Nedylerinis Audi servisas Klaipėdoje - AUTOARC

Ieškote patikimos ir kartu ekonomiškos Audi priežiūros Klaipėdoje? O gal planuojate tolimą kelionę savo Audi automobiliu, laukia verslo susitikimas kitame mieste ar galvojate apie savaitgalio išvyką su šeima? Tuomet neoficialus Audi servisas gali būti puikus pasirinkimas. Neoficialus servisas yra tas, kuris nėra tiesiogiai susijęs su  Audi gamintoju, tačiau turi patyrusių mechanikų komandą, gebančią aptarnauti ir remontuoti automobilį kokybiškai ir efektyviai. Atvykite pas mus, ir techninė priežiūra bei kitos paslaugos bus atliktos operatyviai. Nors nesame oficialus Audi servisas, bet ilgametės patirties ir profesionalios įrangos dėka, pasirūpinsime nepriekaištinga Jūsų Audi automobilio būkle.


Šiuolaikinį automobilį sudaro tūkstančiai skirtingų dalių ir elementų. Visos šios dalys turi daugelio parametrų charakteristikas. Siekiant išlaikyti automobilio kokybę, Audi servisas naudoja tik tas atsargines dalis, kurios gaminamos tuo pačiu technologiniu principu, kaip originalioje konfigūracijoje. Atliekamas Audi servisas AUTOARC - tai ypatingas dėmesys detalėms, aukštiems paslaugų standartams ir apgalvotiems finansiniams sprendimams.


Audi servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kokias paslaugas teikia Audi servisas?

Standartinė techninė apžiūra

Norite, kad Jūsų automobilis būtų geros būklės? Specialistai pataria reguliariai atlikti techninę priežiūra. Techninė apžiūra turi būti atlikta kas 15 000 kilometrų arba kartą į metus ( prireikus dažniau jai tas būtina). Laiku atlikta techninė priežiūra užtikrins, kad Jūsų automobilis ilgai ir patikimai tarnaus. Saugus ir malonus vairavimas priklauso nuo reguliarios automobilio priežiūros. Audi servisas padės atlikti visus reikalingus automobilio priežiūros darbus nustatytu laiku. 


Kruopščiai atlikta automobilio priežiūra gali būti užtikrinama ir neoficialiuose servisuose, kurie specializuojasi vienos markės automobilių priežiūroje, bei remonte. Ypač transporto priemonės techninė apžiūra neoficialiame servise, gali būti geras sprendimas. Audi servisas AUTOARC, yra subūręs kvalifikuotų meistrų komandą, kurie kurie puikiai supranta šių automobilių charakteristikas ir galimas problemas. Tai reiškia, kad jie gali veiksmingai identifikuoti ir pašalinti visas automobilio gedimo problemas, su kuriomis gali susidurti šios markės automobiliai.


Vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos atsižvelgiama techninės apžiūros metu yra variklio priežiūra. Tai apima reguliarų tepalų ir filtrų keitimą, kad variklis būtų apsaugotas nuo nešvarumų ir kenksmingų dalelių, bei būtų išlaikytas optimalus variklio veikimo lygis. Kitas svarbus punktas yra eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas. Tai apima ne tik variklio tepalų, bet ir stabdžių skysčio arba aušinimo skysčio lygio tikrinimą. Šie skysčiai yra esminiai automobilio veikimo aspektai, ir jų lygis turi būti nuolat stebimas, kad būtų išvengta potencialių gedimų.


Stabdžių sistemos patikra, taip pat yra neatsiejama standartinės techninės apžiūros dalis. Stabdžiai yra vienas svarbiausių saugumo elementų automobilyje, todėl jų būklės įvertinimas yra kritiškai svarbus. Tai apima ne tik stabdžių diskų arba būgnų būklės tikrinimą, bet ir stabdžių skysčio lygio patikrinimą ir būklės įvertinimą.


Dar vienas svarbus aspektas yra padangų būklės patikra. Padangos yra tiesioginis automobilio sąlyginis ryšys su keliu, todėl jų būklės stebėjimas ir priežiūra yra būtina. Audi servisas siūlo įprastinę techninę apžiūrą, kurios metu  patikrinamas padangų protektoriaus gylis, būklė, oro slėgis ir galimas nusidėvėjimas.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Reikalingas Audi servisas ar Audi remontas Klaipėdoje?

Sugedo Jūsų Audi automobilis? Audi servisas AUTOARC - tai protingas sprendimas, kuris padės išspręsti bet kokį transporto priemonės gedimą. Profesionali įrangą, ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia serviso meistrams, atlikti bet kokio sudėtingumo remonto darbus. Audi servisas suteiks išsamią informaciją apie Jūsų automobilio esamą būklę, detaliai apžiūrės ir nustatys, kokie remonto darbai yra reikalingi, bei patars dėl papildomų paslaugų ir tolimesnio transporto priemonės tinkamo ekploatavimo.


Audi variklio remontas

Dauguma neoficialių Audi servisų specializuojasi tik Audi automobilių remonte ir aptarnavime, todėl jie gali turėti gilesnį supratimą apie šios markės automobilių variklius ir jų sudėtines dalis. Patikėkite savo transporto priemonę AUTOARC specialistams, kurie turi daugiau patirties Audi automobilių specifikoje. Audi servisas - tai profesionali komanda atliekanti variklio remonto darbus efektyviai ir atsakingai.


Dažniausi variklio gedimai:

 • Alyvos nuotėkis.Tai dažna problema, su kuria susiduria įvairių markių automobilių savininkai, įskaitant ir Audi. Alyvos nuotėkis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip susidėvėjusios tarpinės, sandarikliai ar variklio vožtuvų dangteliai. Jei pastebėjote alyvos dėmes po savo automobiliu arba alyvos lygis variklyje neįprastai sumažėjo, kreipkitės į kvalifikuotą AUTOARC mechaniką, ir ši problema bus tinkamai išspręsta.

 • Problemos su paskirstymo grandine. Kai kuriuose Audi modeliuose, ypač turinčiuose 2.0 TFSI ir 3.0 TFSI variklius, gali kilti problemų su paskirstymo grandine. Paskirstymo grandinė yra variklio dalis, kuri sinchronizuoja alkūnino ir paskirstymo velenus. Jei paskirstymo grandinė susidėvi arba nutrūksta, tai gali sukelti rimtų variklio pažeidimų. Dažniausi paskirstymo grandinės problemų požymiai yra variklio barškėjimas,  variklio galios praradimas ir variklio įspėjamųjų lempučių užsidegimas.

 • Aušinimo sistemos problemos. Aušinimo sistema yra būtina tinkamam variklio veikimui. Jeigu aušinimo sistemoje kyla problemų, tai gali sukelti variklio perkaitimą. Dažniausi aušinimo sistemos problemų požymiai yra aušinimo skysčio nutekėjimas ir variklio dūmai.

 • Uždegimo sistemos problemos. Uždegimo sistema yra atsakinga už degalų ir oro mišinio uždegimą variklio cilindruose. Jei uždegimo sistemoje kyla problemų, tai gali sukelti sunkų variklio užvedimą ir variklio galios praradimą. 

Audi automobilių važiuoklės remontas 

Audi važiuoklės remontas gali būti sudėtingas procesas, priklausomai nuo konkrečios problemos. Šiuolaikiniuose Audi automobiliuose dažnai naudojama pažangi technologija, todėl svarbu pasitikėti patyrusiais specialistais, kurie supranta šios markės unikalumą ir technologiją. Audi servisas - tai kvalifikuotų meistrų komanda, turinti būtinus įgūdžius, naudodama tinkamus įrankius, gali greitai ir efektyviai išspręsti bet kokias problemas susijusias su automobilio važiuokle. Taip pat svarbu naudoti tik kokybiškas dalis, kad būtų užtikrintas remonto patikimumas.

Važiuoklės gedimai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių:

 • Nusidėvėjimas. Dėl ilgalaikio naudojimo važiuoklės komponentai gali natūraliai nusidėvėti ir prarasti savo efektyvumą.
 • Avarijos. Net ir mažos avarijos ar smūgiai gali sukelti pažeidimus važiuoklės dalyse.
 • Netinkama priežiūra. Laiku neatliekama automobilio priežiūra, gali skatinti važiuoklės dalių ankstyvą susidėvėjimą ir gedimus.
 • Gamintojo defektai. Dėl Kai kurių važiuoklės problemų, gali būti kalti gamybos defektai arba nepakankama kokybės kontrolė.

Audi servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Audi transmisijos remontas

Audi transmisijos remontas gali būti gana sudėtingas procesas, priklausomai nuo pažeidimų pobūdžio. Jei turite problemų su automobilio transmisija, geriausia pasitarti su patyrusiais AUTOARC mechanikais , kurie specializuojasi tik Audi markių specifikoje, ir turi daug žinių apie pavarų dėžės niuansus.  Remontas gali apimti įvarias veiklas, pradedant mažais gedimų šalinimais tokiais kaip: filtrų keitimas arba skysčių papildymas, ir baigiant didesniais remonto darbais: pavarų dėžės remontas arba keitimas.


Transmisijos problemos, su kuriomis galite susidurti vairuodami Audi automobilį:

 • Nepakankamas arba užterštas transmisijos skystis. Tai viena iš dažniausių gedimo priežasčių. Per mažas skysčio kiekis gali sukelti perkaitimą, o užterštas skystis gali sutrikdyti normalų transmisijos veikimą.

 • Skysčio nutekėjimas. Jei transmisijos skystis ima tekėti, dėl įtrūkimų ar susidėvėjusių tarpiklių, tai gali sukelti rimtų problemų, tokių kaip perkaitimas ir netinkamas pavarų perjungimas.

 • Dėvėjimasis. Laikui bėgant, transmisijos komponentai natūraliai susidėvi. Dėl to gali atsirasti triukšmas, vibracija ar sunkus pavarų perjungimas.

 • Elektronikos gedimai. Šiuolaikiniuose Audi automobiliuose transmisija valdoma elektroniniu būdu. Jei sugenda elektroniniai komponentai ar jutikliai, gali kilti problemų, kurias gali išspręsti tik kvalifikuotas AUTOARC specialistas.

 • Perkaitimas. Perkaitimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip nepakankamas aušinimas arba per didelė apkrova transmisijai. Perkaitimas gali rimtai pažeisti transmisijos dalis.

 • Mechaniniai gedimai. Įvairios transmisijos dalys, tokios kaip: pavarų dėžė, sankaba, laikui bėgant gali susidėvėti arba sugesti, o tai sukelia įvairias problemas.

Kuo skiriasi nedylerinis Audi servisas nuo atstovybės?

Oficialūs servisai turi tiesioginius ryšius su gamintoju ir naudoja originalias Audi detales. Tačiau už šiuos privalumus dažnai tenka mokėti gerokai daugiau. AUTOARC servisas įsitikinęs, kad kokybišką Audi priežiūrą galima užtikrinti ir naudojant aukštos kokybės alternatyvias detales. Mūsų naudojamos detalės atitinka griežtus gamintojo standartus ir yra kur kas patrauklesnėmis kainomis nei originalios. Nedylerinių servisų paprastai yra daugiau nei oficialių Audi atstovių, todėl gali būti lengviau rasti servisą, kuris yra patogioje vietoje ir atitinka Jūsų poreikius.


Mūsų nepriklausomas Audi servisas siūlo profesionalias ir patikimas paslaugas už prieinamą kainą. Mes siekiame būti puiki alternatyva oficialiems Audi servisams, kurie gali būti brangesni ir turėti ilgus laukimo terminus. Remontas yra esminė paslauga, skirta atkurti ir pagerinti Jūsų automobilio veikimą. Tai gali apimti įvairias procedūras, nuo paprastų patikrų iki sudėtingų remonto darbų. Mes esame čia, kad padėtumėme išlaikyti Jūsų transporto priemonę optimaliausios būklės.


Patikėkite savo automobilio ,,ligas'' AUTOARC

Pasirinkę mus Jūs gausite:

 • Kokybiškas paslaugas už ,, patrauklią'' kainą. Audi servisas gali būti puikus pasirinkimas daugeliui automobilių savininkų dėl kainos ir kokybės santykio, kuris gali būti palankesnis nei oficialių servisų atveju. Audi atstovybės, dažnai taiko aukštesnes kainas tiek už darbą, tiek už detales. Mes naudojame kokybiškas alternatyvias detales, leidžiančias sutaupyti nemažą sumą pinigų, išlaikant tą patį patikimumo lygį. Be to, esame lankstesni derantis dėl kainos, ypač jei remonto darbas yra nedidelis.

 • Platų teikiamų paslaugų spektrą. AUDI remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos AUDI automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų komfortišku važiavimu.

 • Skaidrų bendradarbiavimą. Vertiname savo klientų laiką ir pinigus, todėl prieš atliekant bet kokius darbus, visada išsamiai  aptariame problemas, numatomus remonto darbus ir surandame optimaliausius sprendimo būdus. Audi servisas siūlo labiau pritaikytą ir individualų aptarnavimą nei oficialūs servisų tinklai. Mes veikiame mažesniu mastu, todėl skiriame daugiau dėmesio kiekvienam klientui  ir jo specifiniams poreikiams.

 • Operatyvumą. Oficialūs servisai, dažnai būna labai užimti, dėl ko tenka ilgiau laukti, kol automobilis bus apžiūrėtas. Audi servisas stengiasi klientams pasiūlyti greitesnį aptarnavimą ir lankstesnį darbo grafiką. Daugelį problemų galime išspręsti tą pačią dieną, kai atvežate automobilį.

 • Garantiją atliktiems darbams. Esame tikri, dėl teikiamų paslaugų kokybės, todėl visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją. Garantijos terminas gali priklausyti nuo konkretaus atlikto darbo ar pakeistų detalių.

Padarykite teisingą pasirinkimą ir leiskite AUTOARC servisui pasirūpinti Jūsų Audi automobiliu.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910