Sankabos remontas ir keitimas Klaipėdoje- AUTOARC

Sankabos remontas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik laiko ir pastangų, bet ir patirties. Net kvalifikuotiems specialistams sankabos keitimas gali užtrukti daugiau negu 5 valandas, o neturintiems patirties ir žinių šis procesas gali ne tik užsitęsti, bet ir sukelti dar didesnį sankabos pažeidimą. Todėl geriausia išeitis - patikėti šį darbą profesionalams. Sankabos remontas ir keitimas autoservise AUTOARC atliekamas greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Problemos su sankaba gali sukelti ne tik didesnes kuro sąnaudas, bet ir visiškai sutrikdyti automobilio veikimą. Neleiskite sugedusioms sankabos dalims gadinti sveikų, šalia esančių, dalių - taupykite laiką ir pinigus. Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilio sankaba vėl veiktų nepriekaištingai.


Sankabos remontas - kai automobilis pradeda ,,streikuoti"

Sankaba - tarsi nematoma jėga, sujungianti variklio galią su ratais. Ji leidžia sklandžiai perjungti pavaras, pajudėti iš vietos ir sustoti. Tačiau laikui bėgant, ši svarbi automobilio komponentų dalis nusidėvi ir pradeda kelti nemalonių problemų. Sankabos remontas yra svarbus automobilio priežiūros darbas, kuris atliekamas siekiant užtikrinti sklandų ir saugų transporto priemonės veikimą. Sankaba yra esminis komponentas, jungiantis variklį su pavarų dėže, leidžiantis keisti pavaras be variklio sustabdymo, taip pat apsaugantis variklį ir pavarų dėžę nuo perkrovos. Sankabos sistema sudaryta iš kelių pagrindinių dalių: sankabos disko, išminamojo guolio ir sankabos korpuso su spyruokle. Šios dalys veikia kartu, kad sukurtų reikiamą trintį, reikalingą variklio galiai perduoti į pavarų dėžę. Laikui bėgant, dėl nuolatinės trinties ir mechaninio nusidėvėjimo, šios dalys gali susigesti ir pradėti veikti netinkamai.

Spaudžiate pedalą, o apsukos vis kyla, tačiau automobilis negreitėja? Tai tarsi sankabos "deginimas" - ženklas, kad diskas ,,pavargo'' ir nebegali perduoti visos galios. Pavaros stringa, nepasiduoda? Gali būti, kad kaltas sankabos trosų nusidėvėjimas arba išleidimo guolių problemos. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų automobilio pavaros sunkiai įsijungia ir išsijungia, tai gali būti ženklas, kad reikia pasitikrinti sankabą. Neignoruokite šių gedimo požymių, nes ankstyvas gedimų nustatymas, gali padėti išvengti didesnių problemų ateityje. Mūsų AUTOARC specialistai yra pasirengę išnagrinėti ir diagnozuoti bet kokias gedimo problemas, kad sankabos remontas būtų atliktas preciziškai, užtikrinant, sklandų, bei efektuvų automobilio veikimą.

Sankabos remontas ir keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Sankabos remontas ar keitimas. Viskas ką reikia žinoti

Sprendimas - remontuoti sankabą, ar ją pakeisti, priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant automobilio modelį, gedimo sudėtingumą ir remonto išlaidas. Išanalizavus visus šiuos faktorius, gali būti atliekamas sankabos remontas, o rimtesniais gedimo atvejais, net ir sankabos keitimas.  Būna atvejų, kai užtenka pakeisti tik susidėvėjusias trinties plokšteles. Tačiau jeigu rimtai pažeistas sankabos diskas, išminamasis guolis ar kiti sankabos komponentai, tokiu atveju atliekamas sankabos keitimas. Visai atvejas, norint tiksliai nuspręsti ar reikalingas sankabos remontas ar visgi sankabos keitimas, visų pirma naudinga pasikonsultuoti su  AUTOARC kvalifikuotu automechaniku, kuris įvertins automobilio gedimo sudėtingumą, apskaičiuos remonto išlaidas ir parekomenduos optimaliausią sprendimą Jūsų automobiliui.


Dažniausios priežastys, kada reikalingas sankabos remontas

 • Susidėvėjusi sankaba. Laikui bėgant trinties plokštės susidėvi ir praranda sukibimo gebėjimą. Būtent dėl to sankaba perkaista, ypač kylant apkrovai (pvz., kylant kalnu, velkant priekabą).
 • Sankabos disko pažeidimas. Gali atsitikti dėl staigaus perkaitimo, per didelio slydimo arba mechaninio pažeidimo. Pažeistas diskas gali skleisti triukšmą, vibruoti arba visiškai sugesti.

 • Sankabos išminamojo guolio gedimas. Guolis padeda sklandžiai atleisti ir nuspausti sankabos diską. Sugedęs guolis gali skleisti triukšmą, trukdyti visiškai nuspausti pedalą arba sukelti sankabos vibraciją.

 • Hidraulinės sistemos problemos. Nutekėjimas, užsikimšimas arba oro pratekėjimas į hidraulinę sankabos sistemą gali sutrikdyti jos veikimą. Dėl to gali pasunkėti sankabos pedalo nuspaudimas, nepilnas sankabos disko atjungimas arba savaiminis sankabos įsijungimas.

Sankabos remontas. Kokias dalis remontuojame?

 • Trinties plokštelių keitimas. Tai dažniausias sankabos remonto tipas. Trinties plokštelės yra labiausiai susidėvinčios sankabos dalys ir jas reikia reguliariai keisti.

 • Išminamojo guolio keitimas. Išminamasis guolis padeda išjungti sankabą. Jei jis sugedęs, gali skleisti triukšmą arba sunkiai jungtis pavaros.

 • Sankabos cilindrų remontas ar keitimas. Sankabos cilindrai perduoda spaudimą nuo pedalo iki sankabos išspaudimo mechanizmo. Jei jie sugedę, sankaba gali nevisiškai išsijungti arba jungtis pernelyg sunkiai, todėl sankabos remontas tampa būtinu.

Kada reikalingas sankabos keitimas?

 • Rimtas sankabos disko pažeidimas. Dažniausiai sankabos keitimas atliekamas, kai sankabos diskas yra rimtai pažeistas; sudegęs ar sutrūkinėjęs. Diskas gali būti pažeistas dėl įvairių priežasčių: dėl natūralaus nusidėvėjimo ar netinkamų vairavimo įpročių: nuolat paliekant koją ant sankabos pedalo ar per dažnai važiuojant su aukštu sukimo momentu mažose pavarose. Jei diskas yra sudegęs ar sutrūkinėjęs, jis nebegali tinkamai atlikti savo funkcijų, todėl būtinas jo keitimas.

 • Sugedusis slėgio plokštelė. Slėgio plokštė prispaudžia trinties plokšteles prie slėgio disko. Jei ji sugedusi, sankaba gali neperduoti pakankamai galios į ratus.

 • Pažeistas smagratis. Smagratis yra didelis metalinis diskas, sujungtas su varikliu. Jei jis pažeistas, gali sukelti vibraciją ir triukšmą, todėl dažnu atveju būtinas sankabos keitimas.

Sankabos keitimas priklauso nuo automobilio naudojimo intensyvumo ir sąlygų. Paprastai, vidutinė sankabos tarnavimo trukmė svyruoja nuo 50,000 iki 100,000 kilometrų, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo vairavimo stiliaus ir eismo sąlygų. Dažnas vairavimas miesto sąlygomis, su daug sustojimų ir pajudėjimų, gali greičiau sudėvėti sankabos dalis.


Sankabos keitimas: kaina priklauso nuo gedimo tipo

Dažniausiai užduodamas klausimas yra: kokia sankabos keitimo kaina? Tačiau reikėtų prisiminti, kad sankabos disko patikra prieš montavimą gali ženkliai sumažinti Jūsų išlaidas. Viso komponento keitimas gali brangiai kainuoti, tuomet kai dalinis sankabos remontas kainuos mažiau. Tikslus įvertinimas ir profesionali patikra gali padėti sutaupyti, nes dažnai užtenka pakeisti tik susidėvėjusią dalį.


Būna atvejų, kai atliekamas pilnas sankabos keitimas, net kai kiti mechanizmo elementai dar nespėjo susidėvėti. Tai daroma tada, kai skirtingi mechanizmo elementai tinkamai nesąveikauja tarpusavyje arba atskirų dalių kaina yra beveik tokia pati, kaip viso komplekto. Tik profesionalūs specialistai gali nustatyti ar reikalingas visos sankabos keitimas ar tik susidėvėjusios dalies ir patarti, kuris atvejis yra ekonomiškesnis.


Sankabos remontas - racionaliausias sprendimas pašalinti nepageidaujamus sankabos gedimus. Patyrę specialistai nustatys, kokie remonto darbai turi būti atlikti ir kokius komponentus reikėtų pakeisti naujais. Esant rimtiems gedimams sankabos keitimas yra neišvengiamas. Profesionalūs meistrai suras gedimų priežastys ir detaliai paaiškins, kodėl sankabą reikia keisti. Sankabos remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas kruopščiai ir atsakingai. Mūsų specialistai suteiks profesionalią konsultaciją ir reikiamą pagalbą.


Sankabos keitimas: dažniausiai pasitaikančios problemos

Šiuolaikinės technologijos sparčiai vystosi ir automobiliai ne išimtis. Modernūs automobiliai vis dažniau turi hidraulinę sankabos sistemą, o ne mechaninę. Pastaroji yra paprastesnės konstrukcijos ir lengviau prižiūrima, tačiau turi savų trūkumų. Hidraulinė sankabos sistema turi daugiau privalumų, tačiau reikalauja atidesnės priežiūros ir remonto. Iš dažniausiai pasitaikančių remonto darbų, sankabos cilindriuko keitimas sudaro didžiąją dalį. Hidraulinės sankabos sistema veikia šiuo principu: paspaudus pedalą stūmoklis suslegia skystį ir perteikia jėgą cilindriukui. Palaipsniui sistema nusidėvi ir pradeda leisti skystį, kuris trukdo sankabos cilindriukui veikti. Šiuo atveju sankabos cilindriuko keitimas neišvengiamas. Sankabos cilindriuko keitimo kaina autoservise AUTOARC nustatoma patikros metu.


Kita dažna problema yra laiku neatliktas smagračio keitimas. Smagratis apsaugo greičių dėžę, sumažina variklio vibracijas ir pagerina bėgių perjungimą. Tačiau laikui bėgant jis atsipalaiduoja, nusidėvi ir privalo būti iš karto pakeistas. Laiku neatliktas smagračio keitimas gali sugadinti ne tik greičių dėžę, bet ir variklį. Smagračio keitimo kaina nėra maža, nes pats komponentas kainuoja brangiai, tačiau delsimas daugeliu atvejų pareikalaus didesnių finansinių išlaidų. Autoserviso AUTOARC meistrai visada ieško optimaliausių ir ekonomiškiausių sprendimų. Susisiekite su mūsų specialistais jau šiandien aptarti Jūsų automobilio problemas. Sankabos remontas autoservise AUTOARC prailgins Jūsų automobilio eksploatacinį laikotarpį.


Sankabos remontas ir keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Nesvarbu ar sankabos remontas ar keitimas - AUTOARC gali padėti

Pastebėjus pirmuosius gedimo požymius, tokius kaip: sunkiai perjungiamos pavaros, slystanti sankaba ar degančios gumos kvapas, rekomenduojame nedelsti ir kreiptis į AUTOARC autoservisą. Siūlome aukštos kokybės sankabos remonto ir keitimo paslaugas už konkurencingą kainą. Mūsų patyrę meistrai greitai ir efektyviai pašalins gedimą, naudodami tik kokybybiškas, patikimų gamintojų detales.


Sankabos remontas ar keitimas atliekamas autoservise, kuris pasižymi profesionalumu ir operatyvumu. Pas mus palikdami savo transporto priemonę galėsite būti ramūs, kad pradėsime darbus be jokio delsimo. AUTOARC autoserviso komanda – tai patyrę meistrai, turintys gausią patirtį sankabos remonto ir keitimo srityse. Mes užtikriname, kad visi būtini darbai bus atlikti kokybiškai, užtikrinantys saugų automobilio veikimą.


Po remonto, grąžinsime Jums, ne tik puikiai sutvarkytą automobilį, bet dar ir suteiksime išsamias rekomendacijas dėl tolesnio automobilio eksploatavimo. Taip siekiame užtikrinti, kad transporto priemonė tarnautų ilgai ir patikimai, bei nepareikalautų nereikalingų remonto išlaidų. Naudodami tik pažangią technologiją, garantuojame remonto darbų kokybę ir operatyvumą.


Pasirinkę mūsų paslaugas, Jūs gausite:

 • Efektyvų automobilio gedimų šalinimą.
 • Aukštos kokybės naudojamas detales.
 • Garantiją atliktiems darbams.
 • Visada pasirengusius padėti ir patarti specialistus.

Skambinkite AUTOARC ir sužinokite, kaip galime padėti išspręsti Jūsų automobilio sankabos problemas!


Daugiau informacijos apie mechninių dėžių remontą rasite čia.

Registracija
Internetu arba +37064496910