Variklio Grandinės Keitimas - AUTOPIT

Ar žinote, kada reikia pakeisti variklio grandinę? Toks klausimas domina daugelį vairuotojų. Nepaisant to, kad automobilių gamintojai užtikrina patikimumą ir aukštos kokybės našumą, variklio grandinės keitimas ir priežiūra yra būtini. Tačiau dažniausiai vairuotojai nežino kada būtent reikalingas variklio grandinės keitimas.


Variklio grandinė yra viena iš pagrindinių variklio dalių. Jai "išėjus iš rikiuotės" variklis nustoja veikti. Taigi, galima teigti, kad automobilio veikimas priklauso nuo variklio grandinės. Variklio grandinės, kaip visos kitos automobilio dalys, gali susidėvėti  ir išvengti apsilankymo autoservise nepavyks. Tačiau, patartina nelaukti šio momento ir atlikti grandinės keitimą tik pastebėjus pirmus požymius.


Variklio Grandinės Keitimas -autoservisas-klaipeda.lt/


Grandinės keitimas padeda išvengti rimtesnių gedimų

Specialistai teigia, kad šiuolaikiniai automobiliai gali pretenduoti į 50-60 tūkstančių kilometrų ridą, po kurios būtinas variklio grandinės keitimas. Tačiau yra automobilių, kuriems grandinės keitimas atliekamas kas 120 - 150 tūkstančių kilometrų. Taip pat yra grupė variklių, kuriems būtina atlikti keitimą pasiekus 100 tūkstančių kilometrų ridą. Taigi, grandinės keitimas priklauso nuo automobilio modelio ir variklio tipo.


Ar žinote nuo ko priklauso variklio grandinės ilgaamžiškumas? Nuo naudojamų tepalų ir jų keitimo intervalo. Tinkama priežiūra gali prailginti grandinės tarnavimo laiką. Nutrūkusi variklio grandinė gali sukelti rimtesnius variklio gedimus, kurie gali kainuoti ženkliai brangiau. Dažnai po nutrūkusios grandinės reikalingas kapitalinis variklio remontas ar keitimas. Žinoma, pataisyti galima viską, tačiau ne visada verta, todėl profilaktinis grandinės keitimas turi būti atliktas laiku.


Variklio grandinės keitimas - kaina atitinka kokybę

Variklio grandinės keitimas yra sudėtingas procesas ir gali nemažai kainuoti. Remonto darbai priklauso nuo variklio tipo, todėl grandinės keitimo kainos skiriasi. Autoservise AUTOPIT variklio grandinės keitimo kaina atitinka teikiamų paslaugų kokybę. Grandinės keitimas atliekamas greitai, kokybiškai ir profesionaliai.


Variklio Grandinės Keitimas -autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910