Kondicionierių remontas - AUTOPIT

Automobilių kondicionieriai - neatsiejama bet kurio šiuolaikinio automobilio dalis. Dabar jau net neįmanoma įsivaizduoti automobilio be oro kondicionieriaus. Priklausomai nuo automobilio markės išskiriami kondicionierių tipai. Kai kurie yra labiau patikimesni, kiti mažiau. Tačiau vienas dalykas lieka nekintamas - anksčiau ar vėliau atsiranda gedimų. Kondicionierių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT padės išspręsti šias problemas.


Greitas ir kokybiškas auto kondicionierių remontas Klaipėdoje atliekamas naudojant specialią įrangą. Kvalifikuoti specialistai visada pradeda remonto darbus nuo diagnostikos. Išsami diagnostika leidžia nustatyti visus esamus gedimus. Kokybiškas kondicionierių remontas gali būti atliktas tik tada, kai kruopščiai patikrinti visi kondicionavimo sistemos elementai. Neužtenka tik pakeisti sugedusią dalį, nepatikrinus visos sistemos. Ilgametė mūsų meistrų patirtis leidžia užtikrinti, kad kondicionierių remontas autoservise AUTOPIT būtų atliktas pagal aukščiausius kokybės standartus.


Kondicionieriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kondicionierių remontas. Kada reikėtų susirūpinti?

Teoriškai, oro kondicionierius yra sandari sistema, kuri turėtų puikiai funkcionuoti ilgą laiką. Kaip ir šaldytuvų, jų naudojimo laikas turėtų trukti apie 40-50 metų, tačiau dėl tam tikrų sąlygų, dažniausiai dėl užterštumo ir korozijos, kondicionieriai genda. Dažna kondicionierių gedimų priežastis yra netinkama priežiūra, nerūpestingas požiūris į automobilį ir, deja, ne kompetentingas autoservisas, kuriame buvo atliktas ankstesnis kondicionierių remontas. Taip pat dalis gedimų atsiranda dėl nelaimingų atsitikimų ir avarijų, tačiau, laimei, šių atvejų yra mažiau, nei paprasto aplaidumo.


Svarbu paminėti, kad yra mechaniniai ir elektroniniai kondicionierių gedimai, kurių dažniausios priežastys yra nepalankios oro sąlygos ir netinkama priežiūra. Išvengti šių problemų padės tinkama ir laiku atlikta automobilio priežiūra. Norite prailginti kondicionieriaus naudojimo laiką? Paprasčiausias ir svarbiausias dalykas - palaikyti automobilio švarą. Valymus atlikite reguliariai, profesionaliomis valymui skirtomis priemonėmis ir metodais.


Automobilių kondicionierių remontas autoservise AUTOPIT atliekamas kokybiškai ir profesionaliai. Kondicionierių remontas ir kondicionierių pildymas - būtiniausi žingsniai, siekiant prailginti kondicionavimo sistemos naudojimo laiką. Specialistai pataria atlikti šiuos veiksmus kasmet prieš sezoną. Tai padės išvengti nepageidaujamų gedimų ir naudotis kondicionieriumi be rūpesčių visą sezoną. Susisiekite su mūsų specialistais jau šiandien.


Kondicionieriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/

Daugiau informacijos apie kondicionierių pildymą autoservise {site.custom.name}} rasite čia.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910