Neautorizuotas Honda servisas Klaipėdoje - AUTOARC

Ieškote patikimo ir gero Honda automobilių serviso Klaipėdoje, tačiau oficialių atstovybių kainos atrodo pernelyg didelės? Nesvarbu, ar Jums reikalingas įprastas techninis aptarnavimas, ar rimtesnis Honda remontas, Honda servisas yra optimalus pasirinkimas automobilio priežiūrai, kad galėtumėte išnaudoti visus jo techninius privalumus! Sutikite, kad oficialių servisų teikiamos paslaugos yra kokybiškos, tačiau už tą kokybę tenka nemažai sumokėti, o tai ne visada yra prieinama visiems. Siūlome alternatyvą - kokybiškas paslaugas už geresnę kainą. Mūsų teikiamos paslaugos yra skirtos tiems, kurie ieško optimalaus santykio tarp kainos ir kokybės, siekiant užtikrinti, kad automobilio priežiūra būtų prieinama kiekvienam automobilio savininkui.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Honda automobiliai ženkliai skiriasi nuo kitų žinomų Japonijos automobilių markių. Honda įvaizdis - tai sportiškumo, praktiškumo ir pažangių technologijų derinys. Tačiau Honda automobiliai, labiau nei bet kurie kiti japonų gamintojų automobiliai, reikalauja profesionalios kokybiškos priežiūros. Naudojame tik aukštos kokybės detales ir modernią įrangą, tad galite būti tikri, jog Honda remontas bus atliktas operatyviai ir  efektyviai. Honda servisas suteikia galimybę kiekvienam savininkui maksimaliai parodyti Honda kūrėjų inžinerinės minties stebuklus. Šiame mieste veikiantis neoficialus Honda servisas nuolat siekia viršyti klientų lūkesčius, suteikdamas išsamias konsultacijas ir naudodamas pažangiausius technologinius sprendimus. 


Honda servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kodėl Honda servisas - geras pasirinkimas Jūsų automobiliui?

Tradiciškai daugelis vairuotojų mano, kad geriausia vieta Honda remontui ir techninei priežiūrai yra oficiali atstovybė. Tačiau nepamirškime, kad tokie servisai turi tam tikrų trūkumų:

 • Brangios paslaugos
 • Ilgesni laukimo laikai
 • Riboti remonto variantai 

Klausiate savęs: Neautorizuotas Honda servisas? Ar tikrai verta? Abejonių kyla kiekvienam. Juk įprasta manyti, kad oficiali serviso atstovybė yra patikimesnis pasirinkimas. Tačiau pastaruoju metu vis daugiau Honda automobilių savininkų renkasi būtent neautorizuotas servisų paslaugas. Kodėl? Tam yra kelios svarbios priežastys.

Nors Honda atstovybės dažnai siejamos su aukštais standartais, nedylerinis Honda servisas, siūlo lankstesnes paslaugas, konkurencingesnes kainas ir greitesnį aptarnavimą. Be to, AUTOARC servisas, gali pasiūlyti platesnį paslaugų asortimentą, įskaitant retesnių gedimų šalinimą, kuris nebūtinai sudaro oficialių atstovų teikiamų paslaugų spektrą. Išplėstas paslaugų asortimentas ir retų gedimų šalinimas - tai vienas iš ryškiausių nedylerinio serviso aspektų. Dažnai nedyleriniai servisai yra lankstesni savo pasiūlymuose, įskaitant specializuotus sprendimus, kurie nebūtų įmanomi oficialiose atstovybėse dėl jų standartizavimo. Tai ypač pasakytina apie retų ar specifinių gedimų šalinimą, kuris Honda atstovybėje, gali būti neįmanomas arba labai brangus dėl reikalingų specializuotų dalių. Palyginti su oficialiomis atstovybėmis, kurios dažnai taiko didesnius įkainius dėl prekės ženklo mokesčių ir centralizuotų nustatymų, neautorizuotas Honda servisas, gali pasiūlyti tą pačią, ar net aukštesnę paslaugų kokybę už mažesnę kainą. 


Nedylerinis Honda servisas yra puikus pasirinkimas automobilių savininkams, ieškantiems alternatyvos atstovybėms. Neturėdami oficialaus Honda atstovo statuso, Honda servisas didžiuojasi, sukaupta patirtimi, šalinant įvairias technines problemas, nesvarbu kokio sudėtingumo ar mąsto, automobilio gedimai būtų. Mūsų serviso komanda, naudojant pažangias technologijas ir skirdama ypatingą dėmesį kiekvienam klientui, garantuoja, aukštos kokybės Honda automobilių remontą, kuris užtikrina automobilio efektyvų ir patikimą veikimą.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Kokias paslaugas siūlo Honda servisas?

Visapusiška automobilio priežiūra

Planinė automobilio priežiūra yra labai svarbi ir būtina, siekiant užtikrinti ilgalaikį ir saugų automobilio veikimą. Nepaisant to, kartais vairuotojai atidėlioja apsilankymus autoservise, net pastebėję menkiausius transporto priemonės veikimo sutrikimus. Toks požiūris gali žymiai pabloginti vairavimo patirtį ir, svarbiausia, padidinti remonto išlaidas ateityje.  Honda servisas siūlo, vieną iš pagrindinių teikiamų paslaugų: išplėstinę ir bazinę kompiuterizuotą diagnostiką. Ši paslauga leidžia aptikti net mažiausias automobilio veikimo problemas, užtikrinant, kad Honda remontas būtų atliktas tiksliai ir efektyviai. Techninis automobilio tikrinimas apima išsamų visų pagrindinių sistemų patikrinimą, užtikrinant, kad transporto priemonė būtų paruošta saugiam naudojimui.


Techninis automobilio patikrinimas

Šio patikrinimo metu atliekamas išsamus visų pagrindinių automobilio sistemų tikrinimas, įskaitant:

 • Variklį
 • Transmisiją
 • Stabdžius
 • Pakabą
 • Padangas
 • Elektros sistemą
 • Skysčius
 • Kėbulą

Kiti priežiūros darbai

Be diagnostikos ir techninio patikrinimo, Honda servisas siūlo ir kitas automobilių priežiūros paslaugas, tokias kaip:

 • Tepalų keitimas
 • Filtrų keitimas
 • Padangų keitimas ir balansavimas
 • Kondicionieriaus patikrinimas ir pildymas
 • Žibintų reguliavimas
 • Valytuvų keitimas 

Visapusiškos automobilio priežiūros nauda:

 • Padidina automobilio saugumą ir patikimumą. Reguliariai prižiūrint automobilį, galima užtikrinti, kad visos transporto priemonės sistemos veiktų tinkamai, o tai padidina Jūsų saugumą kelyje ir sumažina gedimo riziką.

 • Prailgina automobilio tarnavimo laiką. Tinkama priežiūra padeda išlaikyti automobilį geros būklės ir prailgina jo tarnavimo laiką.

 • Taupo pinigus. Reguliarus aptarnavimas gali padėti išvengti brangių remonto darbų ateityje.

 • Suteikia ramybę. Žinodami, kad  automobilis yra reguliariai prižiūrimas, galite jaustis ramiai jį vairuodami

Honda servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Honda remontas - visi darbai vienoje vietoje

Honda remontas atliekamas atsižvelgiant į automobilio būklę ir savininko poreikius. Siūlome įvairaus lygio remonto paslaugas – nuo paprastų techninių darbų iki sudėtingų gedimų šalinimo. 


Važiuoklės remontas:

Amortizatorių ir jų atraminių guolių keitimas

Amortizatoriai yra neatsiejama važiuoklės dalis, nes jie slopina automobilio kėbulo ir važiuoklės vibracijas, absorbuodami smūgius, kai automobilis važiuoja per nelygumus ar duobes. Jie ne tik padeda išlaikyti stabilumą vairuojant, bet ir užtikrina, kad padangos išliktų nuolat prispaustos prie kelio paviršiaus, gerindamos trauką ir stabdymo efektyvumą. Laikui bėgant, amortizatoriai ir jų atraminiai guoliai dėvisi, todėl būtina juos reguliariai tikrinti ir, jei reikia, keisti.


Registracija
Internetu arba +37064496910


Šakių ir sailentblokų keitimas

Šakės yra svarbios važiuoklės dalys, užtikrinančios, kad važiuoklės komponentai būtų tvirtai sujungti ir veiktų be didelio triukšmo ar vibracijų. Jos yra atsakingos už rato padėties stabilumą ir kontroliuoją, kaip ratas juda aukštyn ir žemyn. Sailentblokai, naudojami kaip jungiamosios detalės tarp šakių ir automobilio kėbulo, yra pagaminti iš gumos ir metalo, kad sumažintų vibracijas ir garsus. Dėl nuolatinės apkrovos ir aplinkos poveikio šie komponentai dėvisi, o jų pažeidimai gali sukelti nestabilumą važiuojant ir didinti pavojų eismo saugumui, todėl kokybiškas Honda remontas tampa neišvengiamu ir būtinu.


Stabdžių sistemos remontas

Honda remontas kuris pasitaiko itin dažnai yra stabdžių diskų ir kaladėlių keitimas. Stabdžių diskai ir trinkelės dėl nuolatinio trinties poveikio stabdant dėvisi, todėl būtina juos tikrinti ir keisti pagal gamintojo rekomendacijas arba pastebėjus pirmuosius nusidėvėjimo požymius. Laiku pakeisti stabdžių diskai ir trinkelės, ne tik užtikrina geresnį stabdymo efektyvumą, bet ir saugo kitas stabdžių sistemos dalis nuo ankstyvo susidėvėjimo. Stabdžių skystis yra hidraulinė stabdžių sistemos dalis, perduodanti jėgą iš stabdžių pedalų į stabdžių suportus. Laikui bėgant, stabdžių skystis gali sugerti drėgmę, dėl ko jo virimo taškas sumažėja ir stabdžių efektyvumas gali pablogėti. Todėl svarbu reguliariai keisti stabdžių skystį, kad užtikrintumėte aukštą stabdymo našumą. Be to, oro burbuliukai stabdžių sistemoje gali sumažinti stabdymo jėgą ir pabloginti pedalų jautrumą, todėl oro pašalinimas yra būtinas stabdžių sistemos aptarnavimo procesas.


Elektros komponentų remontas:

Generatorių ir starterių remontas

Starteris ir generatorius yra du svarbiausi automobilio elektros sistemų komponentai. Jie atsakingi už variklio paleidimą ir elektros energijos tiekimą įvairiems automobilio elektros prietaisams. Gedimai šiuose komponentuose gali sukelti rimtų problemų, įskaitant automobilio startavimo trūkumus ar netinkamą akumuliatoriaus įkrovimą. Šis Honda remontas dažnai apima: dalių keitimą, tokių kaip šepetėliai, guoliai ar rotorius.


Kitų elektros komponentų remontas

Be starterio ir generatoriaus, automobilio elektros sistemoje yra daugybė ir kitų svarbių komponentų, tokių kaip: elektros valdymo moduliai, davikliai, jungikliai ir relės. Jų gedimai gali sukelti įvairias funkcionalumo problemas. Sugedęs jungiklis gali trukdyti žibintų ar šildymo sistemos veikimui. AUTOARC specialistai naudoja diagnostinius įrenginius šiems gedimams identifikuoti, kad Honda remontas būtų atliktas efektyviai ir kokybiškai.


Transmisijos remontas:

Mechaninės pavarų dėžės remontas

Mechaninė pavarų dėžė veikia perjungiant pavaras rankiniu būdu naudojant sankabą. Tai leidžia vairuotojui kontroliuoti, kada ir kaip greitai keičiamos pavaros. Mechaninių dėžių remontas dažniausiai reikalingas dėl dėvėjimosi ar netinkamo naudojimo.


Šis ( mechanininės pavarų dėžės ) Honda remontas gali apimti šiuos veiksmus:

 • Dalių sutepimas - tai užtikrina, kad visos judančios dalys veiktų sklandžiai.

 • Sinchronizatorių keitimas - sinchronizatoriai padeda lygiagrečiai sutepti pavarų dantukus, užtikrinant švelnų pavarų perjungimą.

 • Guolių ir tarpiklių keitimas - susidėvėję guoliai ir tarpikliai gali sukelti vibraciją ir triukšmą.

Automatinės pavarų dėžės remontas

Automatinės pavarų dėžės suteikia vairuotojui patogumą, nereikalaujant nuolatos perjunginėti pavarų. Šios dėžės veikia naudojant hidraulinius arba elektroninius mechanizmus, kurie automatiškai keičia pavaras pagal automobilio greitį ir apkrovą.


Šis ( automatinės pavarų dėžės ) Honda remontas apima:

 • Hidraulinės sistemos patikrinimas - nesandarumai ar netinkamas hidraulinių skysčių lygis gali trukdyti dėžės veikimui.

 • Valdymo bloko diagnostika - šiuolaikinės automatinės dėžės turi sudėtingas elektronikos sistemas, reikalaujančias specializuotos įrangos gedimo nustatymui.

 • Sankabos diskų keitimas - net jei automatinė dėžė neturi išorinės sankabos, ji vis tiek naudoja sankabos diskus pavarų perjungimui.

Sankabos keitimas

Sankaba yra mechanizmas, leidžiantis sklandžiai sujungti variklį ir pavarų dėžę. Ji yra svarbi tiek mechaninėse, tiek automatinėse pavarų dėžėse. Sankabos dėvėjimasis yra neišvengiamas, o jos gedimas gali sukelti pavarų keitimo problemas.


Sankabos keitimo procedūra apima:

 • Disko, slėgimo plokštės ir išminamųjų guolių keitimą.

 • Sankabos išlyginimo patikrinimą, užtikrinant, kad naujoji sankaba veiktų efektyviai ir be triukšmo.

Diferencialo remontas

Diferencialas leidžia automobilio ratams suktis skirtingais greičiais, ypač posūkiuose. Honda ( diferencialo ) remontas yra svarbus, nes jis tiesiogiai veikia automobilio stabilumą ir važiavimo komfortą.


Šis Honda remontas gali apimti:

 • Guolių ir tarpiklių keitimą - tai mažina triukšmą ir padidina efektyvumą.

 • Dantų ratų patikrinimą ir keitimą, jei pastebimas jų nusidėvėjimas.

Variklio remontas

Variklis yra tas mechaninis komponentas, kuris būtinas sklandžiam automobilio veikimui. Variklio būklė tiesiogiai veikia automobilio judėjimą, maksimalų greitį, taip pat ir kuro sąnaudas, bei bendrą transporto priemonės dinamiką. Todėl itin svarbu tinkamai prižiūrėti transporto priemonės variklį, kad išvengtumėte nereikalingų gedimų ir išlaikytumėte optimalias eksploatacines automobilio savybes.


Honda remontas sudaro platų variklio remonto darbų spektrą:

 • Pilna variklio diagnostika. Ši paslauga padeda nustatyti bet kokius potencialius ar esamus gedimus, užtikrinant, kad automobilis veiktų kuo efektyviau.

 • Variklio grandinių ir diržų keitimas. Laiku atliekamas keitimas, užkerta kelią sudėtingesniems gedimams ir palaiko automobilio veikimą aukščiausiame lygyje.

 • Išsamus variklio aptarnavimas. Į šią paslaugą įeina tepalų keitimas bei visų filtrų atnaujinimas, užtikrinant sklandų ir švarų variklio darbą.

 • Pilnas variklio remontas. Nuo tarpinių keitimo iki pilno variklio kapitalinio remonto – viskas, ko reikia, kad automobilio "širdis" veiktų nepriekaištingai.

 • Generatoriaus, starterio, kuro purkštukų bei turbinos restauravimas. Šis Honda remontas padeda atstatyti svarbiausias variklio dalis, užtikrinant geriausią galimą veikimą ir ilgaamžiškumą.

 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Honda servisas - patirtis kuria galite pasikliauti!

Kokybė ir patikimumas. kodėl tai svarbu?

Kokybiškai atliktas Honda remontas  svarbus kiekvienam, kuris nori ilgalaikio patikimumo ir komforto. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas transporto priemonės remontas atitiktų aukščiausius standartus. Tai reiškia, kad Honda savininkai gali būti ramūs ir atsipalaidavę, žinodami kad jų transporto priemonė yra patikimose rankose. Honda servisas pasižymi skaidrumu atliekant remonto darbus, o tai reiškia, kad visi atlikti darbai ir jų kainos aiškiai pateikiami, pašalinant bet kokį neaiškumą ar abejones. Transporto priemonės savininkai gali lengvai suprasti, už ką moka, ir jaustis ramiai žinodami, kad jų automobiliui skiriamas tinkamas dėmesys.

Nors ir nesame oficialus Honda servisas, bet siekiame suteikti geriausią patirtį kiekvienam savo klientui. Nesvarbu, ar vairuojate legendinį „Civic“, erdvų „CR-V“, ar hibridinį „Insight“, Jūsų automobilis nusipelno geriausios priežiūros. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad transporto priemonė veiktų tinkamai, nepriklausomai nuo  eksploatavimo metų ar ridos. Mes ne tik palaikome automobilio techninę būklę, bet ir padedame išlaikyti jo vertę ilgalaikėje perspektyvoje. Klaipėdoje yra daugybė servisų, tačiau kodėl turėtumėte rinktis būtent mus?


Specializacija konkrečiam gamintojui

Šiuolaikiniai automobiliai, ypatingai Honda prekės ženklo automobiliai, techniškai sudėtingi ir reikalauja specialios priežiūros. Honda servisas subūrė ilgametę patirtį turinčius specialistus, suteikiančius profesionalias paslaugas pagal techninius Honda gamintojo reikalavimus. Kiekviena automobilio markė turi savus privalumus ir remonto ypatumus. Net skirtingi to paties prekės ženklo modeliai turi radikalių skirtumų, todėl tik reguliariai dirbantys su tam tam tikru gamintojų markėmis meistrai, gali žinoti visus niuansus. Patikėkite savo automobilį kvalifikuotiems meistrams. Honda servisas  AUTOARC - tai puikus pasirinkimas Jūsų automobilio tinkamai priežiūrai.


Siūlomų paslaugų įvairovė

Honda servisas pasirūpins, kad kiekvienas transporto priemonės savininkas, rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. Honda remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos Honda automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.


Individualus požiūris 

Honda automobilių savininkai vertina individualų požiūrį ir asmeninį dėmesį, kurį jie gauna lankydamiesi AUTOARC servise. Honda servisas komanda, kiekvienam klientui skiria išskirtinį dėmesį, analizuodama specifinius automobilio poreikius ir siūlydama pritaikytus sprendimus. Toks požiūris leidžia išvengti "vieno dydžio tinka visiems" situacijų, užtikrinant, kad automobilis gautų būtent tai, ko reikia optimaliam transporto priemonės veikimui.

 

Susisiekite su AUTOARC servisu ir išspręskite savo Honda automobilio problemas!


 

Registracija
Internetu arba +37064496910