Kondicionierių remontas Klaipėdoje - AUTOARC

Automobilių kondicionieriai - neatsiejama bet kurio šiuolaikinio automobilio dalis. Dabar jau net neįmanoma įsivaizduoti automobilio be oro kondicionieriaus. Priklausomai nuo automobilio markės išskiriami, tam tikri kondicionierių tipai. Kai kurie yra labiau patikimesni, kiti mažiau. Tačiau vienas dalykas lieka nekintamas - anksčiau ar vėliau atsiranda gedimų. Kondicionierių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC padės išspręsti šias problemas.


Kvalifikuoti specialistai visada pradeda remonto darbus nuo diagnostikos. Išsami diagnostika leidžia nustatyti visus esamus gedimus. Kokybiškas kondicionierių remontas gali būti atliktas tik tada, kai kruopščiai patikrinti visi kondicionavimo sistemos elementai. Neužtenka tik pakeisti sugedusią dalį, nepatikrinus visos sistemos. Tiksli ir kruopšti mūsų darbo metodika garantuoja, kondicionieriaus ilgalaikį veikimą bei maksimalų efektyvumą. Ilgametė mūsų meistrų patirtis leidžia užtikrinti, kad kondicionierių remontas autoservise AUTOARC būtų atliktas pagal aukščiausius kokybės standartus.


Kondicionieriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kondicionierių remontas. Kada reikėtų susirūpinti?

Teoriškai, oro kondicionierius yra sandari sistema, kuri turėtų puikiai funkcionuoti ilgą laiką. Kaip ir šaldytuvų, jų naudojimo laikas turėtų trukti apie 40-50 metų, tačiau dėl tam tikrų sąlygų, dažniausiai dėl užterštumo ir korozijos, kondicionieriai genda. Dažna kondicionierių gedimų priežastis yra netinkama priežiūra, nerūpestingas požiūris į automobilį ir, deja, ne kompetentingas autoservisas, kuriame buvo atliktas ankstesnis kondicionierių remontas. Taip pat dalis gedimų atsiranda dėl nelaimingų atsitikimų ir avarijų, tačiau, laimei, šių atvejų yra mažiau, nei paprasto aplaidumo.


Svarbu paminėti, kad yra mechaniniai ir elektroniniai kondicionierių gedimai, kurių dažniausios priežastys yra nepalankios oro sąlygos ir netinkama priežiūra. Išvengti šių problemų padės tinkama ir laiku atlikta automobilio priežiūra. Norite prailginti kondicionieriaus naudojimo laiką? Paprasčiausias ir svarbiausias dalykas - palaikyti automobilio švarą. Valymus atlikite reguliariai, profesionaliomis valymui skirtomis priemonėmis ir metodais.


Automobilių kondicionierių remontas autoservise AUTOARC atliekamas kokybiškai ir profesionaliai. Kondicionierių remontas ir kondicionierių pildymas - būtiniausi žingsniai, siekiant prailginti kondicionavimo sistemos naudojimo laiką. Specialistai pataria atlikti šiuos veiksmus kasmet prieš sezoną. Tai padės išvengti nepageidaujamų gedimų ir naudotis kondicionieriumi be rūpesčių visą sezoną. Susisiekite su mūsų specialistais jau šiandien. Mes teikiame rekomendacijas, kaip efektyviau naudoti kondicionierių, taip pat kaip atpažinti pirmuosius gedimo požymius. Šis požiūris padeda, ilgiau išlaikyti automobilio kondicionavimo sistemą geriausios būklės ir mažinti nenumatytus remonto kaštus.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Pasitikime vasarą pasiruošę!

Vasara – puikus metas kelionėms, poilsiui gamtoje gryname ore. Tačiau karštos dienos gali gerokai apkartinti kelionę, jeigu Jūsų automobilyje neveikia kondicionierius. Suprantame, kaip svarbu turėti tvarkingą ir patikimai veikiantį automobilį, ypač vasaros metu. Todėl siūlome aukštos kokybės paslaugas. AUTOARC atliekamas, ne tik kondicionierių remontas, bet ir jų profilaktinė priežiūra užtikrinant, kad automobilio sistemos veiktų sklandžiai ir efektyviai.


Mūsų paslaugos apima visapusišką kondicionieriaus sistemų tikrinimą: nuo freono lygio patikrinimo iki ventiliatorių ir kondensatorių būklės įvertinimo. Taip pat atliekame nutekėjimo testus ir filtrų keitimą, užtikrindami, kad į automobilio saloną patektų tik švarus ir šviežias oras. Profesionali komanda, naudodama šiuolaikines diagnostikos priemones, greitai nustato bet kokias gedimo priežastis, kad kondicionierių remontas būtų atliktas kokybiškai, siekiant ilgalaikio ir patikimo jo veikimo. 


Nelaukite, kol ekstremalios vasaros temperatūros pavers Jūsų automobilį, nekomfortiška erdve. Kreipkitės į AUTOARC, ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilio kondicionierius veiktų nepriekaištingai. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekviena Jūsų vasaros kelionė būtų maloni ir patogi.


 Kada reikalingas kondicionierių remontas?

Veikiantis automobilio kondicionierius yra itin svarbus komfortui. Atkreipkite dėmesį į šiuos požymius, kurie gali signalizuoti apie kondicionieriuos problemas. Būkite atidūs įspėjamiesiems ženklams! Kondicionierių remontas, atidėtas vėlesniam laikui, gali tapti žymiai brangesnis.

 • Silpnėjantis vėsinimas. Jeigu įjungus kondicionierių jaučiate, kad vėjas ne toks stiprus ir nebe taip efektyviai vėsina saloną, kaip anksčiau – tai gali būti pirmasis signalas.

 • Neįprastas kvapas. Jeigu iš kondicionieriaus pradėjo sklisti nemalonus pelėsių ar drėgmės kvapas, tai gali reikšti sistemos užteršimą arba grybelį.

 • Triukšmas. Kondicionierius neturėtų skleisti pašalinių garsų. Jeigu pastebėjote keistus garsus jungiant ar veikiant sistemai, tai gali reikšti gedimus kompresoriuje ar kitose sistemos dalyse.

Kokie dažniausiai pasitaikantys kondicionierių gedimai?

 • Freono nuotėkis. Dažniausiai pasitaikanti oro kondicionieriaus problema yra freono (arba kitos šaldymo medžiagos) nuotėkis. Freonas yra būtinas norint efektyviai atšaldyti automobilio saloną. Jei sistemoje yra nuotėkis, efektyvumas smarkiai sumažėja. Nuotėkio priežastys gali būti: įtrūkimai vamzdeliuose, jungčių nesandarumas ar sugedę sandarinimo žiedai. 

 • Kompresoriaus gedimas. Kompresorius  oro kondicionavimo sistemoje, cirkuliuoja šaldymo medžiagą. Jo gedimas gali sukelti visos sistemos sutrimkimą. Kompresorius gali sugesti dėl natūralaus nusidėvėjimo arba dėl kitų sistemos gedimų: dėl netinkamo freono kiekio.

 • Užsikimšęs filtras. Užsikimšęs filtras trukdo oro srautui praeiti pro išgarintuvą ir kondensorių, o tai sumažina oro kondicionieriaus gebėjimą vėsinti patalpą. Dėl to kondicionierius turi dirbti sunkiau, kad pasiektų norimą temperatūrą, o tai sukelia didesnes energijos sąnaudas ir sumažina efektyvumą. Užsikimšęs filtras gali perkaitinti kondicionieriaus kompresorių, o tai gali pareikalauti, kad būtų atliktas  kondicionierių remontas.

Kondicionieriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kondicionieriaus funkcijos:

Pagrindinė automobilio kondicionieriaus funkcija – oro atvėsinimas. Vasarą, kai lauko temperatūra gali perkopti 30°C ribą, kondicionierius padeda išlaikyti komfortišką temperatūrą salone. Tai pasiekiama naudojant freoną (šaldymo agentą), kuris cirkuliuoja uždaroje sistemoje. Freonas sugeria šilumą iš salono oro, o po to, kondensuodamas, atiduoda ją į išorę. Be atvėsinimo, kondicionierius taip pat reguliuoja oro drėgmę. Tai svarbu, nes pernelyg drėgnas ar sausas oras gali sukelti nepatogumus keleiviams ir vairuotojui. Be to, kondicionieriai yra įrengti su oro filtrais, kurie šalina dulkes, žiedadulkes ir kitus alergenus, taip pat išorės kvapus, užtikrindami švaresnę ir sveikesnę aplinką.


Kondicionierių remontas ir priežiūra turėtų būti atliekami patikimuose autoservisuose, kur profesionalai naudoja modernią įrangą ir žino reikiamus techninius sprendimus. Tinkama kondicionieriaus priežiūra ne tik užtikrins komfortą vairuojant, bet ir padidins visos automobilio šaldymo sistemos ilgaamžiškumą.


Kaip atliekamas kondicionierių remontas?

Gedimo nustatymas

Viskas prasideda nuo gedimo diagnostikos. Kondicionierius gali nustoti veikti dėl įvairiausių priežasčių: freono trūkumo, elektros problemų ar sugedusio kompresoriaus. Pirmasis žingsnis yra sistemos patikrinimas naudojant specialius įrankius, kurie gali aptikti freono lygį ir spaudimą sistemoje. Taip pat patikrinama, ar visi elektros jungikliai veikia tinkamai.


Freono papildymas

Jeigu nustatyta gedimo problema yra susijusi su freono trūkumu, būtina atlikti freono papildymą. Freonas yra  svarbus kondicionavimo sistemos veikimui, nes jis atsakingas už oro aušinimą. Papildymo metu taip pat tikrinama, ar sistemoje nėra nutekėjimų. Freono papildymas turi būti atliekamas atsargiai, laikantis visų saugos reikalavimų ir naudojant tinkamą įrangą.


Kompresoriaus tikrinimas ir remontas

Kompresorius yra vienas iš pagrindinių kondicionavimo sistemos komponentų. Jei kompresorius yra sugedęs, gali prireikti jo remonto ar net keitimo. Kondicionierių remontas apima dalių, tokių kaip: saugikliai, diržai ir guoliai, patikrinimą bei keitimą. Kartais efektyviausias sprendimas yra viso kompresoriaus keitimas, ypač jei kondicionierių remontas nebėra ekonomiškai pagrįstas.


Elektros sistemų patikrinimas

Kondicionavimo sistemos veikimas priklauso ne tik nuo mechaninių dalių, bet ir nuo elektros komponentų. Todėl svarbu patikrinti visus elektros jungiklius, rėles ir laidus. Bet koks nutrūkęs laidas ar sugedęs jungiklis gali sutrikdyti visos sistemos veikimą, todėl kondicionierių remontas gali būti neišvengiamas.


Sistemos valymas ir dezinfekcija

Kondicionierių remontas apima, ne tik sugedusių dalių taisymą, bet ir visos sistemos dezinfekavimą. Tai apima: oro filtrų keitimą ir kondicionavimo kanalų valymą. Toks valymas ne tik pagerina oro kokybę automobilyje, bet ir užtikrina efektyvesnį kondicionieriaus veikimą.


Galutinis patikrinimas

Kokybiškai atliktas kondicionierių remontas reikalauja, galutinio sistemos patikrinimo. Tai apima sistemos veikimo testavimą esant įvairiems temperatūrų nustatymams, kad būtų užtikrintas jos efektyvus veikimas. Patikrinimas leidžia įsitikinti, ar visos sistemos dalys veikia sklandžiai ir ar oro aušinimas yra efektyvus.


Kondicionierių remontas. Kodėl rinktis mus?

Suprantame, kad Klaipėdoje galimybių daug, tačiau leiskite paaiškinti, kodėl kondicionierių remontas, turėtų būti patikėti būtent AUTOARC:

 • Greita ir tiksli diagnostika. Mūsų patyrę meistrai greitai nustatys gedimo priežastį. Nesvarbu, ar tai freono trūkumas, susidėvėjusios tarpinės, ar rimtesnė problema – mes ją išaiškinsime.

 • Kokybiškos paslaugos ir garantijos. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis ir modernia įranga. Visoms atliktoms paslaugoms suteikiame garantiją, tad galėsite būti ramūs dėl atlikto darbo kokybės.

 • Priimtinos kainos. Suprantame, kad netikėti gedimai gali gerokai patuštinti biudžetą. Mūsų tikslas yra pasiūlyti ,,patrauklias'' kainas be jokių kompromisų kokybei ar aptarnavimui. Suprantame, kad netikėti gedimai gali sukelti nepatogumų ir papildomas išlaidas, todėl stengiamės užtikrinti, kad mūsų paslaugos būtų ne tik efektyvios, bet ir prieinamos.

 • Patogus aptarnavimas. Mūsų lankstus darbo grafikas užtikrina, kad kondicionierių remontas, bus atliekamas Jums patogiu laiku.   

 • Individualus požiūris. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo situacija yra unikali, todėl mūsų pasiūlymai yra pritaikomi pagal individualius poreikius ir lūkesčius.

Išbandykite AUTOARC, siūlomas paslaugas ir pamatysite, kaip lengva ir patogu keliauti su visiškai veikiančia automobilio klimato kontrole.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 

Daugiau informacijos apie kondicionierių pildymą autoservise {site.custom.name}} rasite čia.