Peugeot servisas - AUTOARC

Kiekvienas Peugeot prekės ženklo automobilio projektavimo etapas - tai tobulo dalių suderinamumo, užtikrinto funkcionalumo ir ilgaamžiškumo derinys. Prestižas ir kokybė yra pagrindiniai Peugeot argumentai, tačiau visagalis laikas nieko negaili ir net rafinuotam Peugeot automobiliui retkarčiais reikalingas Peugeot servisas.


AUTOARC autoservise atliekamas Peugeot servisas Klaipėdoje - tai platus kokybiškų paslaugų pasirinkimas. Prancūzijos gamintojas garsėja savo patikimumu, tačiau niekas nėra apdraustas nuo nenumatytų dalykų. Tokiais atvejais, Peugeot remontas mūsų autoservise padės Jūsų automobiliui veikti nepriekaištingai. Mūsų atliktas Peugeot servisas Klaipėdoje tinkamai pasirūpins Jūsų automobiliu.


Peugeot servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Peugeot servisas Klaipėdoje - mažesnės išlaidos

Norite sumažinti automobilio priežiūros išlaidas? Periodiškai atlikite diagnostiką ir techninę priežiūrą. Prieš pradedant bet kokius remonto darbus būtina atlikti išankstinį patikrinimą. Išsami diagnostika leis nustatyti esamus ir būsimus gedimus. Laiku ir kokybiškai atlikta techninė priežiūra padės išvengti sudėtingesnių remonto darbų ir sumažins išlaidas. Peugeot servisas prailgins Jūsų automobilio eksploatacijos laikotarpį.


Natūralus nusidėvėjimas - dažnas bet kokios automobilio markės reiškinys, tačiau Peugeot servisas padės prailginti Jūsų automobilio tarnavimo laiką. Peugeot techninė priežiūra, avarinis Peugeot remontas ir kitų gedimų šalinimas - kasdienės paslaugos, kurios teikia mūsų meistrai. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl mūsų Peugeot servisas Klaipėdoje orientuojasi į išskirtinę paslaugų kokybę ir malonų aptarnavimą.


Nors nesame oficialus Peugeot servisas Klaipėdoje, pasirūpinsime, kad kiekvienas Peugeot automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. Peugeot remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos Peugeot automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad Peugeot automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau


Peugeot servisas Klaipėdoje - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910