Automobilio patikra - AUTOPIT

Nusprendėte įsigyti naudotą automobilį? Daugelis pirkėjų žino, kad būtina pasidomėti technine automobilio būkle prieš perkant, tačiau ne visi pardavėjai sugeba pateikti išsamią informaciją. Kiekvienas naudotas automobilis turi savo istoriją ir sužinoti kokia ji padės šios srities specialistai. Automobilio patikra autoservise AUTOPIT padės Jums išsirinkti tinkamiausią automobilį.


Automobilio patikra - autoservisas-klaipeda.lt/


Automobilio patikra prieš perkant

Nežinote ar Jums reikalinga automobilio patikra? Tačiau norite, kad automobilis tarnautų ilgai. Perkant naudotą automobilį atkreipkite dėmesį į šiuos požymius:

  • Pardavėjas nepateikė išsamios informacijos apie automobilio techninę būklę;

  • Automobilis neturi garantijos;

  • Automobilis turi daug silpnųjų vietų, kurias būtina patikrinti;

  • Automobilis turi skirtingų atspalvių dalis, variklis skleidžia keistus garsus arba yra kiti įtartini požymiai.


Kiekvienas naudotas automobilis turi savo skausmingas vietas apie kurias būtina žinoti pirkėjui. Galbūt Jums patiko kaina, tačiau automobilis jos net nevertas? Arba atvirkščiai, automobilis atrodo nekaip, tačiau iš tikrųjų yra puikios techninės būklės. Įvertinti naudoto automobilio būklę taip pat svarbu, kaip ir gauti gerą kainą. Automobilio patikra autoservise AUTOPIT padės Jums priimti tinkamą sprendimą.


Automobilio patikra Klaipėdoje - Kodėl mes?

Ilgametės meistrų patierties ir profesionalios įrangos dėka automobilio patikra Klaipėdoje mūsų autoservise atliekama greitai ir kokybiškai. Specialistai naudoja profesionalią įrangą, kuri leidžia tiksliai nustatyti automobilio silpnąsias vietas. Automobilio patikra prieš perkant suteiks papildomą saugumo jausmą ir pasitikėjimą. Automobilio patikra kainuos ženkliai mažiau, nei reguliarūs apsilankymai autoservise dėl vis atsirandančių naujų gedimų.

Patikros metu atliekama: važiuoklės patikra, kompiuterinė diagnostika, bendro kebulo stovio patikra.


Automobilio patikra - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910