Sankabos remontas ir keitimas - AUTOPIT

Sankabos remontas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik laiko ir pastangų, bet ir patirties. Net kvalifikuotiems specialistams sankabos keitimas gali užtrukti daugiau negu 5 valandas, o neturintiems patirties ir žinių šis procesas gali ne tik užsitęsti, bet ir sukelti sankabos pažeidimą. Todėl geriausia išeitis - patikėti šį darbą profesionalams. Sankabos remontas ir keitimas autoservise AUTOPIT atliekamas greitai, kokybiškai ir profesionaliai.


Sankabos remontas ir keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Sankabos keitimas: kaina priklauso nuo gedimo tipo

Dažniausiai užduodamas klausimas yra: kokia sankabos keitimo kaina? Tačiau reikėtų prisiminti, kad sankabos disko patikra prieš montavimą gali ženkliai sumažinti Jūsų išlaidas. Viso komponento keitimas gali brangiai kainuoti, tuomet kai dalinis sankabos remontas kainuos mažiau. Tikslus įvertinimas ir profesionali patikra gali padėti sutaupyti, nes dažnai užtenka pakeisti tik susidėvėjusią dalį.


Būna atvejų, kai atliekamas pilnas sankabos keitimas, net kai kiti mechanizmo elementai dar nespėjo susidėvėti. Tai daroma tada, kai skirtingi mechanizmo elementai tinkamai nesąveikauja tarpusavyje arba atskirų dalių kaina yra beveik tokia pati, kaip viso komplekto. Tik profesionalūs specialistai gali nustatyti ar reikalingas visos sankabos keitimas ar tik susidėvėjusios dalies ir patarti, kuris atvejis yra ekonomiškesnis.


Sankabos remontas - racionaliausias sprendimas pašalinti nepageidaujamus sankabos gedimus. Patyrę specialistai nustatys, kokie remonto darbai turi būti atlikti ir kokius komponentus reikėtų pakeisti naujais. Esant rimtiems gedimams sankabos keitimas yra neišvengiamas. Profesionalūs meistrai suras gedimų priežastys ir detaliai paaiškins, kodėl sankabą reikia keisti. Sankabos remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas kruopščiai ir atsakingai. Mūsų specialistai suteiks profesionalią konsultaciją ir reikiamą pagalbą.


Sankabos keitimas: dažniausiai pasitaikančios problemos

Šiuolaikinės technologijos sparčiai vystosi ir automobiliai ne išimtis. Modernūs automobiliai vis dažniau turi hidraulinę sankabos sistemą, o ne mechaninę. Pastaroji yra paprastesnės konstrukcijos ir lengviau prižiūrima, tačiau turi savų trūkumų. Hidraulinė sankabos sistema turi daugiau privalumų, tačiau reikalauja atidesnės priežiūros ir remonto. Iš dažniausiai pasitaikančių remonto darbų, sankabos cilindriuko keitimas sudaro didžiąją dalį. Hidraulinės sankabos sistema veikia šiuo principu: paspaudus pedalą stūmoklis suslegia skystį ir perteikia jėgą cilindriukui. Palaipsniui sistema nusidėvi ir pradeda leisti skystį, kuris trukdo sankabos cilindriukui veikti. Šiuo atveju sankabos cilindriuko keitimas neišvengiamas. Sankabos cilindriuko keitimo kaina autoservise AUTOPIT nustatoma patikros metu.


Kita dažna problema yra laiku neatliktas smagračio keitimas. Smagratis apsaugo greičių dėžę, sumažina variklio vibracijas ir pagerina bėgių perjungimą. Tačiau laikui bėgant jis atsilaiduoja, nusidėvi ir privalo būti iš karto pakeistas. Laiku neatliktas smagračio keitimas gali sugadinti ne tik greičių dėžę, bet ir variklį. Smagračio keitimo kaina nėra maža, nes pats komponentas kainuoja brangiai, tačiau delsimas daugeliu atvejų pareikalaus didesnių finansinių išlaidų. Autoserviso AUTOPIT meistrai visada ieško optimaliausių ir ekonomiškiausių sprendimų. Susisiekite su mūsų specialistais jau šiandien aptarti Jūsų automobilio problemas. Sankabos remontas autoservise AUTOPIT prailgins Jūsų automobilio eksploatacinį laikotarpį.


Sankabos remontas ir keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Daugiau informacijos apie mechninių dėžių remontą rasite čia.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910