Kuro siurblių remontas - AUTOPIT

Kuro siurbliai automobilyje tiesiogiai atsakingi už variklio darbo efektyvumą ir stabilumą. Pastebėjus pirmuosius suprastėjusio variklio darbo požymius patartina nedelsiant atlikti profesionalią diagnostiką. Taip užkertant kelią rimtiems ir brangiems gedimams. Deja, daugelis vairuotojų numoja ranka į smulkius, iš pirmo žvilgsnio nerimtus signalus apie suprastėjusį variklio darbą, todėl kuro siurblių remontas tampa neišvengiamu. 


Mūsų ilgametės patirties, profesionalios komandos ir įrangos dėka kuro siurblių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas itin kokybiškai ir greitai. Gedimus nustatome tiksliai, todėl remonto metu nebetenka gaišti laiko ieškant gedimų tiesiai per aplinkui. Mūsų darbo efektyvumas dažniausiai lemia mažesnes remonto išlaidas.


Pagrindiniai kuro siurblių gedimai

Kuro siurblys yra vienas svarbiausių bet kurio automobilio kuro tiekimo sistemos komponentų. Net paties variklio veikimas priklauso nuo kuro siurblio. Tad, dažnai laiku atliktas kuro siurblio remontas gali padėti išvengti sudėtingesnių ir brangesnių, pavyzdžiui, kaipitalinio variklio remonto darbų.


Nepaisant savo mažo dydžio kuro siurblys yra svarbus kuro sistemos elementas. Tačiau, kaip ir viskas šiame pasaulyje, kuro siurbliai nepavaldūs laikui. Purvas, slėgio kritimas sistemoje ir kiti veiksniai gali neigiamai paveikti kuro siurblius ir gedimų gali nepavykti išvengti. Kaip ir daugelis kitų svarbių automobilio komponentų, kuro siurblys mėgsta švarą. Tuo tarpu automobilio bakas nėra pati švariausia vieta. Nešvarumai, prasta kuro kokybė, korozija - priežastys, dėl kurių kuro siurblių remontas yra neišvengiamas.


Kuro Siurbliu Remontas - autoservisas-klaipeda.lt/

Požymiai, kai kuro siurblių remontas neišvengiamas

Siurbliai skirstomi į kelis tipus: reduktorių siurbliai ir krumpliaratiniai siurbliai. Pastarasis tipas yra patvaresnis ir gali tarnauti ilgiau. Tuomet kai pirmojo tipo siurbliai genda dažniau ir kuro siurblių remontas tampa kaip niekad aktualus.

Kuro sistema yra sudėtinga ir turi daug sudedamųjų elementų. Vienas iš svarbiausių elementų sistemoje yra siurblys. Be jo automobilis tiesiog neužsives. Yra daugybė priežasčių dėl kurių kuro sistema gali sugesti. Tačiau, yra tam tikri požymiai, kurie perspėja, kad reikalingas būtent kuro siurblio remontas:

  • Sunkiai užsiveda variklis

  • Nepavyksta užvesti variklio - automobilis gęsta

  • Nekyla variklio apsukos

  • Kuro sąnaudos padidėjo

  • Automobilis trūkčioja arba vibruoja

  • Iš automobilio sklinda pašaliniai garsai

  • Iš automobilio sklinda baltos spalvos dūmai

  • Iš automobilio sklinda sudegusio kuro kvapas

Laiku atlikta diagnostika gali padėti sutaupyti. Kuo anksčiau bus nustatytas gedimas, tuo pigiau gali kainuoti kuro siurblio restauravimas. Vėliau nustatytas gedimas kainuos brangiau. Kuro siurblio keitimas yra brangesnis nei kuro siurblio restauravimas.


Kuro siurblių remontas Klaipėdoje. Kodėl mes?

Dažniausiai kuro siurblių gedimai atsiranda palaipsniui, nors būna retų atvejų, kai atsiranda staigūs gedimai. Jei kuro siurblio gedimas užklupo netikėtai reikia nedelsiant jį pašalinti. Kuro siurblių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas kruopščiai ir kokybiškai. Patyrę meistrai atlieka visų tipų kuro siurblių remonto darbus. Benzininių ir dyzelinių siurblių remontas mūsų autoservise greitai ir profesionaliai.


Kuro Siurbliu Remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910