Variklio remontas Klaipėdoje - AUTOARC

Variklio remontas - tai rimta problema, kurios gali prireikti kiekvienam automobilio savininkui. Dalis jų stengiasi ieškoti meistro, kuris pigiausiai atliks tokio pobūdžio remontą. Tačiau dažnai tenka susidurti, kad sprendimas patikėti variklio remontą nekvalifikuotam specialistui, galiausiai nulems ženkliai didesnes variklio remonto išlaidas. 


Kiekviena automobilio markė ir net modelis, įvertinant skirtingus gamybinius metus, turi savo specifiką. Todėl ir skirtingų automobilių variklių remontas turi savus niuansus, į kuriuos neatsižvelgus ar, kurių elementariai nežinant remontas tampa ilgu ir varginančiu procesu. 


Neprisidarykite papildomų rūpesčių! Variklių remonto klausimais kreipkitės į mūsų autoservisą. Įlgametės patirties ir profesionalios komandos dėka įvairių automobilių gamintojų variklių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai ir už prieinamą kainą. 


Varikliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Ekonomiškiausias sprendimas – variklio remontas ar visgi keitimas?

Dažnai kyla klausimas, ar verta investuoti į automobilio variklio remontą, ar geriau tiesiog pakeisti variklį nauju. Atsakymas priklauso nuo galutinės kainos ir problemos sudėtingumo. Remonto sprendimas gali būti ekonomiškesnis, ypač jei kreipiatės į patyrusius specialistus, kurie gali tiksliai įvertinti situaciją. Variklio remontas Klaipėdoje mūsų autoservise atliekamas itin efektyviai, todėl dažnai padeda išvengti didesnių išlaidų. Ilgametės patirties vedami, serviso specialistai konsultuoja ir kartu su klientu randa geriausią ir efektyviausią sprendimą.


Priimant sprendimą, ar remontuoti variklį, ar jį keisti, svarbu atsižvelgti į kelis veiksnius. Pirmiausia, tiksliai nustatoma variklio būklė ir galimi gedimai. Tada įvertinama remonto kainą ir lyginama su naujo variklio kaina. Taip pat svarbu apsvarstyti, kiek laiko planuojate naudoti automobilį po remonto ar keitimo. Nors variklio remontas gali būti ekonomiškesnis sprendimas, kai kuriais atvejais verta apsvarstyti variklio keitimą. Jei variklis yra labai susidėvėjęs arba turi daugybę gedimų, naujas variklis gali būti ilgalaikė ir patikimesnė investicija. Be to, nauji varikliai dažnai būna efektyvesni kuro sąnaudų atžvilgiu, o tai ilgainiui gali padėti sutaupyti pinigų. Variklio keitimas gali būti geresnis sprendimas ir tuo atveju, jei norite pagerinti automobilio našumą.


Kada būtinas skubus variklio remontas ar galima palaukti?

Suprasti ar jau reikalingas variklio remontas labai paprasta. Kiekvieno automobilio variklis savo savininkui skuba pranešti apie tai įvairiais būdais:

 • Padidėjusios alyvos sąnaudos;

 • Sunkus užvedimas;

 • Iš išmetimo vamzdžio kyla dūmai;

 • Retkarčiais variklis pradeda trūkčioti;

 • Važiuojant variklis dirba labai sunkiai;

 • Žemas alyvos slėgis;

 • Cilindruose sumažėja variklio kompresija;

 • Susidėvėjusios detalės;


Kiekvienas iš šių požymių gali tapti rimtų gedimų priežastimi. Taip pat agresyvus vairavimo stilius sukelia padidintas variklio apkrovas. Ypatingai dyzelinių variklių remontas dažnai atliekamas dėl eksploatavimo taisyklių nesilaikymo. Dyzelinių variklių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC gali padėti prailginti Jūsų automobilio tarnavimo laiką.


Dažniausi gedimai, kai reikalingas variklio remontas

Variklis yra sudėtinga sistema, ir bet koks gedimas gali turėti rimtų pasekmių. Dažniausios problemos – per didelis tepalo vartojimas, aušinimo sistemos problemos, elektros sistemos gedimai. Kaip spręsti šias problemas? Svarbiausia – neignoruoti pirmųjų požymių. Jeigu pastebite, kad variklis veikia neįprastai arba kyla problemų užvedant, nedelsdami kreipkitės į AUTOARC specialistą.


Vienas iš pirmųjų žingsnių sprendžiant tepalų vartojimo problemą – tikrinti tepalo lygį reguliariai. Jei pastebite, kad tepalo lygis nuolat krenta, gali reikėti atlikti išsamesnį patikrinimą ir galbūt net pakeisti tam tikras variklio dalis. Variklio remontas Klaipėdoje gali būti puikus pasirinkimas, nes mūsų specialistai turi daug patirties ir gali greitai ir kokybiškai išspręsti problemą.


Aušinimo sistemos problemos gali sukelti variklio perkaitimą, kas gali lemti rimtus gedimus. Pirmasis požymis, kad kažkas negerai su aušinimo sistema – variklio temperatūros padidėjimas. Jei pastebite, kad variklio temperatūra greitai kyla, nedelsdami patikrinkite aušinimo skysčio lygį. Jei lygis yra žemas, papildykite skystį ir stebėkite, ar problema išlieka. Gali būti, kad reikės patikrinti ir pakeisti aušinimo sistemos dalis: termostatą ar radiatorių. Variklio remontas Klaipėdoje siūlo įvairius aušinimo sistemos remonto sprendimus, kurie padės išvengti didesnių problemų ateityje.


Elektros sistemos gedimai sukelia įvairias problemas, nuo užvedimo sunkumų iki įvairių prietaisų neveikimo. Vienas iš pagrindinių požymių – sunkumai užvedant variklį. Tai gali reikšti, kad akumuliatorius yra silpnas arba kad generatorius neveikia tinkamai. Kitas požymis – prietaisų skydelio šviesų mirgėjimas arba neveikimas. Šiuo atveju gali būti reikalinga kompiuterinė diagnostika, kad būtų nustatyta tiksli problema. Patikimi specialistai Klaipėdoje, gali greitai ir tiksliai nustatyti gedimo priežastį ir pasiūlyti efektyvius sprendimus.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Kodėl laiku atliktas variklio remontas svarbus?

Laiku atliktas automobilio variklio remontas yra itin svarbus, norint išvengti didesnių problemų ir ilgalaikių pasekmių. Ignoruojant pirmuosius variklio gedimo požymius, galite susidurti su rimtesnėmis problemomis, kurios ne tik brangiai kainuos, bet ir gali prailginti  automobilio prastovos laiką. Svarbu kreiptis į specialistus, kai tik pastebite neįprastus automobilio veikimo sutrikimus variklyje, kad problema būtų išspręsta laiku. Variklio remontas Klaipėdoje atliekamas kokybiškai ir padeda išvengti didesnių problemų ateityje.


Ar žinote, kaip kompiuterinė diagnostika gali padėti išvengti brangiai kainuojančių gedimų? Kompiuterinė diagnostika yra viena iš moderniausių metodikų, naudojamų automobilių servisuose. Ši technologija leidžia tiksliai nustatyti gedimus ir jų priežastis, todėl variklio remontas tampa daug efektyvesnis. Naudodamiesi kompiuterine diagnostika, specialistai gali greitai identifikuoti problemas, kurias kartais sunku pastebėti plika akimi. Tai ne tik taupo laiką, bet ir pinigus, nes leidžia išvengti nereikalingų remontų. 


Kaip atliekamas variklio remontas?

Variklio būklės įvertinimas

Pirmasis žingsnis variklio remonto procese yra būklės įvertinimas. Serviso specialistai naudoja kompiuterinę diagnostiką, kad nustatytų problemas ir jų šaltinius. Rankinis patikrinimas apima tepalo lygio, aušinimo skysčio būklės, diržų, grandinių ir kitų variklio dalių vertinimą. Ši diagnostika leidžia tiksliai nustatyti, kurios dalys reikalauja remonto ar keitimo, užtikrinant efektyvų ir tikslų darbą.


Variklio demontavimas

Po pradinės diagnostikos seka variklio demontavimas. Šis procesas reikalauja atidumo, kad nesugadinti šalia esančių dalių. Demontavimas apima: kolektorių, generatoriaus, starterio, aušinimo sistemos ir kitų elementų atjungimą. Kiekvienas žingsnis atliekamas tiksliai ir kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad visos dalys būtų saugiai ir teisingai nuimtos.


Dalių ženklinimas

Variklio dalių ženklinimas yra būtinas žingsnis, siekiant užtikrinti sklandų surinkimą po remonto. Kruopščiai pažymimos visos išimtos dalys, jų pritvirtinimo vietos ir ryšiai tarp jų. Tai leidžia tiksliai atkurti variklio konstrukciją ir užtikrina, kad visos dalys bus teisingai sumontuotos.


Gedimų identifikavimas

Išardytos variklio dalys yra kruopščiai tikrinamos dėl nusidėvėjimo, pažeidimų ar kitų problemų. Tai apima cilindrų, vožtuvų, tarpinių, žiedų, ašių ir kitų esminių komponentų peržiūrą. Kad variklių remontas vyktų skalndžiai, kiekvienas gedimas yra dokumentuojamas ir vertinamas, siekiant nustatyti, ar dalis turėtų būti pakeista ar galima ją taisyti.


Dalių keitimas ir taisymas

Aptikus gedimus, sprendžiama, ar dalis reikia pakeisti, ar galima jas taisyti. Dažniausiai keičiamos nusidėvėjusios tarpinės, vožtuvai, žiedai ir kitos dalys. Klaipėdoje esantys serviso specialistai naudoja tik aukštos kokybės komponentus, kad variklių remontas būtų atliekamas kokybiškai, siekiant užtikrinti ilgalaikį ir patikimą variklio darbą.


Variklio valymas

Variklio valymas yra būtinas žingsnis, kadangi su laiku jame susikaupia purvas, alyvos likučiai, dulkės ir kiti teršalai. Šie nešvarumai gali sukelti įvairias problemas, tokias kaip: aušinimo sistemos veikimo sutrikimai ir alyvos cirkuliacijos problemos. Švarus variklis ne tik atrodo estetiškai patraukliau, bet ir palengvina būsimų problemų diagnostiką.


Dalių peržiūra ir surinkimas

Po valymo visos dalys dar kartą tikrinamos dėl papildomų defektų ar problemų, kurios galėjo likti nepastebėtos. Variklis surenkamas laikantis gamintojo rekomendacijų ir naudojant tinkamus įrankius. Svarbu, kad visi judantys komponentai būtų tinkamai patepti, siekiant išvengti per ankstyvo dalių nusidėvėjimo. Klaipėdos serviso specialistai užtikrina, kad kiekvienas variklių remontas atliekamas kokybiškai ir visos detalės surenkamos tiksliai.


Variklio testavimas

Po surinkimo variklis yra testuojamas, siekiant užtikrinti, kad jis veiktų efektyviai ir be problemų. Testavimo metu tikrinamas variklio našumas, degalų sąnaudos ir kiti svarbūs parametrai. Klaipėdos specialistai naudoja modernią įrangą, kad užtikrintų, jog kiekvienas variklis veiktų pagal aukščiausius standartus.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Kas būtina, kad variklio remontas būtų kokybiškas?

Patikimos dalys ir kompiuterinė diagnostika

Kai kalbama apie automobilio variklio remontą, ypatingą dėmesį reikia skirti naudojamų dalių kokybei. Naudojant tik aukštos kokybės, gamintojo rekomenduojamas arba, net geresnes už gamintojo specifikacijas atitinkančias dalis, galima užtikrinti ilgesnį ir patikimesnį variklio tarnavimo laiką po remonto. Be to, šiuolaikiniuose automobiliuose yra daug elektronikos, todėl kompiuterinė diagnostika yra būtina, kad būtų galima nustatyti ir pašalinti visas galimas problemas. Tai padeda ne tik rasti gedimus, bet ir užkirsti kelią jų atsiradimui ateityje.


Profesionalūs įrankiai ir įranga 

Variklio remontas Klaipėdoje reikalauja specializuotų įrankių ir įrangos. Tik su tinkama įranga, tokia kaip cilindrų honavimo įranga, momentiniai raktai, vožtuvų šlifavimo ir surinkimo įrankiai, galima atlikti tikslius ir efektyvius remonto darbus. Tai padeda ne tik užtikrinti aukštą darbo kokybę, bet ir sumažinti remonto trukmę.


Patirtis ir žinios 

Vienas svarbiausių aspektų, užtikrinančių kokybišką automobilio variklio remontą, yra patirtis ir žinios. Automobilio variklio remontas reikalauja specifinių žinių ir ilgametės patirties. Pasirinkę patyrusius specialistus Klaipėdoje, kurie gerai supranta automobilio variklio modelį, galite būti tikri, kad variklio remontas bus atliktas profesionaliai ir kokybiškai.


Tikrinimas ir balansavimas efektyviam variklio darbui

Variklio remontas Klaipėdoje dažnai apima švaistiklių ir svirties balansavimą, ypač sudėtingesniems varikliams, naudojamiems sportinėse ar modifikuotose transporto priemonėse. Tik tinkamai subalansuoti komponentai gali užtikrinti maksimalų variklio efektyvumą ir minimalų vibracijos lygį, taip prisidedant prie ilgesnio ir patikimesnio variklio tarnavimo laiko.


Elektronikos ir programinės įrangos koregavimai

Šiuolaikiniai varikliai yra labai sudėtingi, juose naudojama daug elektronikos ir kompiuterių valdymo sistemų. Po atlikto variklio remonto gali būti būtina perprogramuoti variklio valdymo bloką (ECU) arba atlikti kitus elektroninius reguliavimus. Tai padeda užtikrinti optimalų variklio veikimą ir sumažinti gedimų riziką ateityje.


Kokių variklių remontas atliekamas?

Dyzelinių variklių remontas

Dyzeliniai varikliai yra populiarūs Lietuvoje dėl savo ekonomiškumo. Palyginus su benzininiu varikliu, dyzelinis gali būti net iki 50 proc. ekonomiškesnis, tačiau šis pranašumas reikalauja papildomos priežiūros. Dyzelinių variklių degimo sistema yra sudėtingesnė, reikalaujanti itin aukšto slėgio kuro sistemų, sudėtingesnės taršos kontrolės bei turbinų. Šios sistemos ir komponentai dažnai genda, bet mūsų servise atliekamas profesionalus variklio remontas užtikrina, kad automobilis vėl veiks tinkamai. Specialistai rūpinasi kiekvienu dyzeliniu varikliu, kad jis tarnautų ilgiau ir efektyviau.


Benzininių variklių remontas

Benzininių variklių technologijos sparčiai tobulėja. Šiuolaikiniai benzininiai varikliai yra daug sudėtingesni nei anksčiau. Jie naudoja aukštesnio slėgio kuro sistemas, elektrines valdymo sistemas, EGR sistemas bei turbinas, kurios būtinos augančiai galiai užtikrinti. Jei Jūsų benzininis automobilis pradėjo veikti netinkamai, gali būti daugybė priežasčių. Servisas Klaipėdoje siūlo profesionalų benzininių variklių remontą. Kvalifikuoti specialistai greitai nustatys problemą ir ją išspręs, kad galėtumėte saugiai ir patikimai tęsti savo kelionę.


Kokius remonto darbus apima variklių remontas?

Tepalo sistemos remontas

Vienas dažniausiai pasitaikančių variklio problemų yra tepalo sistemos gedimai. Tepalo trūkumas arba jo netinkamas cirkuliavimas gali greitai sukelti variklio dėvėjimąsi. Tepalas veikia tarp visų judančių dalių, sumažindamas trintį ir šilumą. Serviso meistrai Klaipėdoje greitai ir efektyviai atlieka automobilio tepalo sistemos remontą, užtikrindami, kad variklis veiktų sklandžiai ir ilgai.


Aušinimo sistemos remontas

Ar Jūsų automobilis dažnai perkaista? Tai gali būti ženklas, kad aušinimo sistema neveikia tinkamai. Perkaitimas yra viena rimčiausių variklio problemų, galintis sukelti rimtus gedimus, jei jie nebus laiku išspręsti. Variklio remontas apima: aušinimo sistemos išvalymą, susidėvėjusių dalių keitimą, kad variklio aušinimas vėl būtų optimalaus veikimo. 


Degimo sistemos remontas

Degimo sistemos gedimai gali sukelti variklio galios praradimą ir padidėjusias degalų sąnaudas.  Serviso specialistai Klaipėdoje diagnozuos degimo sistemos gedimą ir efektyviai jį pašalins, grąžindami automobiliui maksimalų efektyvumą ir galią.


Grandinės arba diržo keitimas

Ar žinote, kad laiku nepakeista grandinė ar diržas gali sukelti katastrofiškus variklio gedimus? Tai yra kaip ignoruoti dantų skausmą, kuris galų gale priveda prie didelio uždegimo. {{site.custom.Name}} primena laiku atlikti grandinės arba diržo keitimą ir siūlo šią paslaugą Klaipėdoje. Jie pasirūpins, kad jūsų automobilis būtų saugus ir patikimas kelyje.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Ilgalaikis variklio tarnavimas. Kaip jį užtikinti?

Atlikite reguliarų techninį automobilio aptarnavimą

Kad variklio remontas būtų ne dažnai atliekamas, verta laikytis gamintojo rekomenduojamo techninio aptarnavimo grafiko. Tai apima tepalo ir tepalo filtro keitimą, aušinimo skysčio patikrinimą ir keitimą, taip pat uždegimo ir kuro sistemos komponentų tikrinimą. Laiku atlikti šie darbai padeda užtikrinti sklandų variklio darbą ir ilgesnį jo tarnavimo laiką.


Tikrinkite variklio alyvą reguliariai

Reguliarus variklio alyvos lygio ir būklės tikrinimas yra būtinas, norint išvengti rimtų problemų. Jeigu alyva tampa juoda arba pastebite metalo drožles, tai gali reikšti variklio dėvėjimąsi. Alyvos lygio kritimas taip pat gali signalizuoti apie galimus nutekėjimus, kuriuos reikia nedelsiant pašalinti.


Stebėkite degalų suvartojimą

Staigus degalų suvartojimo padidėjimas gali rodyti, kad variklis veikia neefektyviai. Tai dažnai susiję su uždegimo sistemos problemomis, oro filtro užterštumu ar kuro sistemos gedimais. Laiku pastebėjus šiuos pokyčius, galima išvengti rimtesnių gedimų ir variklio remonto.


Venkite ekstremalaus vairavimo

Važiavimas dideliu greičiu ar sunkaus krovinio vežimas, gali pagreitinti variklio dėvėjimąsi. Stenkitės vengti tokio tipo apkrovų, jeigu tai įmanoma, kad išvengtumėte per didelio variklio nusidėvėjimo.


Stebėkite automobilio veikimą

Būtina suprasti kaip veikia transporto priemonė ir kokie yra normalūs jos veikimo parametrai. Tai padės lengviau pastebėsite bet kokius nukrypimus nuo įprastos automobilio veiklos ir leis  laiku imtis veiksmų ir išvengti rimtesnių problemų.


Atsižvelkite į aplinkos veiksnius

Netinkamos sąlygos, tokios kaip: labai aukšta ar žema temperatūra, gali stipriai paveikti variklio veikimą ir jo ilgaamžiškumą. Žiemą, kai temperatūra nukrinta žemiau nulio, variklio užvedimas gali tapti tikru iššūkiu. Ar kada susimąstėte, kodėl taip svarbu naudoti tinkamus tepalus? Šaltomis sąlygomis rekomenduojama naudoti žiemos tepalus, kurie ne tik pagerina variklio užvedimą, bet ir mažina dėvėjimąsi šaltuoju metų laiku.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Kiek kainuoja automobilio variklio remontas?

Variklio remontas Klaipėdoje apima daugybę paslaugų: nuo paprastų detalių keitimo iki sudėtingų variklio kapitalinio remonto darbų. Kiekviena detalė gali įtakoti galutinę remonto kainą. Pavyzdžiui, jei reikia keisti tik tam tikrą detalę, tai kainuos mažiau nei viso variklio keitimas ar kapitalinis remontas. Be to, kainą gali apimti ir detalių kokybė – ar pasirinksite originalias gamintojų dalis, ar naudotas, tačiau vis dar tinkamas eksploatuoti.


Keletas esminių veiksnių nustatantys remonto kainą:

 • Gedimo sudėtingumas. Paprasti gedimai, tokie kaip susidėvėjusios detalės, kainuoja žymiai pigiau nei rimtesni variklio pažeidimai, reikalaujantys sudėtingo remonto. Kuro siurblio filtro keitimas kainuoja kur kas mažiau nei variklio bloko remonto darbai.
 • Darbo jėgos sąnaudos. Skirtingi servisai gali taikyti skirtingus darbo įkainius. Tai priklauso nuo serviso vietos, specialistų kvalifikacijos ir kitų faktorių.

Kiti veiksniai, galintys paveikti kainą:

 • Automobilio markė ir modelis
 • Variklio tipas ir dydis
 • Remonto vieta
 • Reikalingų atsarginių dalių prieinamumas

Varikliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Automobilio variklio remontas Klaipėdoje. Kodėl pasirinkti mus?

Tikslus problemos identifikavimas

Pirmasis žingsnis į sėkmingą automobilio variklio remontą yra tikslus problemos identifikavimas. Mūsų specialistų komanda, naudodama naujausią kompiuterinę diagnostiką, gali greitai ir tiksliai nustatyti bet kokius gedimus. Ši pažangi technologija leidžia efektyviai atlikti automobilio variklio remontą ir užtikrinti, kad transporto priemonė greitai ir saugiai grįžtų į kelią. Naudojant modernią įrangą, mūsų autoservisas Klaipėdoje užtikrina operatyvų ir tikslų problemų nustatymą, todėl išvengiama nereikalingų išlaidų ir laiko gaišimo. Tai ne tik padeda sutaupyti pinigų, bet ir garantuoja, kad visi atlikti remontai bus atlikti efektyviai ir kokybiškai.


Kompetencija

Variklių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas kruopščiai ir kokybiškai. Svarbu išsamiai apžiūrėti automobilį ir tiksliai nustatyti gedimus, bei atsakyti į pagrindinį klausimą, ar verta remontuoti ar geriau pirkti naują? Vienam rasti atsakymą sunku, tačiau mūsų specialistų komanda pasirengusi padėti. Variklių remontas ar kapitalinis variklių remontas - užduotys, kurias sprendžiame kiekvieną dieną, todėl mūsų ilgametė patirtis ir įgytos žinios šioje sferoje padės Jums rasti ekonomiškiausią sprendimą. Nesvarbu, ar tai būtų paprastas variklio remontas, ar kapitalinis remontas, mes žinome, kaip atlikti darbus taip, kad automobilis būtų kuo greičiau ir kokybiškiau suremontuotas.


Detalus remonto procesas 

Autoservise Klaipėdoje kiekvienas variklio remonto procesas yra kruopščiai suplanuotas ir vykdomas pagal aukštus darbų kokybės standartus. Nuo kompiuterinės diagnostikos iki baigiamojo patikrinimo - mes stengiamės užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų remontuojamas kuo profesionaliau. Kiekvienas mūsų komandos narys yra savo srities specialistas, todėl galite būti tikri, kad automobilio variklio remontas bus atliktas kokybiškai.


Variklio remontas apima ne tik techninį darbą, bet ir individualų požiūri kiekvienam automobilį mums patikėjusiam savininkui. Siekiame suteikti išsamią informaciją apie atliekamus darbus, kad jaustumėtės užtikrinti ir ramūs dėl savo automobilio būklės. Mūsų tikslas - ne tik suremontuoti automobilį, bet ir informuoti kas buvo padaryta ir kodėl. Tai padeda sukurti pasitikėjimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą su automobilio vairuotojais.


Pasirūpinkite savo automobilio varikliu AUTOARC servise ir jis tarnaus Jums ilgus metus!


 

Registracija
Internetu arba +37064496910