Tepalų keitimas - AUTOPIT

Tepalai naudojami daugelyje sistemų ir atlieka skirtingas funkcijas, tačiau kur bebūtų jie eksploatuojami, jų būklė tiesiogiai veikia visas sistemas. Automobilio variklyje yra daugybė smulkių elementų, kurių kietos dalelės laikui bėgant nusėda filtre ir jį užkemša, dėl to tampa reikalingas tepalų keitimas. Laiku neatliktas tepalų keitimas gali išprovokuoti dalių susidėvėjimą ir didesnes finansines išlaidas remontui. Tepalų keitimas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas kokybiškai ir profesionaliai, kad Jūsų automobilis važiuotų be papildomų rūpesčių.


Tepalu keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Tepalų keitimas: kaip dažnai reikia atlikti?

Tepalų keitimas - būtina procedūra, kurią rekomenduojama atlikti reguliariai norint išvengti sudėtingesnių remonto darbų. Tarp automobilių vairuotojų dažnai kyla klausimas, kada reikalingas alyvos keitimas? Pagal gamintojo nurodymus tepalų keitimas turi būti atliekamas kas 10-15 tūkstančių kilometrų. Tačiau tiksliai apskaičiuoti kada reikėtų atlikti keitimą neįmanoma, nes yra žymus skirtumas tarp kilometražo greitkelyje ir mieste. Jeigu dažniau keliaujate mieste, nei už jo ribų, tepalų keitimas turi būti atliekamas šiek tiek anksčiau nei rekomenduoja automobilio gamintojas. Jei dažniau važiuojate greitkeliu, ekspertai pataria neskubėti su alyvos keitimu.


Tepalų keitimas gerokai sudėtingesnis, nei įprasta manyti

Iš pirmo žvilgsnio tepalų keitimas atrodo lengvas ir paprastas dalykas, tačiau tai labai svarbus procesas, kuris turi būti atliktas kokybiškai. Dažnai automobilių savininkai nusprendžia sutaupyti ir alyvos keitimą atlieka savarankiškai. Tačiau retas išvengia klaidų, kurios brangiai kainuoja. Alyvos keitimo klaidos gali sukelti perkaitimą ir variklio dalių deformaciją. Išvengti sudėtingesnių remonto darbų ir finansinių nuostolių padės šios srities specialistai. 


Tepalų keitimas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas kruopščiai ir atsakingai. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai kokybiškai atliks alyvos keitimą, suteiks visokeriopą pagalbą Jūsų automobiliui it atsakys į visus rūpimus klausimus.


Tepalu keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Tepalų keitimas - kaina priklauso nuo alyvos ir teikiamų paslaugų

Tepalų keitimo kaina gali skirtis ir kiekviename autoservise ji yra skirtinga. Alyva skiriasi pagrindu ir savybėmis, dėl šios priežasties tepalo kaina taip pat gali skirtis. Alyva būna mineralinė, pusiau sintetinė ir sintetinė. Pastaroji yra populiariausia, ekonomiškesnė ir aukštesnės klasės. Tačiau tepalų keitimo kaina skiriasi ne tik nuo naudojamos alyvos, o ir dėl autoserviso paslaugų kainos. Autoservise AUTOPIT Jusų laukia profesionalios paslaugos ir patraukli tepalų keitimo kaina.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910