Važiuoklės patikra - AUTOARC

Automobilių važiuoklės patikra yra dažna vairuotojų pokalbių tema. Nelygūs keliai, nepalankios oro sąlygos provokuoja pirmuosius gedimo signalus. Automobilis skleidžia keistus garsus, nepaklūsta vairuotojui ir pradeda slysti į šoną. Pastebėjote šiuos požymius? Nedelsiant kreipkitės į autoservisą, nes nuo važiuoklės veikimo priklausys Jūsų saugumas. Važiuoklės patikra Klaipėdoje autoservise AUTOARC užtikrina saugumą kelyje, mažesnes pinigines ir laiko sąnaudas. Laiku pastebėti gedimai būtent tai dažniausiai ir sąlygoja. 


Vaziuokles patikra - autoservisas-klaipeda.lt/

Kada reikalinga važiuoklės patikra?

Dažniausi požymiai, kai važiuoklės diagnostika būtina:

  • Važiuojant dideliu greičiu automobilis tampa nestabilus

  • Atsiranda vairo laisvumas

  • Važiuojant nelygiu keliu atsiranda ūžesys

  • Automobilis slysta į šoną posūkiuose

  • Stabdomas automobilis slysta į šoną

Gali kilti klausimas, kaip dažnai turi būti atlikta važiuoklės patikra? Specialistai rekomenduoja, kad važiuoklės patikra turi būti atliekama reguliariai bent du kartus į metus. Taip pat važiuoklės patikra rekomenduojama, automobiliu pravažiavus daugiau nei 10 tūkstančių kilometrų. Tačiau specialistai pataria nelaukti 10 tūkstančių kilometrų ir atlikti profilaktinę važiuoklės patikrą anksčiau.


Dažnai važiuoklės patikra reikalinga po pasivažinėjimo duobėtu keliu. Po bala ir purvu paslėptos kelio duobės gali pažeisti važiuoklę. Dėl mechaninių pažeidimų atsiranda pašaliniai garsai, vairo laisvumas ir slydimas į šoną. Detali važiuoklės diagnostika Klaipėdoje mūsų autoservise padės tiksliai nustatyti iš rikiuotės išėjusį elementą taip sumažinant Jūsų laiko bei pinigines sąnaudas važiuoklės remonto metu.


Važiuoklės patikra - rimtesnių gedimų prevencija

Važiuoklės diagnostika - tai puiki gedimų profilaktika. Profesionali ir kokybiška važiuoklės patikra atliekama mūsų autoservise dažniausiai lemia tai, kad klientams sutaupome nemažą dalį pinigų. Ilgametės patirties ir kokybiškos įrangos dėka mūsų specialistams netenka gedimų ieškoti tiesiai per aplinkui, todėl galime dirbti maksimaliai efektyviai ir tiksliai. Važiuoklės diagnostika - geriausias būdas apsaugoti save ir savo automobilį nuo rimtesnių gedimų.

Vaziuokles patikra - autoservisas-klaipeda.lt/

Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910