Stabdžių Kaladėlių Keitimas - AUTOPIT

Stabdžių kaladėlės yra stabdžių sistemos elementas, kuris stabdymo metu sulėtina ratų sukimosi greitį. Kaip ir visos automobilių dalys, stabdžių kaladėlės nusidėvi ir stabdžių kaladėlių keitimas tampa neišvengiamu. Stabdžių sistema - tai Jūsų ir kitų žmonių saugumas kelyje, tad jei tik pajutote, kad kažkas negerai su stabdžių sistema, nedelsiant kreipkitės į autoservisą. Stabdžių kaladėlių keitimas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT leis jaustis patogiai ir užtikrintai kelyje.


Stabdžių kaladėlių keitimas: susidėvėjimo priežastys

Kiekviena automobilio dalis turi tam tikrą tarnavimo laiką, po kurio būtinas keitimas. Vienos dalys nusidėvi anksčiau, kitos - vėliau. Šiam procesui įtakos turi ne tik natūralus susidėvėjimas, bet ir išoriniai veiksniai. Stabdžių kaladėlių keitimas dažniausiai būna dėl šių priežasčių:

  • Vairavimo stilius;

  • Kelių kokybė;

  • Oro sąlygos per metus;

  • Atliktų remonto darbų ir naudojamų automobilių dalių kokybė (jeigu kaladėlės jau buvo pakeistos anksčiau).

Stabdžių kaladėlių keitimas atliekamas visada poromis: priekinių stabdžių kaladėlių keitimas arba galinių kaladėlių keitimas. Skirtingai susidėvėjusios stabdžių kaladėlės negali užtikrinti saugumo ir efektyvumo stabdant, taip pat sumažėja automobilio stabilumas, todėl stabdžių kaladėlių keitimas visada atliekamas poromis ašyje.


Stabdziu kaladeliu keitimas - https://autoservisas-klaipeda.lt/


Stabdžių kaladėlių keitimas: kada atlikti?

Specialistai pataria, patikrinti stabdžių kaladėles po 10 tūkstančių nuvažiuotų kilometrų. Stabdžių kaladėlių keitimas priklauso nuo daugelio veiksnių ir, svarbiausi iš jų, yra vairavimo stilius ir vairuotojo temperamentas. Ramus važiavimas apsaugos stabdžių kaladėles nuo dažnesnio keitimo ir leis nuvažiuoti apie 30-50 tūkstančių kilometrų. Tuo tarpu, impulsyviam vairuotojui stabdžių kaladėlių keitimą reikės atlikti jau po 10-20 tūkstančių kilometrų.


Skaičiai yra apytiksliai, nes visada verta atkreipti dėmesį į automobilio siunčiamus signalus. Pirmasis požymis, kad jau laikas keisti stabdžių kaladėles yra nemalonus cypimo garsas. Stabdžių sistema yra labai pažeidžiama ir stabdžių kaladėlių keitimas turi būti atliktas reguliariai ir laiku. Dažniau yra keičiamos priekinės kaladėles, o galinės keičiamos rečiau, nes gauna mažesnį krūvį stabdant, nei priekis.

Priklausomai nuo vairavimo stiliaus, važiavimo sąlygų kas 2-4 kartą keičiant kaladėles atliekamas ir stabdžių diskų keitimas.


Stabdžių kaladėlių keitimo kaina

Stabdžių kaladėlių keitimas nėra sudėtinga procedūra, tad ir stabdžių kaladėlių keitimo kaina nėra aukšta. Autoservise AUTOPIT specialistai vadovaujasi tuo, kad visos sistemos dalys yra glaudžiai susijusios tarpusavyje, todėl net kaladėlių keitimas atliekamas patikrinant visus stabdžių sistemos elementus. Atlikus patikrinimą meistrai pateikia rekomendacijas apie stabdžių sistemos būklę. Todėl galutinė stabdžių kaladėlių kaina priklauso nuo visų atlikto remonto darbų ir apskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai. Stabdžių kaladėlių keitimas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas kruopščiai, atsakingai, profesionaliai ir už atitinkamą kainą.


Stabdziu kaladeliu keitimas - https://autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910