Kapitalinis variklio remontas - AUTOPIT

Kiekviena automobilio dalis laikui bėgant susidėvi ir galiausiai ją reikia pakeisti nauja arba atlikti remontą. Variklis, kaip ir bet kuri kita automobilio dalis nėra amžina ir turi savo naudojimo laiką, kuris priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo automobilio savininko gebėjimo tinkamai prižiūrėti savo transporto priemonę. Atsižvelgiant į susidėvėjimo lygį ir nustatytus gedimus taip pat skirsis remonto darbai ir taikomi metodai. Kai gedimai yra rimti atliekamas kapitalinis variklio remontas.


Kapitalinis variklio remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kapitalinis variklio remontas grąžina prarastas savybes

Kapitalinis variklio remontas - tai kompleksinis remontas, kurio tikslas grąžinti variklį į arti pradinės būklės. Remonto metu specialistai atstato technines variklio galimybes ir praplečia variklio resursus.

Variklio kapitalinis remontas - rimtas ir atsakingas procesas, kurio kokybė priklauso nuo naudojamų detalių kokybės, meistrų įgūdžių ir patirties.

Autoservise AUTOPIT kapitalinis variklio remontas atliekamas kruopščiai ir profesionaliai. Specialistai pasirūpins, kad Jūsų automobilio variklio būklė po visų atliktų remonto darbų būtų lyg ką tik iš gamyklos.


Kapitalinis variklio remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Variklio kapitalinis remontas - kaina yra lemiantis faktorius

Kapitalinis variklio remontas - tai remontas iš pagrindų, reikalaujantis daug darbo ir pastangų ir atsižvelgiant į tai nustatoma atitinkama kaina. Variklio kapitalinio remonto kaina taip pat priklauso nuo remonto metu naudojamų detalių. Specialistai išsamiai apžiūri variklį, tiksliai nustato gedimus ir kiekvienam klientui pasiūlo tinkamiausią ir ekonomiškiausią sprendimą.


Kapitalinio variklio remonto kainos taip pat skiriasi priklausomai nuo automobilio modelio, automobilio pagaminimo metų ir variklio modifikacijų. Autoservisas AUTOPIT pasirūpins Jūsų automobiliu.

Nors kapitalinis variklio remontas dažniausiai atliekamas tuomet, kai variklio skyriuje pasigirsta stuksenimas arba kai variklis tiesiog "užkala", tačiau ši paslauga taip pat atliekama dėl suprastėjusios traukos, padidėjusių kuro, tepalų sąnaudų ar kitų priežasčių.


Mūsų autoservise kapitalinis variklių remontas remontas aliekamas taip, kad Jūsų automobilio variklis funkcionuotų visu 100 proc. Mes atsakingai, vadovaudomiesi instrukcijomis ir gamintojų rekomendacijomis atliekame tiek variklio ardymo, tiek surinkimo darbus. Mūsų meistrai turi ilgametės patirties remontuojant įvairių automobilių modelių variklius. Todėl jų ir specialios įrangos dėka kapitalinis variklių remontas atliekamas tikslingai, taip taupant Jūsų laiką bei pinigus.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910