Amortizatorių keitimas - AUTOARC

Ar žinote, kaip pastebėti amortizatorių gedimą? Amortizatoriai retai kada genda netikėtai, o jų efektyvumas mažėja su kiekvienu nuvažiuotu kilometru. Dažniausiai automobilių savininkai net nepastebi, kad jau atėjo laikas keisti amortizatorius, nes pripranta prie automobilio skleidžiamų garsų. Todėl būtina kartas nuo karto patikrinti amortizatorių būklę.


Amortizatorių keitimas: kai gedimai yra nematomi

Amortizatorių gedimai yra nematomi, tačiau dažniausiai girdimi, todėl patartina įsiklausyti į savo automobilio skleidžiamus garsus. Bildėjimas nelygiame kelyje vienas iš požymių, kad amortizatorių keitimas yra neišvengiamas. Amortizatorių būklę taip pat galima patikrinti stipriai spustelėjus automobilį. Automobilis turėtų nusileisti ir grįžti į pradinę padėtį. Jeigu automobilis pradeda siūbuoti aukštyn ir žemyn daugiau nei vieną kartą, reikalingas amortizatorių keitimas.


Automobilių gamintojai nenustato konkretaus amortizatorių galiojimo laiko ir nepasako, kada turėtų būti atliktas amortizatorių keitimas, nes manoma, kad amortizatoriai yra naudojami tol, kol nusidėvės. Natūralus amortizatorių nusidėvėjimas vyksta kiekvieną kartą važiuojant automobiliu. Profesionalai pataria, tikrinti amortizatorius bent kartą į metus arba kiekvieną kartą nuvažiavus 20 000 km.


Amortizatoriu keitimas - https://autoservisas-klaipeda.lt/


Dažniausiai pasitaikantys amortizatorių gedimai

Prie dažniausiai pasitaikančių amortizatorių gedimų priežasčių galima priskirti ne tik nusidėvėjimą ir natūralų senėjimą, bet ir mechaninius pažeidimus, lūžimus, defektus, amortizatoriaus skysčio neatitikimą ir amortizatoriaus koto nutrūkimą. Gali būti ir kitų gedimo priežasčių, kurios įmanoma nustatyti diagnostikos metu, tačiau dažniausiai amortizatorių keitimas atliekamas dėl natūralaus nusidėvėjimo.


Kartais amortizatorių keitimas gali neduoti laukiamo rezultato, nes gali būti pažeisti ir kiti sudėtiniai elementai, todėl amortizatorių keitimas autoservise AUTOARC atliekamas kompleksiškai. Keičiami ne tik amortizatoriai, bet ir kitos detalės, veikiančios kartu su amortizatoriais, kad įtaisas būtų grąžintas į originalo sąlygas.


Amortizatorių keitimas kaina

Vis dar nežinote ar reikalingas amortizatorių keitimas? Autoservisas AUTOARC patikrins Jūsų automobilį, atliks amortizatorių diagnostiką ir nustatys kokie remonto darbai turi būti atlikti. Amortizatorių keitimo kaina gali skirtis priklausomai nuo papildomai atliekamų darbų.

Autoservisas AUTOARC pataria nerizikuoti kelyje ir atlikti amortizatorių patikrą. Savalaikis amortizatorių keitimas gali padėti išvengti avarijų ir nemalonių incidentų kelyje. Važiavimo kokybė taip pat priklauso nuo amortizatorių, todėl amortizatorių keitimas turi būti atliktas laiku.


Amortizatoriu keitimas - https://autoservisas-klaipeda.lt/
 

Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910