Starterių remontas - AUTOARC

Pastebėjote pirmuosius starterio gedimo požymius? Neatidėliokite ir apsilankykite autoservise. Delsimas gali brangiai kainuoti - vieną dieną Jūsų automobilio variklis gali tiesiog neužsivesti. Starterių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas profesionaliai ir greitai. 


Modernios įrangos ir kvalifikuotų meistrų komandos dėka galime užtikrinti, kad starterių remontas pas mus atliekamas itin greitai ir kokybiškai. Vadovaudamiesi ilgamete praktika mūsų meistrai gali remontuoti net pačius sudėtingiausius staterių gedimus. Net nepriklausomai nuo automobilio markės ar modelio galime Jums padėti.


Starteriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/

Starterių remontas: Gedimų požymiai

Nežinote, ar iš tikrųjų sugedo starteris ar yra kitų gedimų? Yra tik du būdai patikrinti. Pirmasis būdas - tai automobilio skleidžiami gedimų signalai, o antrasis - starterio išardymas. Taigi, kokie yra požymiai, kai starterių remontas neišvengiamas:

  • Starteris nesisuka

  • Starteris sukasi, tačiau variklis neužsiveda

  • Starteris veikia, tačiau nesisuka (užstrigęs) alkūninis velenas

  • Užvedus variklį starteris nenustoja suktis

  • Neveikia solenoidinis jungiklis

Neardant starterio įmanoma atlikti tik diagnostiką ir nustatyti gedimus, tačiau sudėtingesni remonto darbai atliekami išardžius starterį. Starterių remontas autoservise AUTOARC atliekamas keliais etapais: išardomas starteris, nustatomi gedimai, kruopščiai išvalomos visos dalys, šalinami gedimai, susidėvėjusios detalės keičiamos naujomis, starteris surenkamas ir atliekamas patikrinimas.


Starteriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/
Mūsų autoservise taip pat atliekamas ir generatorių remontas.

Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910