Renault servisas - AUTOPIT

Netikėtas gedimas? Atsirado įbrėžimas ant automobilio kėbulo? O gal tiesiog atėjo laikas pakeisti ir subalansuoti padangas? Nesvarbu ar tai smulkus įbrėžimas, periodinė techninė patikra ar sudėtingesnis Renault remontas, mūsų atliekamas Renault servisas tinkamai pasirūpins Jūsų automobiliu. Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai padės atkurti pradinę Jūsų automobilio techninę būklę. Renault servisas Klaipėdoje - tai ne tik darbų kokybės, bet ir Jūsų saugumo garantas.


Renault servisas - autoservisas-klaipeda.lt/

Renault servisas Klaipėdoje - kodėl mes?

Nors nesame oficialus Renault servisas Klaipėdoje, didžiuojamės savo aukštos kvalifikacijos meistrais, kurie užtikrina geriausią patirtį kiekvienam klientui. Aukštųjų technologijų įranga, originalios atsarginės dalys, griežti terminai, prieinama kaina ir individualus dėmesys kiekvienam klientui - tai, iš ko susideda Renault servisas. Patikėkite savo automobilį mūsų specialistams ir mėgaukitės komfortu ir saugumu. Renault servisas Klaipėdoje - atliekant bet kokio sudėtingumo remonto darbus, greitai šalina gedimus ir tinkamai pasirūpina Jūsų automobiliu.


Prancūzų gamintojų automobiliai išsiskiria patikimumu, ekonomiškumu ir geru prisitaikymu prie bet kurios aplinkos, tai ir nulėmė jų populiarumą automobilių rinkoje. Tačiau pagrindinė sąlyga - reguliarus aptarnavimas, laikantis gamintojo rekomendacijų. Ne paslaptis, kad laiku atlikta automobilio diagnostika leidžia išvengti rimtų gedimų ir sutaupyti pinigų. Pasirūpinkite savo automobiliu iš anksto. Renault servisas Klaipėdoje suteikia visokeriopą pagalbą užtikrinant kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.


Renault servisas Klaipėdoje AUTOPIT pasirūpins, kad kiekvienas Renault automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. Renault remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos Renault automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad Renault automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau


Renault servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910