Padangų montavimas Klapėdoje – AUTOARC

Kada dažniausiai reikalingas padangų montavimas arba ratų balansavimas? Ar kada nors susimąstėte, kas yra pagrindinis padangų „žudikas“? Jis pasirodo būtent tada, kai mes, žmonės, pradedame mėgautis vis labiau šiltėjančiu oru, vis skaisčiau šviečiančia saulute ir vis labiau lengvėjančiais rūbais. Mes džiaugiamės ir pavasario laukiame. Tačiau mūsų automobiliai... Kenčia. Kenčia ne nuo vis ryškesnės saulės, o nuo atsiradusių pavasarinių duobių. Būtent jas ir galime pavadinti „žudikėmis“.


Duobės – vienos iš pagrindinių važiuoklės ir padangų priešių. Jeigu nepasisekė ir patyrėte stiprų smūgį, teks pasinaudoti autoserviso AUTOARC siūloma paslauga – padangų keitimas. Jeigu po smūgio padanga išliko sveika, būtina stebėti ratų geometriją. Tą darykite kelias savaites ir kilus įtarimams, būtinai kreipkitės į servisą AUTOARC, kuriame bus atliktas – ratų balansavimas. Beje, šios dvi paslaugos – padangų montavimas ir ratų balansavimas – dažnu atveju atliekamos kartu. Jeigu prireikia vienos paslaugos, greičiausiai reikės ir antros, ir atvirkščiai.


Ratu montavimas ir balansavimas Klaipedoje

 


Padangų montavimas – reguliari automobilio priežiūros dalis

Ar prisimenate, kada paskutinį kartą keitėte padangas? Šitas klausimas turėtų būti aktualus vairuotojams, kurie automobiliui naudoja universalias arba žiemines nedygliuotas padangas. Jeigu automobiliui renkatės tokias padangas, greičiausiai nesate linkę kas pusmetį lankytis servise, kuriame būtų atliktas padangų keitimas. Jeigu Jūsų automobilio padangos vasarinės arba žieminės dygliuotos, tai greičiausiai padangų keitimas Jums įprasta procedūra, kurią atliekate kiekvieną rudenį ir pavasarį.


Taigi įspėjamoji žinutė tiems, kurie padangų nelinkę dažnai keisti. Pasitikrinkite padangų būklę! Labai svarbu laiku pastebėti, ar jos nėra pernelyg nudilusios, suskilinėjusios ir ar nesimato akivaizdūs nusidėvėjimo ženklai. Jeigu trūkumai akivaizdūs, gali tekti pirkti naujas padangas. Labai pavojinga važinėti gatvėmis su nudilusiomis padangomis. Todėl jeigu nesate tikri ar padangų būklė tinkama keliams, galite registruotis apžiūrai.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Tarp padangų būklės, automobilio patikimumo ir Jūsų bei eismo dalyvių saugumo, galima dėti lygybės ženklą. Tvarkinga transporto priemonė garantuos ne tik komfortiškumą, bet ir saugumą. Todėl reguliari automobilio patikra, kurios metu bus patikrinta visa transporto priemonės važiuoklė, atlikta diagnostika ir laiku pastebėti trūkumai – būtina.


Sunku vairuoti? Patikrinkite ratų balansavimą!

Padangų susidėvėjimas labai priklauso nuo to, kaip gerai subalansuoti automobilio ratai. Tinkamai padarytas ratų balansavimas leis ilgiau išsaugoti „sveikas“ padangas. Žinoma, vairavimo malonumas taip pat labai priklausys nuo to ar Jūsų automobilio ratų geometrija yra gera. Taigi kokie galimi ženklai, kurie pranašauja, kad laikas vykti į autoservisą ir patikrinti ar ratų balansavimas kartais nėra išsiderinęs? Pirmiausia – sunku vairuoti, automobilį tarsi traukia į vieną šoną. Vienas svarbiausių signalų – vibracija važiuojant didesniu greičiu. Taip pat reikėtų neignoruoti girdimo netolygaus, tarsi koks mušimas, triukšmo.


Padangų montavimas, ratų balansavimas Klaipėdoje – kur?

Kokybiškas padangų montavimas Klaipėdoje atliekamas autoservise – AUTOARC. Tai servisas, kuris itin atsakingai žiūri į visus automobilio gedimus ir kuriam nėra svarbių ar nesvarbių darbų. Visi darbai pas mus prioritetiniai, todėl darbus atliekame greitai, bet kokybiškai. Iš serviso darbuotojų visada reikalaujama maksimalios kokybės. Klausomės savo klientų ir stengiamės atsižvelgti į jų pageidavimus. Todėl girdėdami jų norus, esame sukūrę lanksčią kainodarą ir teikiame labai platų paslaugų spektrą.


Serviso paslaugos Klaipedoje: padangu keitimas ir ratu balansavimas


Argi norite dėl skirtingų automobilio problemų važinėti po skirtingus servisus? Greičiausiai ne. Todėl autoservise AUTOARC viską rasite po vienu stogu. Atvykę pasidaryti paslaugos padangų keitimas arba ratų balansavimas, galėsite, pavyzdžiui, ir tepalus pakeisti. O jeigu nutiko kokia nors rimta bėda ir reikalingas variklio remontas – ne problema. AUTOARC taip pat pasiruošęs Jums padėti. Turite klausimų? Skambinkite, klauskite, o mes maloniai atsakysime į visus iškilusius klausimus.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910