Pagrindinio Diržo Keitimas - AUTOPIT

Daugelis vairuotojų žino, kad pravažiavus 100 000 kilometrų atliekamas pagrindinio diržo keitimas. Tačiau dažniausiai variklio diržo keitimas vairuotojams skamba bauginančiai, nors iš tikrųjų tai nėra jau taip sudėtinga. Svarbiausia taisyklė - variklio diržo keitimas turi būti atliktas laiku. Kitu atveju, automobilis gali tiesiog užgesti viduryje kelio ir išprovokuoti avarinę situaciją. Pasirūpinkite savo saugumu ir atlikite diržo keitimą laiku.Kada reikalingas pagrindinio diržo keitimas?

Pagrindinio diržo keitimas reikalingas tada, kai tik išgirdote pirmuosius garsinius signalus iš variklio skyriaus. Nors šiuolaikiniuose automobiliuose nusidėvėjusį variklio diržą rodo šviečiantis indikatorius, tačiau pagrindiniu susidėvėjimo požymiu lieka specifinis švilpimo garsas, kai įjungiami elektros prietaisai. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad vien išgirdus pirmuosius gedimo garsus nebūtina kreiptis į autoservisą, tačiau pasekmės rimtos.


Pastebėjote pirmuosius gedimo požymius? Nedelskite ir kreipkitės į autoservisą. Delsimas - tai ne tik brangaus remonto rizika, bet ir gyvybės rizika. Pagrindinio diržo keitimas autoservise AUTOPIT atliekamas greitai ir kokybiškai. Specialistai nustatys variklio diržo būklę ir atliks visus reikalingus remonto darbus.


Didžiausias visų vairuotojų siaubas - nutrūkęs kelyje diržas sustabdo Jūsų automobilį viduryje kelio. Šiuo atveju rimtų variklio gedimų neišvengti, o pagrindinio diržo keitimo kaina žymiai išaugs. Laiku atliktas variklio diržo keitimas padės ne tik sumažinti remonto išlaidas, bet ir, svarbiausia, užtikrins saugumą kelyje.


Pagrindinio diržo keitimo kaina

Nusipirkote naudotą automobilį ir neskubate keisti variklio diržo? Be reikalo rizikuojate, nes pasikliauti vien automobilio rida ne visada verta. Specialistai pataria, jeigu nupirkote naudotą automobilį paskubėkite į autoservisą pakeisti variklio diržą. Pagrindinio diržo keitimo kaina dažniausiai priklauso nuo automobilio modelio, reikalingų automobilių detalių ir teikiamų paslaugų.


Mūsų autoserviso specialistai turi visą reikiamą įrangą ir ilgametę patirtį, kad tiek pagrindinio diržo, tiek variklio grandinės keitimas ar kiti variklio remonto darbai būtų atlikti itin profesionaliai už patrauklią kainą.

pagrindinio dirzo keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910