Žvakių keitimas - AUTOARC

Pasukate automobilio raktelį, o jis atsisako užsikurti? Priežasčių gali būti daug ir viena iš jų - žvakių sistemos gedimas. Jei variklis sunkiai kuriasi, ypatingai žiemą, kalti visai ne šalčiai, o tiesiog reikalingas žvakių keitimas. Nesvarbu, ar esate naujo automobilio savininkas, ar Jūsų automobilis jau daug spėjo pamatyti - kartas nuo karto žvakes reikia patikrinti, išvalyti ir pakeisti.


Žvakiu keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Pakaitinimo žvakių keitimas užtikrins užvedimą

Visos sistemos automobilyje turi veikti efektyviai ir užtikrinti sklandų, ir saugų vairavimą. Jei tik viena sistemos dalis neveikia, sugenda visa sistema. Žvakės - tai variklio sistemos dalis, ir kaip visos kitos dalys, žvakės sensta ir nusidėvi. Jeigu bent viena žvakė neveikia, sugenda visa žvakių sistema ir automobilis nepajudės iš vietos. Pakaitinimo žvakės atlieka svarbų vaidmenį, be jų automobilis neužsikurs.


Pastebėjote, kad Jūsų automobilio variklis pradėjo kurtis prasčiau? Nedelskite, vieną šaltesnį rytą jis gali neužsivesti visai. Išvengti nemalonios tylos pasukus automobilio raktelį padės savalaikis žvakių keitimas. Autoservisas AUTOARC patikrins Jūsų automobilio žvakes, nustatys jų būklę ir atliks reikiamus remonto darbus.


Pakaitinimo žvakių keitimo kaina

Pakaitinimo žvakių keitimas autoservise AUTOARC atliekamas greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Specialistai kruopščiai patikrina esamų žvakių būklę ir priima racionaliausią sprendimą. Pakaitinimo žvakių keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio ir variklio, bei visų teikiamų paslaugų remonto metu.


Visiems automobiliams svarbu, kad visos sistemos veiktų efektyviai ir užtikrintų sklandų vairavimą. Nuo gedimų niekas nėra apsaugotas, tačiau paruošti savo automobilį ilgam naudojimui įmanoma. Autoservise AUTOARC atliekama kompiuterinė diagnostika gali apsaugoti nuo atsitiktinių gedimų kelyje. Profesionalus žvakių keitimas užtikrins sklandų ir saugų vairavimą. Žvakių keitimo kaina derinama individualiai atsižvelgiant į automobilio markę, modelį, pagaminimo metus ir kitus parametrus.


Žvakiu keitimas autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910