Pogarantinis BMW servisas Klaipėdoje - AUTOARC

BMW markės automobiliai yra vieni geidžiamiausių. Tačiau nepaisant šios markės populiarumo ir visų pamėgto patikimumo, statistika rodo, kad šiuos automobilius vis tiek kartais tenka remontuoti. Nors ir nesame oficialus BMW servisas Klaipėdoje, tačiau ilgametė patirtis ir daugiau nei 10000 aptarnautų automobilių reiškia, kad AUTOARC komanda tinkamai pasirūpins Jūsų automobiliu.


Mūsų atliekamas BMW servisas savo arsenale turi modernią įrangą ir profesionalių specialistų komandą, pasirengusią pasiūlyti aukštos kokybės BMW markės automobilių aptarnavimą. BMW servisas AUTOARC - tai malonus aptarnavimas, profesionali automobilio priežiūra ir priimtina kaina. Visada stengiamės žengti koja kojon, su naujausiomis technologijomis ir savo klientams pasiūlyti kokybiškus, šiuolaikiškus ir ekonomiškiausius sprendimus.


BMW servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


BMW servisas - važiuokite, be rūpesčių

BMW servisas – tai pogarantinis servisas, skirtas būtent BMW markės automobiliams. Suprantame, kad kiekvienas BMW automobilis turi savo unikalias savybes ir techninio aptarnavimo bei remonto reikalavimus. Mūsų komanda, nors ir nepriskiriama oficialiam BMW tinklui, turi gilią patirtį ir supratimą apie šių automobilių techniką bei jų specifiką. Naudojame modernias diagnostikos priemones, kad užtikrintumėme aukščiausią paslaugų kokybę. Kiekvienas atvykęs pas mus, gali tikėtis individualaus požiūrio ir išsamios informacijos apie atliekamus darbus bei jų reikalingumą. BMW servisas - tai ne tik techninė priežiūra ar gedimų šalinimas. Teikiame konsultacijas dėl optimalaus BMW automobilio naudojimo, degalų ekonomijos ir ilgaamžiškumo. Pas mus galite būti tikri, kad Jūsų BMW automobilis, bus remontuojamas naudojant tik kokybiškas detales, taip užtikrinant tinkamą transporto priemonės eksploatavimą ir maksimalų našumą. 


Kodėl BMW servisas privalo būti atliekamas reguliariai?

Reguliari techninė priežiūra yra būtina norint išlaikyti nepriekaištingą BMW automobilio techninę būklę, prailginti jo tarnavimo laiką ir išvengti brangių remontų ateityje. Automobilio priežiūra yra būtina, norint, kad automobilis veiktų efektyviai ir patikimai. Ši prevencinė priežiūros rutina apima įvairias užduotis, skirtas išlaikyti variklį, transmisiją, stabdžius ir kitas svarbias transporto priemonės sistemas geriausios būklės. Taip pat, labai svarbu reaguoti į pirmuosius gedimo signalus ir nelaukti, kol problema taps rimtesnė. Diagnostikos priemonės leidžia tiksliai nustatyti problemas ir gedimus, taupo laiką bei sumažina klaidingų remonto veiksmų riziką. Jos ne tik signalizuoja apie problemas, bet ir suteikia išsamią informaciją apie jų pobūdį. Tai suteikia mūsų meistrams galimybę konkretizuoti gedimus ir planuoti tiksliausius remonto veiksmus. Neteisingai veikiantys automobilio komponentai gali ne tik sumažinti jo veikimo efektyvumą, bet ir padidinti degalų sąnaudas. 


Reguliariai atliekamas BMW servisas yra svarbus ne tik dėl techninės priežiūros, bet ir dėl saugumo, ilgalaikės vertės, efektyvumo ir patogumo. Investuodami į reguliarią automobilio priežiūrą, Jūs užtikrinate, kad BMW automobilis veiks optimaliai ir suteiks malonią, bei saugią važiavimo patirtį ilgą laiką. BMW servisas rekomenduoja prižiūrėti savo automobilį kas 15 000-20 000 kilometrų arba kas metus. Tačiau tikslus aptarnavimo intervalas gali skirtis priklausomai nuo Jūsų automobilio modelio ir vairavimo įpročių.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Kas yra BMW servisas?

 • Tepalo ir filtro keitimas. Variklio alyva laikui bėgant praranda savo tepimo ir valymo savybes, todėl ją reikia reguliariai keisti. Kartu su tepalo keitimu keičiamas ir alyvos filtras, kuris sulaiko nešvarumus ir teršalus.

 • Aušinimo sistemos patikra.  Aušinimo sistema palaiko variklio tinkamą temperatūrą. Šios apžiūros metu patikrinamas aušinimo skysčio lygis, slėgis ir žarnų būklė.

 • Kuro sistemos valymas. Laikui bėgant kuro sistemoje gali susikaupti nešvarumų ir nuosėdų, kurie gali sutrikdyti variklio darbą ir sumažinti kuro efektyvumą. BMW servisas siūlo reguliarų kuro sistemos valymą, kuris padeda užtikrinti sklandų variklio darbą ir optimalų degalų naudojimą.

 • Oro filtro keitimas. Oro filtras valo orą, patenkantį į variklį. Užsikimšęs oro filtras, gali apriboti oro srautą ir sumažinti variklio galią. 

 • Padangų apžiūra. Padangų būklė turi tiesioginę įtaką saugumui kelyje. Šios apžiūros metu patikrinamas padangų slėgis, protektoriaus gylis ir susidėvėjimas.

 • Stabdžių sistemos patikra. Stabdžių sistema yra gyvybiškai svarbi saugiam automobilio sustojimui. Šios apžiūros metu tikrinami: stabdžių trinkelės ir diskai, stabdžių skysčio lygis ir stabdžių sistemos vientisumas.

 • Važiuoklės apžiūra.  Šios patikros metu tikrinamos pakabos, amortizatoriai, šarnyrai, vairavimo ir vairo stiprintuvo sistemos.

BMW diagnostika. Kada ji reikalinga?

BMW automobiliai garsėja savo rafinuotumu, galia ir pažangiausiomis technologijomis. Visgi, net ir patys patikimiausi mechanizmai kartais susiduria su problemomis. Būtent tokiais atvejais, BMW servisas teikia, transporto priemonės diagnostikos paslauga, kuri padeda tiksliai identifikuoti gedimus ir užtikrinti sklandų automobilio veikimą.


BMW servisas nurodo daugybę požymių, galinčių signalizuoti apie poreikį atlikti automobilio diagnostiką:

 • Įsijungusios įspėjimo lemputės prietaisų skydelyje. Variklio patikros lemputė, ABS, DTC, padangų slėgio ar kitos įspėjamosios lemputės. ABS lemputė rodo, kad yra problema su antiblokavimo stabdžių sistema. 

 • Neįprastas variklio veikimas. Jei pastebėjote padidėjusį kuro suvartojimą, sumažėjusią variklio galią, netolygų variklio darbą ar kitas problemas, susijusias su variklio veikimu, BMW servisas, kompetentingų meistrų pagalba atliks detalią diagnostiką ir išsiaiškins, tikslią  gedimo priežastį.

 • Problemos su važiuokle. Jei jaučiate vibraciją važiuojant, sutrikusį vairavimo valdymą, nestabilų automobilio elgesį posūkiuose ar kitas problemas, susijusias su važiuokle, diagnostika padės nustatyti, ar tai nėra sugedę amortizatoriai, šarnyrai ar kitos važiuoklės dalys.

 • Elektronikos sutrikimai. Jei neveikia tam tikros automobilio funkcijos: žibintai, langai, elektriniai reguliatoriai ar kitos sistemos, BMW servisas diagnostikos pagalba, padės nustatyti, ar tai nėra sugedusi elektros instaliacija, valdymo blokai ar kiti elektronikos komponentai.

 • Prieš perkant ar parduodant automobilį. BMW diagnostikos atlikimas prieš perkant ar parduodant automobilį padės įsitikinti jo technine būkle ir išvengti nenumatytų išlaidų ateityje.

Kas tikrinama BMW diagnostikos metu?

 • Variklio valdymo sistemos (DME/DDE) diagnostika. Nuskaitomos variklio valdymo sistemos klaidos, analizuojami jutiklių duomenys ir nustatomi galimi gedimai.
 • Stabdžių sistemos diagnostika. Kompiuterinė diagnostika padeda aptikti problemas susijusias su stabdžių sistema, įskaitant stabdžių plokštės gedimus, stabdžių skysčio lygį, stabdžių padų būklę ir kitus stabdžių komponentus.

 • Greičių dėžės kompiuterinė diagnostika. Šie komponentai taip pat yra analizuojami kompiuterinėje diagnostikoje. Sistema gali aptikti problemas su pavarų dėže, perdavimo problemomis ar kitomis transmisijos veikimo problemomis.

 • Elektronikos sistemų diagnostika. Atliekama ABS, DTC, ESP, oro pagalvių ir kitų elektroninių sistemų diagnostika, siekiant įsitikinti jų tinkamu veikimu.

 • Duomenų nuskaitymas ir kėlimas. Automobilio kontrolės blokų duomenys yra nuskaitomi ir saugomi siekiant, naudoti juos ateities gedimų analizėms.

Kokie mūsų BMW diagnostikos privalumai?

 • Tikslus gedimų identifikavimas. Naudojant pažangias diagnostikos priemones, galima tiksliai nustatyti gedimo priežastį ir išvengti netikėto automobilio remonto.

 • Greitas gedimų šalinimas. Nustačius gedimo priežastį, automobilių remontas gali būti atliekamas greičiau ir efektyviau, taupant tiek laiką, tiek pinigus.

 • Saugumas. Tinkamai veikiantis automobilis yra saugesnis tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

BMW servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


 BMW Remontas: Ką dažniausiai atliekame?

Važiuoklės remontas 

Viena iš dažniausių problemų, su kurias susiduria BMW automobiliai yra važiuoklė ir amortizatorių gedimai. Sugedę amortizatoriai gali sukelti netolygų važiavimą, didesnį automobilio svyravimą ir prastą kelio sukibimą. Tais atvejais, kai pastebimas netvarkingas automobilio valdymas arba nesaugus kelio sukibimas, BMW servisas rekomenduoja, patikrinti amortizatorių būklę ir, jei reikia, juos pakeisti. Kitas dažnas BMW automobilių remontas - stabdžių sistema. BMW automobiliuose naudojamos aukštos kokybės stabdžių sistemos, tačiau jos vis tiek gali reikalauti priežiūros ir remonto. Stabdžių diskų nusidėvėjimas arba stabdžių kaladėlių gedimai gali sumažinti stabdymo efektyvumą ir ilgainiui priversti stabdymo sistemą veikti nekokybiškai. Todėl svarbu reguliariai tikrinti stabdžių sistemos būklę ir laiku atlikti reikiamus remonto darbus. Be to, reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitas važiuoklės dalis, tokias kaip ratų guoliai, vairo mechanizmas ir kitos susijusios sistemos. Bet koks pažeidimas šiose srityse gali turėti neigiamą poveikį automobilio valdymui ir saugumui.


Variklio remontas

Kiekvienas BMW automobilis yra kažkas daugiau, nei tiesiog transporto priemonė. Tai simbolizuoja aukščiausią technologiją, dizainą ir greitį. Tačiau, kaip ir bet kuriame automobilyje, laikui bėgant gali kilti techniniai nesklandumai, ypač su varikliu. Kai tai įvyksta, išskirtinės kokybės remontas yra esminis norint išlaikyti transporto priemonės našumą ir ilgaamžiškumą.


Kodėl neoficialus BMW servisas, gali būti tinkamas pasirinkimas? Pirmiausia, tai leidžia pasinaudoti specializuotomis žiniomis ir patirtimi, kurias turi tik geriausi automobilių meistrai, kurie specializuojasi, būtent šių markių automobilio specifikoje. Neoficialus BMW servisas dažnai turi techninę įrangą ir įrankius, būtinus kokybiškam remontui atlikti. Tai yra esminis aspektas, nes BMW varikliai gali turėti sudėtingų techninių ypatybių, kurias suprasti ir tvarkingai remontuoti gali tik AUTOARC kvalifikuoti specialistai.


Elektros sistemos remontas

Dauguma naujų BMW modelių yra labai priklausomi nuo įvairių programinių sistemų, kurios valdo automobilio veikimą. Todėl, jei įvyksta programinės įrangos klaida arba nesuderinamumas, tai gali sukelti įvairių elektros sistemos sutrikimų. Be to, elektros sistemos remontas gali būti sudėtingas dėl unikalių detalių ir konstrukcijos ypatumų. Tai reiškia, kad ne kiekvienas automobilių mechanikas ar remonto specialistas gali tinkamai išspręsti problemą. Neoficialus BMW servisas didžiuojasi subūręs kvalifikuotų autoelektrikų komandą, kurie dėka naujausių diagnostinių prietaisų bei modernių technologijų išvengia dažnų klaidų, todėl automobilių savininkai, gali džiaugtis ne tik kokybiškai atliktu remontu, bet ir mažesnėmis kainomis. Mūsų specialistai, puikiai įsisavinę unikalius BMW elektros sistemos konstrukcijos ypatumus, todėl sugebės operatyviai ir efektyviai išspręsti bet kokią susidariusią automobilio gedimo problemą.


 BMW servisas Klaipėdoje - ten, kur sprendžiamos problemos

Ar norite gauti?

 • Aukštos kokybės aptarnavimą?
 • Patyrusių meistrų, kurie specializuojasi BMW automobiliuose - konsultacijas, bei kokybiškai atliktą remontą?
 • Operatyvumą ir patikimumą?
 • Individualų požiūrį?
 • Konkurencingas kainas?

Visos paslaugos Jūsų automobiliui

BMW servisas AUTOARC pasirūpins, kad kiekvienas BMW automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. BMW remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos BMW automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų, dar ilgai komfortišku važiavimu. Ilgametė profesionalių meistrų patirtis, bei pažangi įranga užtikrina, kad BMW automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau


Patikėkite savo automobilį, mūsų profesionalams ir galėsite būti tikri, kad Jūsų transporto priemonė tarnaus dar ilgai. BMW servisas - tai vieta skirta spręsti įvairias automobilio gedimo problemas, nuo susidėvėjusių dalių keitimo iki gedimų pašalinimo po nelaimingų atsitikimų. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų automobilis patyrė avariją, ar tiesiog reikia periodinio techninio aptarnavimo, AUTOARC pasirūpins visais  transporto priemonės poreikiais.


BMW remontas - be didelių išlaidų

Be to, neoficialus BMW servisas gali pasiūlyti lanksčias kainas, įvairius paslaugų planus, atsižvelgiant į Jūsų biudžetą ir poreikius. Tai suteikia galimybę gauti aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Prieš atliekant bet kokius darbus, pateiksime išsamią sąmatą ir suderinsime ją su Jumis. Suprantame, kad kiekvienas automobilio savininkas turi individualius poreikius ir biudžetą. Atsižvelgdami į tai, visada stengiamės pasiūlyti optimaliausius sprendimus, atitinkančius kiekvieno lūkesčius.


Asmeninis dėmesys, greiti sprendimai

Oficialiose serviso vietose dažnai tenka susidurti, su ilgais laukimo periodais, kad automobilis pagaliau būtų techniškai aptarnautas. Neoficialūs servisai paprastai yra mažesni ir gali skirti daugiau laiko individualiam klientų aptarnavimui. AUTOARC servise, Jūsų automobiliu pasirūpins kvalifikuoti mechanikai, kurie stengiasi kuo operatyviau ir efektyviau išspręsti visas automobilio techninias problemas. Mes suprantame, kad laikas yra brangus, todėl dirbame efektyviai, siekdami užtikrinti, kad automobilis būtų tvarkingas ir veiktų be priekaištų kuo greičiau.


Užsukite į AUTOARC servisą ir gaukite kokybiškas automobilio priežiūros paslaugas jau dabar!


 

Registracija
Internetu arba +37064496910