Ford servisas - AUTOARC

Jūsų Ford automobiliui reikalinga profesionali priežiūra? Nedelskite ir pasirūpinkite savo automobiliu. AUTOARC Ford servisas Klaipėdoje - tai kompetentingos mūsų autoserviso, kuriame atliekami visų tipų remonto darbai nuo išsamios diagnostikos, automobilio priežiūros iki kapitalinio remonto, paslaugos.


Kompanija Ford Motor yra viena didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Perkant modernų ir patogų šios kompanijos automobilį, kiekvienas vairuotojas tikisi, kad jis tarnaus ilgai ir be rūpesčių. Tačiau, norėdami, kad taip ir būtų, svarbu nuolat rūpintis savo automobiliu, laiku įvertinti techninę automobilio būklę ir atlikti reikalingą priežiūrą. Nors ir nesame oficialus Ford servisas, tačiau autoservisas AUTOARC, ko gero, geriausia vieta Jūsų amerikietiško automobilio remontui ir priežiūrai Klaipėdoje.


Ford servisas - autoservisas-klaipeda.lt


Ford servisas Klaipėdoje - Kodėl mes?

Ford servisas Klaipėdoje - tai aukštos kokybės garantija ir profesionalus aptarnavimas. Mūsų ilgametę patirtį turintys specialistai žino visas silpniausias šios automobilio markės vietas, todėl lengvai gali išspręsti sudėtingiausias problemas. Ford remontas mūsų autoservise atliekamas greitai ir kokybiškai. Mes naudojame tik profesionalią įrangą, o sukauptos žinios ir patirtis leidžia mums rasti geriausius sprendimus.


Ford servisas - tai individualus požiūris į kiekvieną klientą ir į kiekvieno Ford automobilio techninę būklę. Tai leidžia mūsų specialistams išspręsti bet kokio sudėtingumo situacijas ir rasti tinkamiausią sprendimą. Ford autoservisas - tai kokybiškų paslaugų garantija už prieinamą kainą.


Ford servisas Klaipėdoje AUTOARC pasirūpins, kad kiekvienas Ford automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. Ford remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos Ford automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad Ford automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau


Ford servisas  - autoservisas-klaipeda.lt


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910