Citroen servisas Klaipėdoje - AUTOARC

Nors nesame oficialus Citroen servisas, autoservisas AUTOARC - vieta, kur tinkamai pasirūpins Jūsų Citroen automobiliu. Prancūziškos markės savininkams suteikiamas platus paslaugų spektras, profesionalus bei kokybiškas Citroen remontas. Mūsų atliekamas Citroen servisas Klaipėdoje - tai automobilio priežiūros ir remonto darbų kokybė, profesionalus aptarnavimas ir teisingos kainos garantija.


Šiuolaikinės kompiuterinės diagnostikos sistemos leidžia greitai nustatyti automobilio techninę būklę ir pašalinti gedimus. Profesionalūs meistrai naudoja gautus duomenis, suteikia išsamią konsultaciją ir pasiūlo prevencines priemones. Citroen servisas Klaipėdoje atitinka visus šiuolaikinius standartus, o mūsų specialistai turi aukštą kvalifikaciją ir ilgametę darbo patirtį, kad kiekvienas prancūziškos markės Citroen automobilis būtų nepriekaištingos techninės būklės.


Citroen servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Citroen Servisas Klaipėdoje - kodėl mes?

Citroen servisas Klaipėdoje apima aukščiausio lygio paslaugas:

  • Citroen techninė priežiūra;

  • Diagnostika;

  • Garantinis Citroen remontas;

  • Papildomos įrangos montavimas;

  • Citroen automobilių pagalba ir informacija.

Kiekvienas Citroen remontas vykdomas pagal gamintojo techninės priežiūros reikalavimus.


Citroen servisas Klaipėdoje - tai patikimumas, kuris užtikrina, kad meistrai dirba laikydamiesi nustatytų gamintojo taisyklių, suteikdami Jums galimybę iš anksto suplanuoti savo išlaidas ir pateikdami išsamią informaciją apie techninę automobilio būklę. Rūpindamiesi savo klientais, mūsų autoservisas vertina aptarnavimo kultūra, todėl nuolat tobulina klientų aptarnavimo kokybę.


Citroen servisas Klaipėdoje AUTOARC pasirūpins, kad kiekvienas Citroen automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. Citroen remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos Citroen automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad Citroen automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau


Citroen servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910