Pogarantinis Volvo servisas Klaipėdoje - AUTOARC

Ar žinote, kad naujoji Volvo koncepcija pagrįsta “Lean” gamybos idėjomis? Lean sistema gerina efektyvumą, pašalina klaidas ir užtikrina kokybę. Vis daugiau gamintojų pereina prie šios sistemos, nes naujoviškas požiūris ženkliai sumažina gamybos ciklo laiką ir tuo pačiu pagerina kokybę. Nors nesame oficialus Volvo servisas, autoservisas AUTOARC visada siekia ne tik efektyvaus darbo organizavimo, bet ir sėkmingo bendradarbiavimo su kiekvienu klientu. Ieškote patikimos ir ekonomiškos alternatyvos brangioms oficialių servisų paslaugoms? Pogarantinis Volvo servisas Klaipėdoje siūlo visavertį remontą ir priežiūrą Jūsų automobiliui. Paprastai tariant, tai yra servisas, kuriame dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, turintys didelę patirtį su Volvo markės automobiliais, tačiau jie nėra oficialūs atstovai.


Didžiuojamės sukauptomis žiniomis ir ilgamete darbo patirtimi, kurios leidžia mums ištaisyti bet kokio sudėtingumo gedimus. Volvo servisas Klaipėdoje - tai specialistų komanda, kuri pasiruošusi Jums padėti. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai dirba su moderniomis technologijomis, kad užtikrintų ne tik kompleksinę automobilio priežiūrą, bet ir komfortišką važiavimą.


Volvo Servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kokias paslaugas siūlo Volvo servisas?

Planinė techninė priežiūra: svarbiausi patarimai ir gairės

Volvo automobiliai pelnė reputaciją dėl savo inovatyvumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo. Siekiant išlaikyti transporto priemonę geriausios būklės ir užtikrinti saugų bei efektyvų naudojimą, būtina reguliariai atlikti techninę priežiūrą.


Kvalifikuoti mechanikai apžiūrės Jūsų transporto priemonę ir atliks reikiamus darbus, tokius kaip:

 • Alyvos ir filtrų keitimas. Variklio alyva ir filtrai turi būti keičiami pagal gamintojo rekomendacijas. Tai užtikrina variklio tepimą ir švarą, sumažinant dėvėjimąsi ir padidinant variklio tarnavimo laiką.

 • Stabdžių sistemos patikrinimas. Stabdžių sistema yra svarbi saugumui, todėl būtina reguliariai ją tikrinti ir prireikus atlikti remontą.

 • Padangų būklės patikra. Padangų būklė ir slėgis turi atitikti gamintojo rekomendacijas. Nusidėvėjusios ar netinkamai pripūstos padangos gali sukelti nestabilų automobilio valdymą ir padidinti avarijų rizikas.

 • Kiti patikrinimai. Be minėtų punktų, techninės apžiūros metu taip pat tikrinamos, kitos svarbios transporto priemonės sistemos, tokios kaip: apšvietimas, vairavimas ir pakaba.

Volvo servisas - tai reguliari automobilio priežiūrą, užtikrinanti, kad transporto priemonės veikimas bus patikimas ir stabilus. Investuodami į šią priežiūrą, jūs taip pat saugote savo investiciją ir didinate automobilio vertę ateityje. Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra ne tik išlaiko automobilį techniškai tvarkingą, bet ir padeda išvengti galimų problemų, kurios gali kilti nepastebimai, taip suteikianti ramią ir patogią važiavimo patirtį.


Diagnostika - teisingas Volvo remontas

Mūsų diagnostikos paslaugos apima ne tik gedimų nustatymą, bet ir išsamią problemų analizę bei rekomendacijas dėl tolesnių veiksmų. Mes siekiame ne tik sutvarkyti esamas problemas, bet ir užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų optimaliai paruoštas ilgalaikiam naudojimui. Profesionalus Volvo servisas, aprūpintas specialia įranga, leidžiančia atlikti tikslius ir efektyvius automobilio diagnostikos procesus. Tačiau dar svarbiau, kad diagnostiką atliktų patyrę specialistai, nes net pažangiausia įranga negali užtikrinti teisingų rezultatų be kvalifikuotų meistrų rankų. Panašiai kaip medicinos diagnozė, Volvo automobilio diagnostika padeda nustatyti problemas ir išvengti neefektyvaus "išardysiu – rasiu gedimą" remonto metodo. Todėl verta pasitikėti tik profesionaliais AUTOARC serviso specialistais, kurie naudoja pažangias technologijas ir savo patirtį, siekdami užtikrinti tikslius ir greitus gedimų nustatymus.


Kodėl Nedylerinis Volvo servisas vertas pasirinkimo?

Nedylerinis Volvo servisas siūlo keletą privalumų, lyginant su oficialiais servisais:

 • Taupymas. Volvo servisas - tai puikus pasirinkimas Jūsų piniginei. AUTOARC siūlomas platus alternatyvių dalių pasirinkimas. Tai leidžia Jums sutaupyti remonto kaštus, nes galite rinktis pigesnes, bet kokybiškas alternatyvas. Volvo servisas dirba mažesnėmis komandomis, nei oficialūs automobilių centrai, todėl esant mažesnėms eksploatacinėms išlaidoms, taikyti tokių didelių darbo įkainų kaip oficialioms atstovybėms nereikia.

 • Aukšta meistrų kvalifikacija. AUTOARC servise, dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, turintys ilgametę patirtį Volvo automobilių specializacijoje. Jie nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų susidoroti su bet kokia problema. Meistrai puikiai išmano visus Volvo modelius, nuo seniausių iki naujausių, ir gali diagnozuoti bei remontuoti įvairaus sudėtingumo problemas, susijusias su varikliu, transmisija, elektronika, važiuokle ir kt. 

 • Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Volvo  servisas puikiai supranta, kad automobilio gedimas gali sukelti nepatogumų ir sutrikdyti Jūsų planus. Todėl stengiamės dirbti kuo greičiau ir efektyviau, kad Jūs galėtumėte greitai grįžti į kelią, kuo skubiau. Tačiau greitis mums nereiškia skubėjimo ir darbo kokybės aukojimo. Mes naudojame tik aukštos kokybės atsargines dalis ir taikome pažangias technologijas, kad užtikrintumėme patikimą remontą. Mūsų patyrę mechanikai kruopščiai diagnozuoja problemas ir atlieka visus reikiamus darbus, kad automobilis vėl veiktų nepriekaištingai.

 • Asmeninis dėmesys. Neoficialūs paslaugų teikėjai paprastai yra mažesnio masto ir gali skirti daugiau laiko individualiam klientų aptarnavimui. Mūsų servise, Jūsų automobiliu pasirūpins patyrę mechanikai, kurie sieks kuo greičiau ir efektyviau išspręsti visas automobilio technines problemas. Tai reiškia, kad kiekvienam klientui AUTOARC servise, skiriama pakankamai laiko, kad išklausyti  automobilio gedimo problemas, suprasti jo poreikius ir pasiūlytų geriausią bei optimaliausią sprendimą.

 • Papildomos naudos. Volvo servisas teikia platų paslaugų spektrą; automobilio patikrą prieš techninę apžiūrą bei kitus išsamius automobilio priežiūros paslaugų paketus.

Volvo servisas - tik kokybiškas Volvo remontas 

Volvo automobilių savininkai dažnai pasirenka neoficialius Volvo servisus dėl jų specializuotų žinių ir patirties. Volvo servisas - tai specialistų komanda, kuri gerai išmano į įvairius remonto ir priežiūros darbus, kurie dažniausiai būdingi Volvo automobiliams, nes jų specifika yra būtent šios markės automobilių ypatumai. Siekiant užtikrinti kiekvieno kliento patirtį ir saugumą, svarbu ne tik kokybiškai atliktas Volvo remontas, bet ir nuosekli transporto priemonės priežiūra, bei patarimai dėl tinkamos automobilio eksploatacijos. Tai gali apimti reguliarius aptarnavimus, diagnostiką ir būtinų detalių pakeitimus, kad automobilis visada būtų paruoštas kelionei. Taigi, Volvo remontas yra ne tik techninis procesas, bet ir įsipareigojimas užtikrinti klientams aukštą saugumo ir našumo lygį, o tai pasiekiama tik su tinkamai apmokytais specialistais ir aukštos kokybės paslaugomis. Volvo remontas gali skirtis priklausomai nuo automobilio modelio, būklės ir eksploatavimo sąlygų, tačiau yra tam tikri, kurie pasitaiko dažniau.


Variklio remontas

Vienas iš dažniausių Volvo remontų yra variklio gedimų taisymas. Nepaisant to, kad šių automobilių varikliai garsėja patikimumu, vis dar gali atsirasti problemų, susijusių su tepalo nutekėjimu, dūmais iš išmetimo vamzdelio arba kitais variklio gedimo sutrikimais. Todėl Volvo ( ( variklio ) remontas yra dažnas aptarnavimo kategorija AUTOARC servise.Tepalo nutekėjimai: Vienas iš dažniausių variklio gedimo požymių yra tepalo nutekėjimas. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, įskaitant nusidėvėjusias tarpines arba pažeistas dangčius. Tepalo nutekėjimo problema gali sukelti variklio perkaitimą ir rimtesnius gedimus, todėl ją svarbu kuo greičiau išspręsti.


Požymiai  siganlizuojantys, kad Volvo remontas reikalingas:

 • Dūmai iš išmetimo sistemos. Dažnas variklio gedimo požymis yra dūmai iš išmetimo sistemos. Tai gali būti susiję su įvairiomis problemomis, įskaitant degimo netinkamą reguliavimą, gedimą kuro sistemoje arba netinkamą kuro mišinio sudėtį. Dūmų iš išmetimo sistemos problema gali reikalauti išsamesnio diagnostikos ir remonto proceso, kurią Volvo servisas pasiruošęs tinkamai išspręsti.

 • Degimo problemos. Kartais variklio gedimai gali būti susiję su degimo problemomis, tokiomis kaip netinkamas žvakių veikimas, deguonies jutiklių arba kuro sistemos gedimai. Šios problemos gali turėti įvairių priežasčių ir reikalauti atidžios diagnostikos bei remonto. Šias variklio probremas siūlome patikėti AUTOARC servisui, profesionaliai ir patyrusių meistrų komandai.

 • Elektroninės sistemos gedimai. Volvo automobiliai taip pat gali patirti elektroninės sistemos problemas, kurios gali paveikti variklio veikimą. Tai gali būti susiję su jutiklių arba daviklių gedimais, kurie gali turėti įtakos variklio veikimo efektyvumui ir patikimumui.

Važiuoklės remontas

Be to, kitas dažnas Volvo remontas susijęs su stabdžių sistema. Šie automobiliai yra žinomi, dėl savo aukštos kokybės stabdžių, tačiau laikui bėgant, stabdžių diskai, kaladėlės ir kita įranga gali susidurti su normaliu nusidėvėjimu arba gedimais, kurie reikalauja profesionalaus serviso. Važiuoklės remontas gali būti reikalingas dėl įvairių priežasčių, įskaitant amortizaciją, arba kitus mechaninius gedimus. Tai gali apimti pakabos elementų tokių kaip: atramos svirtys, įtempimo dalys ir amortizatoriai, pakeitimą arba remonta. Kvalifikuotų meistrų komanda atliks šį remontą, grąžindama Jūsų automobiliui optimalią važiuoklės būseną. Volvo servisas pabrėžia meistrų profesionaluma, todėl Volvo remontas bus atliekamas tinkamai, grąžinant optimalią važiuoklės būseną.


Transmisijos remontas

Jūsų automobilis ,,streikuoja''? Neieškokite toliau! Volvo servisas yra patikimas sprendimas, visoms automobilio gedimo problemoms spręsti.  Pavarų dėžės remontas  dažnai atliekamas AUTOARC servise. Volvo servisas - tai įgudusių specialistų komanda, kuri greitai ir efektyviai nustatys bei išspręs, bet kokias pavarų dėžės veikimo problemas.


Transmisijos gedimai, galintys sukelti potencialias problemas:

Sunkumai perjungiant pavaras. Jei pavaros perjungiamos sunkiai, ypač važiuojant dedesniu greičiu, tai gali būti sankabos arba pačios pavarų dėžės problemų požymis.


 • Triukšmas iš pavarų dėžės. Jei girdite keistus garsus, sklindančius iš pavarų dėžės: dūzgimą, šlifavimo garsą ar kauksmą, tai gali rodyti susidėvėjusias dalis ar kitas problemas.

 • Vibracija. Jei jaučiate vibraciją, ypač važiuojant tam tikru greičiu, tai gali būti nesubalansuoto kardaninio veleno arba kitų transmisijos dalių požymis, todėl Volvo servisas - patikimas partneris, šiai gedimo problemai išspręsti.

 • Skysčių nutekėjimas. Pastebėjus skysčio dėmes po automobiliu, būtina kreiptis į AUTOARC, nes tai gali rodyti transmisijos alyvos nutekėjimą, kurį reikia kuo greičiau ištaisyti, prieš tai tinkamai identifikavus problemą.

 • Degančio skysčio kvapas. Jei jaučiate degančio skysčio kvapą, ypač važiuojant, tai gali būti perkaitusios transmisijos požymis, todė rekomenduojama nedelsiant sustoti.

Elektros sistemos remontas

Kitas svarbus remonto elementas yra elektroninės sistemos taisymas. Volvo automobiliai yra įrengti su įvairiomis sudėtingomis elektroninėmis sistemomis, kurios kontroliuoja viską nuo variklio veikimo iki saugos funkcijų. Todėl, jei yra problemų su elektroninėmis sistemomis, tokiomis kaip diagnostinės klaidos, būtina profesionali intervencija, kurią Volvo servisas gali pasiūlyti. Šios problemos gali turėti įvairių priežasčių, pradedant nuo jutiklių arba jų jungčių gedimo, baigiant programine įranga arba valdymo blokų defektais.


Profesionalus elektroninių sistemų Volvo remontas yra būtinas, siekiant atkurti automobilio veikimą ir užtikrinti saugų bei efektyvų jo naudojimą. Volvo remontas gali apimti įvairias procedūras, pradedant nuo išsamios diagnostikos, kuriuos metu nustatomi problemos šaltiniai, ir baigiant gedimų pašalinimu arba sistemos atnaujinimu. Svarbu, kad tokį remontą atliktų specialistai su žiniomis ir patirtimi, kad nebūtų daroma papildoma žala arba sukurtos naujos problemos. Volvo servisas – tai kvalifikuotų specialistų komanda, naudojanti specializuotą įrangą, naujausias technologijas ir atnaujinimus siekdama klientams teikti aukščiausio lygio aptarnavimą. Be to, remonto procesas gali apimti ne tik gedimų pašalinimą, bet ir prevencinius veiksmus bei sistemų atnaujinimus, siekiant užtikrinti ilgalaikį automobilio veikimą ir sumažinti galimas, potencialias problemas ateityje. Galutinis tikslas yra suteikti klientui patikimą, saugų ir efektyvų automobilio naudojimą, atkuriant elektroninių sistemų funkcionalumą ir patikimumą. Todėl, jei yra netikėtų arba kylančių problemų su elektroninėmis sistemomis, svarbu nedelsiant kreiptis į AUTOARC profesionalų  servisą, kuris galės suteikti kokybišką ir patikimą aptarnavimą.


Kėbulo remontas

Nepaisant to, kad Volvo garsėja tvirtumu ir patvarumu, įvairios situacijos gali lemti kėbulo defektus, pradedant smulkiais įbrėžimais ir baigiant didesnėmis deformacijomis. Vienas iš dažniausių pažeidimų, su kuriais susiduria Volvo automobilių savininkai, yra įbrėžimai. Net maži įbrėžimai gali trukdyti automobilio išvaizdai ir vertei. Todėl svarbu juos suremontuoti profesionaliai, siekiant išlaikyti automobilio išvaizdą ir vertę. Be įbrėžimų, gali pasitaikyti ir įdubimų. Tai gali įvykti dėl įvairių priežasčių, tokiose situacijose kaip avarija ar smūgis į kliūtį. Įdubimai ne tik gali paveikti automobilio išvaizdą, bet ir gali turėti įtakos jo struktūros vientisumui ir saugumui. Kadangi Volvo automobiliai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų , Volvo remontas turi būti atliekamas atidžiai ir profesionaliai. Tai reikalauja ne tik tinkamų įrankių ir technologijų, bet ir žinių bei specialistų, kurie sugeba atkurti automobilio kėbulo vientisumą ir išvaizdą. Nesvarbu, kokio sudėtingumo kėbulo remontas Jūsų Volvo automobiliui reikalingas patikimas - Volvo servisas. Klaipėdoje AUTOARC servise, dirba patyrę ir aukštos kvalifikacijos meistrai, kurie puikiai išmano šios markės automobilių konstrukcijas ir kėbulo remonto specifiką.


VOLVO Servisas AUTOARC - ramybė kelyje prasideda čia

Volvo remontas: vientisa sistema, išskirtinė patirtis

Volvo automobiliai garsėja savo išskirtiniu saugumo lygiu ir patikimumu, todėl tinkamas Volvo remontas yra svarbus, siekiant išlaikyti šiuos standartus. Vientisa sistema, kurią sudaro įvairios automobilio dalys, yra kaip sudėtingas mechanizmas, kuriame kiekvienas elementas turi savo svarbą ir poveikį visumai. Tai reiškia, kad remontas turi būti atliekamas su ypatingu dėmesiu kiekvienam detalių sąryšiui ir jų funkcionavimui. Vienas kertinių Volvo saugumo akmenų yra, būtent požiūris ne į atskiras automobilio dalis, kurios reikalauja priežiūros, o į automobilį, kaip į vientisą sistemą. Automobilio dalys sąveikauja tarpusavyje, kad sukurtų sistemą, kuri veikia tiksliai, kaip laikrodis. Kokybiškas Volvo remontas atliekamas AUTOARC autoservise, kur specialistai gali tiksliai nustatyti Volvo markės automobilio gedimus ir parinkti optimaliausią ir ekonomiškiausią sprendimą, kad užtikrintų kiekvieno kliento išskirtinę vairavimo patirtį. 


Skaidrios kainodaros politika

Nesame iš tų servisų, kurie mėgsta nustebinti sąskaita. Prieš pradedant darbus, visada suderinsime kainą ir informuosime  apie visas išlaidas, laikydamiesi visiško atvirumo principo. Jokių paslėptų mokesčių ar netikėtų priemokų! Kainos pas mus AUTOARC, ženkliai palankesnės, lyginant su oficialiais autoservisais.


Volvo remontas - profesionalų rankose

Koncentruojamės į Volvo markę: mūsų specialistai yra šios automobilio markės žinovai, profesionalai, todėl puikiai išmano visų modelių specifiką ir ,,silpnąsias'' vietas.  Nesvarbu, ar tai variklio remontas, ar padangų keitimas, ar važiuoklės remontas remontas - Volvo servisas užtikrina kokybišką Jūsų automobilio priežiūrą ir profesionalų aptarnavimą. Tik Volvo autoserviso specialistai žino, kokios automobilio dalys geriausiai tinka Jūsų Volvo modeliui. Volvo servisas - tai sprendimas tiems, kas nori išsaugoti Volvo automobilio vientisumą ir mėgautis saugiu ir patogiu vairavimu. Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad VOLVO automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau.


Visos paslaugos vienoje vietoje

Mūsų paslaugų spektras apima visą remonto ciklą:  VOLVO remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos VOLVO automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu. Suteikiame išskirtinę priežiūrą ir remonto paslaugas VOLVO automobiliams. Mūsų tikslas - užtikrinti, kad automobilis veiktų optimaliai ir teiktų tik malonią važiavimo patirtį. Nepaisant to, ar tai būtų nedideli remonto darbai arb sudėtingesnių problemų sprendimas, mes dedame visas pastangas, kad Jūsų automobilis veiktų tobulai. 


Volvo servisas - autoservisas-klaipeda.lt/

Pasirinkite patikimą AUTOARC ir būkite tikri, jog Jūsų automobilis yra gerose rankose!


Registracija
Internetu arba +37064496910