Purkštukų remontas - AUTOPIT

Visi automobiliai, kaip benzininiai, taip ir dyzeliniai, turi degalų įpurškimo sistemą, kurioje svarbiausia dalis yra purkštukai. Kuro purkštukai ir šiuolaikiniai automobiliai tiesiog negali gyventi vienas be kito. Nors, dažniausiai, automobilių savininkai net nepagalvoja apie šių dalių egzistavimą. Tačiau, kartais, kaip ir visa kita technika, purkštukai genda ir tada purkštukų remontas tampa neišvengiamu. Nesvarbu, ar reikalingas dyzelinių purkštukų remontas ar benzininių purkštukų remontas ar keitimas, autoservisas AUTOPIT pasirūpins Jūsų automobiliu.


Dažniausiai pasitaikantys gedimai

Dažniausiai pasitaikantys gedimai automobilių savininkams atsiranda dėl netinkamos sistemos priežiūros. Ne kiekvienas žino kas yra purkštukai, kur jų vieta automobilyje, kam jie yra skirti ir kaip juos prižiūrėti. Todėl purkštukai dažnai būna užteršti ir užsikimšę. Savalaikis purkštukų valymas padės išvengti sudėtingesnių remonto darbų. Purkštukų remontas kainuoja daugiau nei valymas.


Kita gedimų priežastis - netinkamos alyvos pasirinkimas. Specialistai pataria atsakingai rinktis automobilio variklio alyvą bei pilti tik kokybišką kurą ir atsižvelgiant į automobilio technines savybes naudoti tik tai, kas skirta būtent Jūsų automobiliui. Netinkama alyva ar prastos kokybės degalai greitai sugadina kuro purkštukus, bei kitus variklio komponentus, tad purkštukų remontas ar net variklio remontas bus neišvengiamas.


Purkštukų gedimai gali taip pat atsirasti dėl nusidėvėjimo, korozijos arba didelio sieros kiekio degaluose. Sugedus bent vienam purkštukui, variklis jau nebegalės efektyviai veikti. Nors kiekvienas purkštukas yra atskira dalis, tačiau jie veikia sistemoje.

Autoservise AUTOPIT galima atlikti diagnostiką, kuri padės tiksliai nustatyti gedimus. Profesionalūs meistrai nustatys įpurškimo sistemos būklę, patikrins ar nėra mechaninių pažeidimų bei patikrins sistemos sandarumą. Nustačius gedimą, atliekamas purkštukų remontas.Purkstuku remontas - https://autoservisas-klaipeda.lt/


Purkštukų remontas Klaipėdoje. Procedūra

Purkštukų remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas keliais etapais. Pirmajame etape meistrai kruopščiai apžiūri ir patikrina visas įpurškimo sistemos dalis, nustato ar nėra mechaninių pažeidimų. Jei pažeidimų nėra, atliekamas purkštukų valymas ultragarsu. Kitas etapas yra testavimas ir pagrindinių gedimo priežasčių nustatymas. Nudėvėtos dalys keičiamos naujomis ir atliekamas patikrinimas.


Paskutinis remonto etapas - purkštukų surinkimas. Tai yra kruopštus procesas, reikalaujantis specialių žinių, įgūdžių ir patirties, o vienas svarbiausių reikalavimų - švara. Purkštukų remontas Klaipėdoje mūsų autoservise atliekamas itin švarioje aplinkoje, nes mažiausi nešvarumai gali tapti trumpo ir nekokybiško veikimo priežastimi. Profesionaliai ir kokybiškai atliktas purkštukų remontas bei tinkama priežiūra leis nuvažiuoti apie 200 000 km net neprisimenant, kas yra purkštukai.


Autoservise AUTOPIT atliekami benzininių purkštukų remontas ir dyzelinių purkštukų remontas. Nors šiuolaikiniai dyzeliniai varikliai turi purkštukus, kurių konstrukcija panaši į benzininių purkštukų konstrukciją, skirtumų vis tiek yra. Benzininių purkštukų remontas yra šiek tiek lengvesnė procedūra, nei dyzelinių. Dyzelinių purkštukų remontas Klaipėdoje atliekamas aukštos kvalifikacijos specialistais, išmanančiais visas kuro įpurškimo sistemos ypatybes ir struktūrą.


Purkštukų restauravimo kaina

Purkštukų restauravimo kaina priklauso nuo teikiamų paslaugų. Labiau užteršti ir užsikimšę purkštukai reikalauja didesnių remonto darbų, todėl kaina atitinkamai bus aukštesnė. Mažiau užterštų purkštukų restauravimo kaina žemesnė.

Daugelį įpurškimo sistemos problemų galima išspręsti kruopščiai išvalius arba pakeitus tarpiklius. Tačiau būna atvejų, kai vien valymo neužtenka ir purkštukus būtina pakeisti. Tokiais atvejais purkštukų remonto kaina būna didesnė.


Purkstuku remontas - https://autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910