BMW servisas Klaipėdoje - AUTOPIT

BMW markės automobiliai yra vieni geidžiamiausių. Tačiau nepaisant šios markės populiarumo ir visų pamėgto patikimumo, statistika rodo, kad BMW automobilius vis tiek kartais tenka remontuoti. Nors ir nesame oficialus BMW servisas Klaipėdoje, tačiau ilgametė patirtis ir daugiau nei 10000 aptarnautų automobilių reiškia, kad AUTOPIT komanda tinkamai pasirūpins Jūsų automobiliu.


Mūsų atliekamas BMW servisas savo arsenale turi modernią įrangą ir profesionalių specialistų komandą, pasirengusią pasiūlyti aukštos kokybės BMW markės automobilių aptarnavimą. BMW servisas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT - tai malonus aptarnavimas, profesionali automobilio priežiūra ir priimtina kaina. Visada stengiamės žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir savo klientams pasiūlyti kokybiškus, šiuolaikiškus ir ekonomiškiausius sprendimus.


BMW servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


BMW servisas Klaipėdoje - kodėl mes?

BMW automobiliai yra visuotinai pripažinti, kaip vieni patikimiausių ir kokybiškiausių automobilių, bet ir jiems kartais prireikia remonto. Dažniausiai BMW autoservisas reikalingas dėl susidėvėjusių atsarginių dalių arba gedimų avarijos atveju. BMW servisas Klaipėdoje išspręs bet kokią Jūsų automobilio problemą, pašalins gedimus ir prailgins naudojimo laiką. BMW remontas atliekamas greitai ir kokybiškai. Patikėkite šį darbą mūsų profesionalams ir galėsite būti tikri, kad Jūsų automobilis tarnaus Jums dar ilgai.


BMW servisas Klaipėdoje AUTOPIT pasirūpins, kad kiekvienas BMW automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. BMW remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos BMW automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad BMW automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau

BMW servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910