Automobilių remontas Klaipėdoje - AUTOPIT

Automobilių gedimai dažniausiai "išlenda" netikėtai, todėl tenka susidurti su neplanuotomis išlaidomis automobilio remontui. Ir nesvarbu, kas nutiko: ar, kad po šaltos nakties jūsų automobilis nebeužsivedė, ar dėl blogų eksploatavimo sąlygų iš rikiuotės išėjo automobilio važiuoklė, ar dėl variklio darbo nesklandumų, neplanuotos laiko ir piniginės sąnaudos dažniausiai kelia neigiamas emocijas. Kad automobilio remontas Jums nekeltų papildomų rūpesčių, autoserviso AUTOPIT komanda pasiruošusi Jums padėti. Visuomet stengiamės, kad kiekviena remonto ir aptarnavimo detalė būtų išpildyta maksimaliai kokybiškai, greitai ir efektyviai.


Kodėl rūpintis sveikata, atrodo būtina ir prasminga? Tačiau pasisukus kalbai apie daiktus, namus ar automobilius, numojame ranka? Savo sveikatą ir gerą savijautą patikime kvalifikuotiems specialistams. Niekada sveikatos problemų neiname “remontuoti” į neaiškias vietas. Tačiau automobilių remontą patikime bet kokiam “meistriukui”. Tikime ir pasitikime be jokios garantijos. Ar daug žinote “garažiukų”, kuriuose automobilių remontas Klaipėdoje atliekamas atsakingai? Ar dažnai auto remontas patikimas tam “meistriukui iš garažiuko”? O ar daug kartų teko nusivilti?


Nusivylimo jausmas tikriausiai nepatinka niekam. Taigi, kad nereikėtų vėl jo patirti, turime jums pasiūlymą. Automobilių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT teikia platų paslaugų spektrą. Norint gerai suremontuoti automobilį, reikia turėti tam būtinų žinių ir įgūdžių. Neužtenka šiek tiek nusimanyti apie automobilių remontą ar apskritai apie pačius automobilius. Kiekvienas besidomintis automobiliais ar mokantis pasikeisti tepalus – nėra kvalifikuotas specialistas. Mūsų specialistai kvalifikuoti ir turintys daug patirties. Galime garantuoti, kad automobilių remontas Klaipėdoje atliekamas greitai, kokybiškai ir profesionaliai.


Automobiliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Autoservisas Klaipėdoje: Kodėl mes?

Nuo šiol jokio galvos skausmo, kur suremontuoti automobilį - patikėkite savo rūpesčius mums. Dirbame ne tik kokybiškai, tačiau efektyviai, todėl nebrangiai ir greitai. Tikriausiai teko tą išgirsti ne iš vieno specialisto ar autoserviso, tačiau automobilių remontas Klaipėdoje mūsų autoservise garantuoja kokybę už patrauklią kainą. Pasirūpinsime jūsų automobiliu su didžiuliu atsidavimu ir tam reikiama kompetencija. Kartais tereikia tik pabandyti, ir tada rezultatas kalba pats už save. Mumis pasitiki.


Savo arsenale esame sukaupę ilgametę patirtį, visą reikiamą įrangą bei profesionalius meistrus. Taigi, neleiskite sau nusivilti ir Jūsų automobiliu nuo šiol tegul rūpinasi mūsų kompetentinga komanda. Kainos ir kokybės santykis – garantuotas. Autoservise AUTOPIT Jūsų laukia specialistai, kurie visada pasiruošę paaiškinti ir pagelbėti. Jūsų susižavėjimo šypsenos ir puiki nuotaika – taip pat garantuota. Automobilių remontas Klaipėdoje nuo šiol taps ne galvos skausmo reikalaujantis rūpestis, o tik vienas iš eilinių darbų dienoje. Atvežate, paliekate – ir su laiminga šypsena atsiimate. Nuo šiol leiskite pasirūpinti Jūsų automobiliu mums.


Automobiliu remontas - autoservisas-klaipeda.lt


Automobilių remontas Klaipėdoje. Populiariausios paslaugos

Važiuoklės remontas. Gedimai susiję su važiuoklių gedimais yra patys populiariausi. Dėl blogų eksploatavimo sąlygų ar agresyvaus vairavimo stiliaus dažnai iš rikiuotės išeina amortizatoriai, stabdžių kaladėlės, stabdžių diskai, guoliai ir t.t.


Variklių remontas. Variklio gedimus dažniausiai provokuoja neatsakinga vairuotojų automobilių eksploatacija ir priežiūra: reguliariai neatliekamas techninis aptarnavimas, remonto ar aptarnavimo metu naudojant nekokybiškas detales, alyva ir k.t., agresyvus vairavimo stilius.


Kuro sistema. Naudojant prastos kokybės kurą ar kitas eksploatacines medžiagas purkštukai, turbinos, kuro siurbliai ir kt. taip pat linkę greičiau gesti. Todėl šių elementų remontas taip pat yra viena iš dažniausių paslaugų atliekamų mūsų autoservise. 


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910