Važiuoklės remontas - AUTOARC

Ar žinote, kad kelionės metu didžiausias krūvis atitenka važiuoklei? Būtent ji pirmiausia patiria nelygių kelių pasekmes ir yra labai pažeidžiama. Todėl specialistai pataria dažniau atlikti važiuoklės diagnostiką. Specialistai nustatė gedimus? Važiuoklės remontas turi būti atliktas nedelsiant, nes nuo to priklausys Jūsų saugumas kelyje. Važiuoklės remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas profesionaliai ir kokybiškai, kad kiekvienas vairuotojas jaustųsi užtikrintai.


Kada reikalingas važiuoklės remontas?

Kiekvienas vairuotojas, norintis saugiai važiuoti privalo reguliariai atlikti techninę apžiūrą ir tinkamai prižiūrėti savo automobilį. Saugumo kontrolė yra pagrindinis kriterijus, į kurį turi atsižvelgti vairuotojas. Jūsų automobilis pats pasufleruos, kada jam reikalinga profesionalų komanda. Atkreipkite dėmesį į kiekvieną automobilio skleidžiama signalą. Išgirdote nebūdingą bildėjimą vairo srityje? Pastebėjote manevringumo problemas? Automobilis svyra į šoną posūkiuose? O gal automobilis skleidžia keistus garsus? Jeigu atsakėte bent į vieną klausimą teigiamai, tai tikėtina, kad važiuoklės remontas yra būtinas. Važiuoklės remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC apsaugos Jus nuo galimų problemų kelyje.


Vaziuoklės remontas  - autoservisas-klaipeda.lt/


Važiuoklės remontas Klaipėdoje: Kodėl mes?

Važiuoklė yra sudėtinga sistema, kurioje veikia skirtingi mechanizmai. Tačiau nepaisant sistemos sudėtingumo, važiuoklės funkcija yra paprasta: padėti atlaikyti smūgius kitoms dalims ir apsaugoti vairuotoją bei kitus keleivius. Jei važiuoklė veikia tinkamai automobilis yra patikimas ir vairuotojas gali būti užtikrintas dėl savo saugumo kelyje. Važiuoklės remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC pasirūpins Jūsų automobilio patikimumu. Kiekvienas vairuotojas privalo reguliariai tikrinti techninę automobilio būklę, tačiau ypatingas dėmesys turi būti skirtas važiuoklei, todėl specialistai pataria važiuoklę tikrinti dažniau, o reikalui esant nedelsiant remontuoti.


Važiuoklės remonto kaina

Važiuoklės remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC - tai kokybiška važiuoklės diagnostika ir profesionalus važiuoklės remontas. Nesvarbu tai stabdžių kaladėlių keitimas ar stabdžių diskų keitimas, ar kitų važiuoklės mazgų remontas mūsų specialistai tiksliai nustato gedimus, kruopščiai parenka kokybiškas atsargines dalis ir pasiūlo optimaliausią variantą. Važiuoklės remontas Klaipėdoje padės Jums sutaupyti laiką, jeigu neieškosite ir nepirksite autodalių patys, o patikėsite šį darbą savo srities profesionalams. Važiuoklės remonto kaina yra prieinama ir derinama individualiai atsižvelgiant į teikiamas paslaugas.


Važiuoklės remontas - autoservisas-klaipeda.lt/

 


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910