Chrysler servisas - AUTOPIT

Ne paslaptis, kad rasti gerą specialistą - užduotis ne iš lengviausių. Dažnai ieškodami pigesnių variantų pataikome ten, kur neturėtume būti. Amerikietiški automobiliai skiriasi savo specifikacija ir techninėmis charakteristikomis, todėl skiriasi ir šių automobilių priežiūra. Chrysler servisas gali suteikti visokeriopą pagalbą šios markės gerbėjams.


Nors nesame oficialus Chrysler servisas Klaipėdoje, taučiau autoservisas AUTOPIT vienija aukštos kvalifikacijos ir ilgametę darbo patirtį turinčius specialistus. Mūsų meistrai žino, kad amerikietiški automobiliai turi tam tikrų savybių ir niuansų apie kuriuos dažniausiai net nežino šių automobilių savininkai. Tai leidžia mums pasiūlyti išskirtinį aptarnavimą ir kokybišką automobilių priežiūrą. Chrysler servisas puikus būdas pasirūpinti savo amerikietišku automobiliu.


Chrysler servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Chrysler Servisas Klaipėdoje - kodėl mes?

Sukaupta patirtis, išsamios žinios ir speciali įranga, skirta amerikietiškų automobilių diagnostikai, leidžia greitai nustatyti ir ištaisyti gedimus. Mes teikiame platų spektrą paslaugų: nuo diagnostikos ir techninės priežiūros iki sudėtingiausių remonto darbų. Chrysler remontas dažniausiai reikalingas dėl netinkamo automobilio eksploatavimo. Todėl mūsų specialistai ne tik šalina gedimus, bet ir informuoja apie būsimas problemas bei pasiūlo, kaip jų išvengti.


Chrysler remontas yra nelengva užduotis, nes jai įvykdyti reikalinga speciali įranga ir patyrę specialistai. Chrysler servisas Klaipėdoje turi visą reikalingą įrangą atlikti diagnostikai, priežiūrai ir remontui (visos mūsų remonto paslaugos CHRYSLER automobiliams). Savo veikloje Chrysler servisas vadovaujasi dėmesingu klientų aptarnavimo principu, mūsų specialistai pasirūpina, kad susidraugautumėte su savo amerikietišku automobiliu ir mėgautumėtės kelionėmis be rūpesčių.


Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad Chrysler automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau.

Chrysler servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910