Variklio remontas - AUTOARC

Variklio remontas - tai rimta problema. Todėl dažnai kyla klausimas ar apskirai verta remontuoti ar geriau pakeisti kitu. Ir, žinoma, atsakymas priklauso nuo galutinės kainos. Mūsų profesionalios komandos bei ilgametės patirties vedami konsultuojame ir kartu su klientu randame geriausią sprendimą. Variklio remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas itin efektyviai, todėl dažniausiai padedame išvengti didesnių, nepagrįstų išlaidų.


Variklio remontas - paslauga, kurios gali prireikti kiekvienam automobilio savininkui. Dalis jų stengiasi ieškoti meistro, kuris pigiausiai atliks tokio pobūdžio remontą. Tačiau dažnai tenka susidurti, kad sprendimas patikėti variklio remontą nekvalifikuotam meistrui galiausiai lemia ženkliai didesnes variklio remonto išlaidas. 


Kiekviena automobilio markė ir net modelis, įvertinant skirtingus gamybinius metus, turi savo specifiką. Todėl ir skirtingų automobilių variklių remontas turi savus niuansus, į kuriuos neatsižvelgus ar, kurių elementariai nežinant remontas tampa ilgu, varginančiu procesu

Neprisidarykite papildomų rūpesčių variklių remonto klausimais kreipkitės į mūsų autoservisą. Įlgametės patirties ir profesionalios komandos dėka įvairių automobilių gamintojų variklių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greitai ir už prieinamą kainą


Varikliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Variklio remontas: būtina skubiai remontuoti ar galima palaukti?

Suprasti ar jau reikalingas variklio remontas labai paprasta. Kiekvieno automobilio variklis savo savininkui skuba pranešti apie tai įvairiais būdais:

  • Padidėjusios alyvos sąnaudos;

  • Sunkus užvedimas;

  • Iš išmetimo vamzdžio kyla dūmai;

  • Retkarčiais variklis pradeda trūkčioti;

  • Važiuojant variklis dirba labai sunkiai;

  • Žemas alyvos slėgis;

  • Cilindruose sumažėja variklio kompresija;

  • Susidėvėjusios detalės.


Kiekvienas iš šių požymių gali tapti rimtų gedimų priežastimi. Taip pat agresyvus vairavimo stilius sukelia padidintas variklio apkrovas. Ypatingai dyzelinių variklių remontas dažnai atliekamas dėl eksploatavimo taisyklių nesilaikymo. Dyzelinių variklių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC gali padėti prailginti Jūsų automobilio tarnavimo laiką.


Varikliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Variklių remontas Klaipėdoje kodėl mes?

Variklių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas kruopščiai ir kokybiškai. Svarbu išsamiai apžiūrėti automobilį ir tiksliai nustatyti gedimus, bei atsakyti į pagrindinį klausimą, ar verta remontuoti ar geriau pirkti naują? Vienam rasti atsakymą sunku, tačiau mūsų specialistų komanda pasirengusi padėti. Variklių remontas ar kapitalinis variklių remontas - užduotys, kurias sprendžiame kiekvieną dieną, todėl mūsų ilgametė patirtis ir įgytos žinios šioje sferoje padės Jums rasti ekonomiškiausią sprendimą.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910