsaugoti Volvo automobilio vientisumą ir mėgautis saugiu ir patogiu vairavimu.


VOLVO remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos VOLVO automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad VOLVO automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau.


Volvo servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910