Variklio diagnostika - AUTOPIT

Kiekvienas žino, kad variklio konstrukcija yra sudėtinga ir tam, kad variklio mechanizmai veiktų efektyviai ir patikimai būtina reguliariai ir kokybiškai prižiūrėti automobilį. Įsitikinti, kad visi variklio komponentai yra geros būklės padės variklio diagnostika. Žinoma, automobilio savininkas gali ir turi kartais apžiūrėti savo transportą, tačiau tik profesionali variklio diagnostika gali padėti išvengti rimtų gedimų ir finansinių nuostolių. Variklio diagnostika Klaipėdoje autoservise AUTOPIT padės prailginti variklio mechanizmų darbą.


Variklio diagnostika - autoservisas-klaipeda.lt


Dažniausiai žmonės kreipiasi į gydytojus, kai problemos yra rimtos ir gydyti ligą tampa sunku. Stengiamės nekreipti dėmesio į lengvus negalavimus, laukiame kol viskas susitvarkys savaime, o tuo tarpu liga sunkėja ir numoti į ją ranka tampa sudėtingiau. Tačiau visą to būtų įmanoma išvengti jeigu laiku atliktume išsamius tyrimus, kurie galėtų papasakoti apie žmogaus sveikatos būklę bei užkirsti kelią rimtoms problemoms. Šis algoritmas veikia tokiu pat principu ir su automobiliais. Variklis susidėvi, o pasakyti to savo šeimininkui negali. Laiku atlikta variklio diagnostika gali padėti išvengti variklio remonto ar kitų rimtų gedimų ir didesnių finansinių išlaidų.


Variklio patikra Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekama išsamiai, kokybiškai ir profesionaliai. Tik ilgametę darbo patirtį ir specialias žinias turintys meistrai gali nustatyti ne tik esamus, bet ir būsimų gedimų priežastis. Laiku pastebėti gedimai apsaugos Jus ir Jūsų automobilį nuo atsitiktinių gedimų ir neplanuotų išlaidų. Profesionali variklio diagnostika atliekama kompleksiškai, vertinami visi požymiai, kad išsyk būtų sutvarkyta daugiau ir variklis tarnautų ilgesnį laiką.


Variklio diagnostika - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910