Kompiuterinė diagnostika - AUTOPIT

Šiuolaikiniai automobiliai gausiai prikišti įvairiausių elektroninių prietaisų, išmaniųjų technologijų ir kitų priedų, kurie suteikia žymiai daugiau komforto. Naujų technologijų automobiliai yra saugūs, tačiau netikėtai atsiradusios elektroninės sistemos gedimai gali brangiai kainuoti. Išvengti didesnių finansinių nuostolių padės laiku atlikta kompiuterinė diagnostika.


Kompiuterine diagnostika - autoservisas-klaipeda.lt/


Kompiuterinė diagnostika - tai procesas, kurio metu nuskaitomi gedimų kodai ir atitinkamai koreguojami. Specialios kompiuterinės programos gali greitai ir tiksliai nustatyti pagrindinius gedimus. Automobilio savininkas gali sužinoti iš anksto ne tik apie esamus gedimus, bet ir būsimų gedimų priežastis. Šiuolaikinė autodiagnostika leidžia nustatyti mažiausius pakeitimus sistemose ir iš karto mums apie tai pranešti. Tokiu būdu galima išvengti rimtesnių gedimų ir didesnių nuostolių.


Kompiuterinė digostika Klaipėdoje - kodėl mes?

Specialistai pataria reguliariai atlikti autodiagnostiką tam, kad būtų užtikrintas sklandus svarbiausių automobilio sistemų veikimas. Atliekant kompiuterinę diagnostiką naudojama profesionali įranga, tačiau vien jos, kokybiškai automobilio patikrai nepakanka. Svarbu, kad ir meistras atliekantis šią paslaugą būtų savo srities profesionalas, kuris gebėtų tinkamai interpretuoti gautus rezultatus ir kuo mažesnėmis sąnaudomis atlikti reikiamą remontą. Todėl mūsų autoserviso meistų ilgametės patirties ir profesionalios įrangos dėka atliekama kompiuterinė diagnostika leidžia ne tik aptikti gedimus, bet ir juos šalinti tikslingai, taip išvengiant didesnių finansinių išlaidų. Autodiagnostika autoservise AUTOPIT užtikrins, kad visos automobilio dalys funkcionuotų ir automobilis būtų puikios techninės būklės.


Kompiuterine Diagnostika - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910