Kokybiškas Tepalų keitimas Klaipėdoje - AUTOARC

Tepalai naudojami daugelyje sistemų ir atlieka skirtingas funkcijas, tačiau kur bebūtų jie eksploatuojami, jų būklė tiesiogiai veikia visas automobilio sistemas. Automobilio variklyje yra daugybė smulkių elementų, kurių kietosios dalelės, laikui bėgant nusėda filtre ir jį užkemša, dėl to tampa reikalingas tepalų keitimas. Laiku neatliktas tepalų keitimas gali išprovokuoti dalių susidėvėjimą ir didesnes finansines išlaidas remontui. Ar žinote, kada paskutinį kartą Jūsų automobilio variklyje buvo pakeisti tepalai? Jeigu ne, pats metas tai padaryti! Reguliarus tepalų keitimas yra viena svarbiausių automobilio priežiūros procedūrų, užtikrinanti sklandų variklio darbą, mažesnes degalų sąnaudas ir ilgesnį transporto priemonės tarnavimo laiką. Tepalų keitimas autoservise AUTOARC atliekamas kokybiškai ir profesionaliai, kad Jūsų automobilis važiuotų, be papildomų rūpesčių.


Tepalu keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Tepalų keitimas: kaip dažnai reikia atlikti?

Tepalų keitimas - būtina procedūra, kurią rekomenduojama atlikti reguliariai norint išvengti sudėtingesnių remonto darbų. Tarp automobilių vairuotojų dažnai kyla klausimas, kada reikalingas alyvos keitimas? Pagal gamintojo nurodymus tepalų keitimas turi būti atliekamas kas 10-15 tūkstančių kilometrų. Tačiau tiksliai apskaičiuoti kada reikėtų atlikti keitimą neįmanoma, nes yra žymus skirtumas tarp kilometražo greitkelyje ir mieste. Jeigu dažniau keliaujate mieste, nei už jo ribų, tepalų keitimas turi būti atliekamas šiek tiek anksčiau, nei rekomenduoja automobilio gamintojas. Jei dažniau važiuojate greitkeliu, ekspertai pataria neskubėti su alyvos keitimu. Atkreipkite dėmesį ir į vairavimo stilių – agresyvus vairavimas taip pat gali sutrumpinti tepalo tarnavimo laiką.


Tepalų keitimas gerokai sudėtingesnis, nei įprasta manyti

Iš pirmo žvilgsnio tepalų keitimas atrodo lengvas ir paprastas dalykas, tačiau tai labai svarbus procesas, kuris turi būti atliktas kokybiškai. Dažnai automobilių savininkai nusprendžia sutaupyti ir alyvos keitimą atlieka savarankiškai. Tačiau retas išvengia klaidų, kurios brangiai kainuoja. Alyvos keitimo klaidos gali sukelti perkaitimą ir variklio dalių deformaciją. Išvengti sudėtingesnių remonto darbų ir finansinių nuostolių padės šios srities specialistai. Tepalų keitimas atrodo kaip paprasta procedūra, tačiau iš tiesų ji reikalauja žinių ir patirties. Svarbu ne tik išleisti seną tepalą ir įpilti naują, bet ir tinkamai jį utilizuoti, pakeisti alyvos filtrą, patikrinti kitus svarbius variklio skysčius ir sistemas. Tepalų keitimas - AUTOARC atliekamas kruopščiai ir atsakingai. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai kokybiškai atliks alyvos keitimą, suteiks visokeriopą pagalbą Jūsų automobiliui ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Savalaikis tepalų keitimas - tinkamai veikiantis variklis

 • Variklio apsauga. Tepalai sumažina trintį tarp besiliečiančių variklio dalių, taip sumažindami dėvėjimąsi ir plyšimą. Jie pašalina nešvarumus ir nuosėdas iš variklio, apsaugodami jį nuo užsikimšimo. Tepalai padeda reguliuoti variklio temperatūrą, atvėsindami jį.
 • Variklio efektyvumo didinimas. Švarūs ir tinkami tepalai pagerina variklio degalų naudojimo efektyvumą. Jie sumažina emisijas ir teršalus. Tepalai padeda prailginti variklio tarnavimo laiką.

 • Variklio veikimo sklandumas. Kokybiškas tepalų keitimas, užtikrina sklandų ir tylų variklio darbą. Tepalai sumažina vibraciją ir triukšmą, padeda lengviau užvesti variklį šaltuoju periodu.

Laiku neatliktas tepalų keitimas, gali sukelti šias problemas:

 • Padidėjęs variklio dėvėjimasis. Dėl nepakankamo tepimo judančios variklio dalys gali greičiau susidėvėti, o tai gali sukelti brangius remontus. Reguliarus tepalų keitimas yra esminė prevencinės priežiūros dalis, padedanti išlaikyti variklį geros būklės ir išvengti nenumatytų išlaidų.
 • Variklio perkaitimas. Jei alyva nepašalina pakankamai šilumos iš variklio, jis gali perkaisti. Tai gali sukelti rimtus variklio pažeidimus, o blogiausiu atveju - net jo sugadinimą, todėl tepalų keitimas yra labai svarbus.
 • Užsikimšę variklio komponentai. Nešvarumai ir nuosėdos, susikaupusios variklyje, gali užkimšti alyvos kanalus ir kitus komponentus, sutrikdydami variklio darbą.
 • Padidėjusios degalų sąnaudos. Netinkamai tepamas variklis gali dirbti neefektyviai, o tai gali padidinti degalų sąnaudas.

Tepalu keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Nuo ko priklauso kaina?

Tepalų keitimo kaina gali skirtis ir kiekviename autoservise ji yra skirtinga. Alyva skiriasi pagrindu ir savybėmis, dėl šios priežasties tepalo kaina taip pat gali skirtis. Alyva būna mineralinė, pusiau sintetinė ir sintetinė. Pastaroji yra populiariausia, ekonomiškesnė ir aukštesnės klasės. Tačiau tepalų keitimo kaina skiriasi ne tik nuo naudojamos alyvos, o ir dėl autoserviso paslaugų kainos. Autoservise AUTOARC Jūsų laukia profesionalios paslaugos ir patraukli tepalų keitimo kaina. Mes suprantame, kad kiekvienas vairuotojas vertina ne tik paslaugos kokybę, bet ir ekonomiškumą. Taigi kainą lemia šie veiksniai:

 • Pasirinktos alyvos rūšies. Sintetinės alyvos brangesnės nei mineralinės.

 • Reikalingo alyvos kiekio. Didesniems varikliams reikia daugiau alyvos.

 • Automobilio filtro tipo. Kai kurių automobilių filtrai brangesni.

 • Papildomų paslaugų. Variklio plovimas, oro filtro keitimas ir kt.

Automobiliui tinkamiausią alyvą, parinksime atsižvelgdami į:

 • Automobilio modelį. Skirtingų markių ir modelių automobiliams reikalingi skirtingi tepalai ir filtrai.

 • Variklio tipą. Benzininiams ir dyzeliniams varikliams naudojamos skirtingos alyvos.

 • Ridą ir eksploatavimo sąlygas. Intensyviau eksploatuojamiems automobiliams, reikia dažnesnio alyvos keitimo ir aukštesnės kokybės tepalų.

 • Jūsų vairavimo stilių. Jei vairuojate agresyviai, reikės naudoti klampesnę alyvą, atsparesnę dideliems apkrovimams.

Bendradarbiaujame su patikimais tepalų ir filtrų tiekėjais, todėl galime pasiūlyti platų aukštos kokybės produktų asortimentą už konkurencingas kainas.


Kas dažniausiai įeina į tepalų keitimo paslaugą?

 • Tepalo filtrų keitimas. Tepalo filtro keitimas yra neatsiejama tepalų keitimo procedūros dalis. Reguliarus tepalo filtro keitimas padeda prailginti variklio tarnavimo laiką, sumažindami variklio nusidėvėjimą ir plyšimą.

 • Variklio skysčių patikrinimas. Patikrinsime ir esant poreikiui papildysime Jūsų automobilio aušinimo skystį bei stabdžių skystį. Nutekėjimai gali sukelti rimtų problemų: aušinimo skysčio nutekėjimas gali sukelti variklio perkaitimą.

 • Oro filtro keitimas ir patikra. Be pačios tepalo keitimo paslaugos, svarbu atkreipti dėmesį ir į filtrų būklę. Tepalo ir oro filtrai yra svarbūs variklio komponentai, kurie užtikrina, kad variklyje nepatektų kenksmingi teršalai ir dulkių dalelės. Reguliarus jų keitimas yra būtinas, siekiant išvengti ankstyvo variklio gedimo ir užtikrinti geriausią įmanomą veikimo efektyvumą. Be to, svarbu tikrinti ir kuro filtrą, kuris apsaugo degalų sistemą nuo užterštumo ir padeda išlaikyti variklio efektyvumą.

 • Diagnostika. Jeigu kyla įtarimų dėl variklio veikimo, galime atlikti išsamią automobilio diagnostiką ir nustatyti galimas problemas.

Reguliarus automobilio techninis aptarnavimas, ne tik gerina automobilio veikimą ir saugumą, bet ir padeda išsaugoti automobilio rinkos vertę ilgalaikėje perspektyvoje. Tinkama priežiūra yra būtina investicija į automobilio ilgaamžiškumą ir patikimumą.


Tepalų keitimas. Rinkitės patirtį!

Profesionalus tepalų keitimas – vienas iš svarbiausių automobilio priežiūros darbų, kurį turėtų atlikti tik kvalifikuoti specialistai. Mūsų autoservise dirba meistrai, kurie gerai išmano, tepalų ir kitų eksploatacinių skysčių keitimo darbus, bei gali atlikti papildomus patikrinimus. Jums nereikės ilgai laukti – įprastai tepalų keitimas mūsų servise trunka ne ilgai. Darbo procesas yra gerai išvystytas, leidžiantis atlikti tepalų keitimą operatyviai. Mes naudojame tik aukštos kokybės tepalus ir filtrus, kurie atitinka gamintojo nurodytas specifikacijas ir yra pritaikyti prie kiekvieno automobilio modelio ir jo eksploatavimo sąlygų. Klientų patogumui siūlome iš anksto užsiregistruoti tepalų keitimo darbams, taip užtikrinant, kad aptarnavimas vyktų greitai ir sklandžiai, be ilgų laukimo eilių. Stengiamės viršyti klientų lūkesčius, teikiant asmeniškai pritaikytą aptarnavimą ir patarimus, kaip tinkamai išlaikyti automobilio būklę.


Kodėl rinktis mus?

 • Nesukite galvos dėl detalių. Mūsų meistrai – tikri variklių žinovai. Jie akimirksniu nustatys, kokia alyva ir filtras idealiai tinka Jūsų transporto priemonei.

 • Kainos, kurios ,,nedainuos romansų''. Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, todėl galime pasiūlyti platų alyvų ir filtrų pasirinkimą už konkurencingas kainas. Pas mus rasite variantą kiekvienam biudžetui – nuo patikimų mineralinių alyvų iki aukščiausios klasės sintetinių.

 • Skaidrumas nuo pirmo iki paskutinio lašo. Prieš pradedant darbus, visada informuosime apie galutinę alyvos keitimo kainą. Jokių nemalonių staigmenų – tik išsamus kainoraštis ir Jūsų patvirtinimas.

 • Greitis. AUTOARC servise laikas – brangi prekė. Alyvą ir filtrą pakeisime operatyviai ir profesionaliai, kad kuo greičiau galėtumėte sugrįžti į kelius.

 

AUTOARC  pasirūpins ne tik greitu ir kokybišku tepalų keitimu, bet ir kompleksine Jūsų automobilio priežiūra.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910