Automobilių remontas Klaipėdoje - AUTOARC

Kiekvienas vairuotojas puikiai žino, kaip svarbu turėti patikimą ir greitai reaguojantį autoservisą. Juk sugedęs automobilis gali gerokai sujaukti dienos planus, o ieškoti serviso paskubomis – ne pati geriausia idėja. Automobilių gedimai dažniausiai "išlenda" netikėtai, todėl tenka susidurti su neplanuotomis išlaidomis automobilio remontui. Ir nesvarbu, kas nutiko: ar, po šaltos nakties Jūsų automobilis nebeužsivedė, ar dėl blogų eksploatavimo sąlygų iš rikiuotės išėjo automobilio važiuoklė, ar variklio gedimas sukėlė neplanuotas išlaidas,  dažniausia visa tai kelia neigiamas emocijas. Kad automobilių remontas Jums nekeltų papildomų rūpesčių, autoserviso AUTOARC komanda pasiruošusi padėti. Visuomet stengiamės, kad kiekviena remonto ir aptarnavimo detalė būtų išpildyta maksimaliai kokybiškai, greitai ir efektyviai.


Kodėl rūpintis sveikata, atrodo būtina ir prasminga? Tačiau pasisukus kalbai apie daiktus, namus ar automobilius, numojame ranka? Savo sveikatą ir gerą savijautą patikime kvalifikuotiems specialistams. Niekada sveikatos problemų neiname “remontuoti” į neaiškias vietas. Tačiau automobilių remontą patikime bet kokiam “meistriukui”. Tikime ir pasitikime be jokios garantijos. Ar daug žinote “garažiukų”, kuriuose automobilių remontas Klaipėdoje atliekamas atsakingai? Ar dažnai auto remontas patikimas tam “meistriukui iš garažiuko”? O ar daug kartų teko nusivilti?


Nusivylimo jausmas tikriausiai nepatinka niekam. Taigi, kad nereikėtų vėl jo patirti, turime Jums pasiūlymą. AUTOARC kvalifikuoti meistrai profesionaliai atlieka įvairius automobilių remonto bei priežiūros darbus, užtikrindami kokybišką bei precizišką darbo atlikimą. Norint, kad automobilių remontas būtų atliktas kokybiškai, reikia turėti tam būtinų žinių ir įgūdžių. Neužtenka šiek tiek nusimanyti apie automobilių remontą ar apskritai apie pačius automobilius. Kiekvienas besidomintis automobiliais ar mokantis pasikeisti tepalus – nėra kvalifikuotas specialistas. Mūsų specialistai kvalifikuoti ir turintys daug patirties, šioje srityje. Galime garantuoti, kad automobilių remontas mūsų servise atliekamas operatyviai, efektyviai bei profesionaliai.


Kada reikalingas automobilių remontas?

Automobiliai – sudėtingi mechanizmai, kuriuos sudaro daugybė tarpusavyje susijusių dalių. Intensyviai naudojant automobilį, detalės dėvisi, o skysčiai praranda savo tepimo ir antikorozines savybes. Dėl šių priežasčių laiku neatlikus remonto darbų, gali kilti rimtesnių gedimų, kurių šalinimas kainuos gerokai brangiau.


Taigi, pateikiame kelis požymius, kurie signalizuoja apie būtiną apsilankymą AUTOARC servise:

 • Įprasti techninės priežiūros intervalai. Net ir nieko nepastebėjus vizualiai ar pagal vairavimo pojūčius, svarbu laikytis gamintojo rekomenduojamų techninės priežiūros intervalų. Reguliariai keičiant tepalus, filtrus ir kitas eksploatacines medžiagas, garantuosime, kad variklis veiks optimaliai ir automobilio tarnavimo laikas bus ilgesnis.

 • Degančios lemputės prietaisų skydelyje. Užsidegusios lemputės yra vienas pirmųjų gedimo signalų. Nors ne visada jos reiškia kritinę situaciją, tačiau ignoruoti jų taip pat nereikėtų. AUTOARC meistrai diagnozuos gedimą ir pasiūlys sprendimo būdą.

 • Neįprasti garsai. Nebūdingi barškėjimai, vibravimas ar kaukimas važiuojant dažniausiai indikuoja problemas su važiuokle, varikliu ar kitais automobilio komponentais. Kuo greičiau kreipkitės į autoservisą, kad maža bėda nevirstų didele.

 • Sumažėjusi variklio trauka. Jeigu jaučiate, kad automobilis prarado dalį įprastos galios, tai gali būti signalas apie problemas su degimo sistema, oro padavimo sistema ar kitais variklio komponentais. AUTOARC specialistai identifikuos gedimo priežastį ir kokybiškai atliktas automobilių remontas, sugrąžins variklio veikimą į tinkamą būseną.

 • Padidėjusios degalų sąnaudos. Pastebėjus, kad degalų sąnaudos staiga šoktelėjo aukštyn, neverta delsti. Tai gali būti signalas apie problemas su degalų sistema,  ar net padangų būkle.

Automobiliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Automobilių remontas - nuo problemos nustatymo iki sprendimo

Suprantame, kad automobilių remontas, gali būti stresinė situacija. Štai kodėl AUTOARC servise stengiasi kiekvieną žingsnį padaryti kuo paprastesnį ir aiškesnį:

 • Konsultacija. Atvykus į servisą, pirmiausia meistras išklauso automobilio gedimo problemas, apžiūri automobilį ir atlikia visą reikiamą, detalią diagnostiką, kad nustatyti gedimo priežastį. Svarbu kuo tiksliau apibūdinti visus pastebėtus gedimo požymius, net iš pirmo žvilgsnio atrodančius nereikšmingais. Kuo daugiau bus pateikta informacijos, tuo lengviau meistrui bus identifikuoti automobilio gedimo priežastį.

 • Kompiuterinė diagnostika. Daugumai šiuolaikinių automobilių taikoma kompiuterinė diagnostika, naudojant specialią įrangą. Prijungus įrangą prie automobilio valdymo bloko, nuskaitomi klaidų kodai, kurie padeda nustatyti gedimo vietą ir pobūdį. Kompiuterinė diagnostika leidžia tiksliai ir greitai aptikti, net ir paslėptus gedimus, kurių neįmanoma pastebėti vizualiai, kad automobilių remontas vyktų sklandžiai.

 • Išsamesni tyrimai. Priklausomai nuo gedimo pobūdžio, gali tekti atlikti išsamesnius tyrimus, naudojant specialius įrankius ir matavimo prietaisus. Gali būti tikrinama variklio kompresija, slėgis kuro sistemoje, elektros grandinių veikimas ir kt.

 • Gedimo priežasties identifikavimas. Kvalifikuotas meistras turėdamas visą reikiamą informaciją, identifikuoja tikslų automobilio gedimo šaltinį.

 • Remonto plano sudarymas. Identifikavus gedimą, su transporto priemonės savininku suderinami, visi reikalingi remonto darbai ir pateikiama sąmata. Mūsų servisas laikosi skaidrios kainodaros principo - kiekvienas automobilio savininkas informuojamas, kiek kainuos automobilių remontas, dar prieš jam prasidedant.

 • Remonto darbų atlikimas. Tik gavus užsakymo patvirtinimą, mūsų patyrę mechanikai imasi darbo. Automobilių remontas atliekamas naudojant, tik aukštos kokybės detales ir modernią įrangą, kad užtikrintumėme aukščiausią darbų atlikimo kokybę.

 • Galutiniai patikrinimai ir garantijos. Baigus remonto darbus, automobilis  kruopščiai patikrinamas, siekiant įsitikinti, kad viskas veikia tinkamai. Taip pat suteikiame garantijas atliktiems darbams.

Kokybiškas automobilių remontas - investicija į ateitį Populiariausios paslaugos:

Važiuoklės remontas. Automobilių remontas susijęs su važiuoklių gedimais yra pats populiariausias. Dėl blogų eksploatavimo sąlygų ar agresyvaus vairavimo stiliaus dažnai iš rikiuotės išeina amortizatoriai, stabdžių kaladėlės, stabdžių diskai, guoliai ir t.t. Šios visos dalys dirba sinergijoje, siekdamos maksimalaus efektyvumo, komforto ir, žinoma, saugumo. Kiekviena dalis turi būti reguliariai tikrinama ir prižiūrima, kad užtikrintų optimalų automobilio veikimą visomis sąlygomis.


Variklių remontas. Variklio gedimus dažniausiai provokuoja neatsakinga vairuotojų automobilių eksploatacija bei priežiūra: reguliariai neatliekamas techninis aptarnavimas, remonto ar aptarnavimo metu naudojamos nekokybiškos detalės, alyva ir k.t., agresyvus vairavimo stilius. Paslaugos, skirtos variklių remontui, yra labai svarbios, nes jos padeda užtikrinti automobilio saugumą ir efektyvumą. Laiku atliekamas variklio patikrinimas ir nesudėtingas automobilių remontas gali padėti, išvengti didesnių problemų ateityje, tokių kaip: kapitalinis variklio remontas ar net variklio keitimas.


Kuro sistemos remontas. Naudojant prastos kokybės kurą ar kitas eksploatacines medžiagas purkštukai, turbinos, kuro siurbliai, taip pat linkę greičiau gesti. Todėl šių elementų automobilių remontas taip pat yra viena iš dažniausių paslaugų atliekamų mūsų autoservise. Viena pagrindinių, kuro sistemos problemų yra užsikimšęs kuro filtras. Jeigu filtras yra užsikimšęs, tai gali sukelti mažesnę variklio galią ar net trūkčiojimą. Kuro sistemos automobilių remontas, paprastai nėra sudėtingas ir gali žymiai pagerinti automobilio veikimą.


Elektros sistemos remontas. Šiuolaikiniuose automobiliuose elektros sistema vaidina vis didesnį vaidmenį. Mūsų elektrikai diagnozuoja ir šalina elektros sistemos gedimus: tvarko starterius, generatorius, žibintus ir kitą elektros įrangą. Profesionalūs elektrikai, gebantys atlikti kokybišką diagnostiką ir remontą, yra labai svarbūs siekiant užtikrinti, transporto priemonės saugumą ir efektyvumą. Automobilių remontas dažnai reikalauja išsamių technininių žinių ir patirties, ypač tvarkant starterius, generatorius, žibintus bei kitą elektrinę įrangą. 


Stabdžių sistemos remontas. Efektyvūs ir patikimi stabdžiai yra vienas svarbiausių saugaus eismo dalyvių sąlygų. AUTOARC servise teikiamos visos su stabdžių sistema susijusios paslaugos: keičiame stabdžių diskus, trinkeles, stabdžių skystį, remontuojame stabdžių suportus ir linijinius cilindrus.


Kėbulo remontas ir priežiūra. Automobilio kėbulo pažeidimai: korozijos židiniai, įlenkimai, įbrėžimai, ne tik gadina automobilio išvaizdą, bet ir gali turėti įtakos jo eksploatacinėms savybėms. Automobilių remontas AUTOARC, apima smulkių ir didesnių kėbulo įlenkimų remontą, korozijos šalinimą, automobilio padengimą apsauginėmis dangomis, bei poliravimą.


Automobilių remontas ir techninė priežiūra

Tvarkingas automobilis yra saugesnis automobilis. Reguliari techninė priežiūra ir ankstyvas gedimų šalinimas padės užtikrinti optimalų Jūsų automobilio valdymą ir saugumą kelyje. Be to, tvarkingas automobilis važiuoja sklandžiau ir tyliau, o tai reiškia malonesnę ir patogesnę kelionę. Reguliarius transporto priemonės techninis aptarnavimas yra ne tik būtinybė, bet ir ilgalaikė investicija, padedanti sutaupyti piniginių išlaidų ateityje. Kaip prevencinė priemonė, reguliari transporto priemonės priežiūra, leidžia anksti pastebėti ir pašalinti smulkias problemas, kol jos nevirsta rimtais gedimais, reikalaujančiais brangių remontų.


Kaip reguliari priežiūra padeda išvengti brangių remontų?

 • Ankstyvas problemų nustatymas. Reguliarūs tikrinimai leidžia mechanikams anksti pastebėti menkas gedimo žymes, todėl automobilių remontas tampa ne tik paprastesnis, bet ir ekonomiškesnis. Reguliariai keičiant alyvą ir filtrus, galima užkirsti kelią variklio pažeidimams, kurie gali kainuoti tūkstančius eurų.

 • Sumažintas nusidėvėjimas. Automobilių remontas ir reguliari priežiūra, įskaitant stabdžių sistemų tikrinimą ir tepalų keitimą, padeda sumažinti automobilio dalių nusidėvėjimą. Dėl tokių veiksmų automobilis išlieka veiksmingesnis ilgesnį laiką ir mažėja būtinybė brangiems remonto darbams ateityje.

 • Saugesnis vairavimas. Tinkamai prižiūrimas automobilis yra patikimesnis ir mažiau linkęs sugesti kelyje. Tai užtikrina saugesnį vairavimą tiek Jums, tiek kitiems eismo dalyviams.

Be to, reguliari automobilio priežiūra gali, padidinti automobilio perpardavimo vertę, jei nuspręsite jį parduoti ateityje. Suteikite sau ramybę, žinant, kad Jūsų automobilis yra geros būklės ir nepaves netikėtai kelyje.


Kokia reguliari automobilio priežiūra rekomenduojama?

 • Alyvos ir filtrų pagal gamintojo rekomendacijas keitimas;
 • Reguliarus padangų slėgio ir protektoriaus gylio tikrinimas;
 • Stabdžių sistemos ir pakabos komponentų patikra;
 • Oro filtrų keitimas;
 • Akumuliatoriaus ir elektros sistemos apžiūra;

Reguliari automobilio priežiūra yra investicija, kuri atsiperka. 


Autoservisas Klaipėdoje: Kodėl mes?

Nuo šiol jokio galvos skausmo! Kokybiškas automobilių remontas AUTOARC - patikėkite savo rūpesčius mums!  Pasirūpinsime Jūsų automobiliu su didžiuliu atsidavimu ir tam reikiama kompetencija. Kartais tereikia tik pabandyti, ir tada rezultatai kalba patys už save. Mumis pasitiki.


Savo arsenale esame sukaupę ilgametę patirtį, visą reikiamą įrangą bei profesionalių meistrų komandą. Taigi, neleiskite sau nusivilti ir Jūsų automobiliu nuo šiol tegul rūpinasi mūsų kompetentinga komanda. Kainos ir kokybės santykis – garantuotas. Autoservise AUTOARC Jūsų laukia specialistai, kurie visada pasiruošę paaiškinti ir pagelbėti. Automobilių remontas nuo šiol taps ne galvos skausmo reikalaujantis rūpestis, o tik vienas iš eilinių darbų dienoje. Atvežate, paliekate – ir su laiminga šypsena atsiimate. Jums nereikės patiems rūpintis atsarginėmis dalimis ar kitais remonto reikalais. Nuo šiol leiskite pasirūpinti Jūsų automobiliu mums.


Ką mes siūlome?

 • Patogumą ir greitį. Jums nebereikės ilgai ieškoti, kur suremontuoti automobilį – tiesiog atvykite pas mus! Dirbame operatyviai ir efektyviai, o tai reiškia, kad nesugaišite daug laiko.

 • Operatyvumą ir ,,patrauklias'' kainas. Siūlome konkurencingas kainas, kad automobilių remontas netaptų našta Jūsų biudžetui.

 • Kokybę. Profesionalūs meistrai ir tinkama įranga yra raktas į kokybišką remontą. Tai suteikia transporto priemonių savininkams pasitikėjimą ir užtikrina, kad jų automobilis bus tvarkomas tinkamai. 

 • Individualų dėmesį. Mums svarbu, kad kad kiekvienas klientas liktų patenkintas mūsų paslaugomis. Visada stengiamės išsamiai paaiškinti problemas ir remonto eigą. Esame draugiški ir paslaugūs, todėl jausitės patogiai bendraudami su mumis. Visada stengiamės rasti geriausią sprendimą automobilio gedimo problemai išspręsti.

Automobiliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt

AUTOARC autoservise rasite viską, ko reikia Jūsų automobiliui, vienoje vietoje.


 

 

Registracija
Internetu arba +37064496910