Honda servisas - AUTOARC

Honda automobiliai ženkliai skiriasi nuo kitų žinomų Japonijos automobilių markių. Honda įvaizdis - tai sportiškumo, praktiškumo ir pažangių technologijų derinys. Tačiau Honda automobiliai, labiau nei bet kurie kiti japonų gamintojų automobiliai, reikalauja profesionalios kokybiškos priežiūros. Honda servisas suteikia galimybę kiekvienam savininkui maksimaliai parodyti Honda kūrėjų inžinerinės minties stebuklus. Honda servisas Klaipėdoje - tai puikus būdas tinkamai pasirūpinti savo automobiliu, kad atsivertų visi jo techniniai privalumai.


Honda servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Honda servisas Klaipėdoje - kodėl mes?

Mūsų meistrų kvalifikacija leidžia atlikti Honda markės automobilių įvairaus sudėtingumo remonto ir priežiūros darbus. Honda remontas mūsų autoservise užtikrina aukštos kokybės paslaugas, profesionalumą ir patogų bendradarbiavimą. Nors nesame oficialus Honda servisas Klaipėdoje, bet siekiame suteikti geriausią patirtį kiekvienam savo klientui. Mūsų specialistai reguliariai kelia kvalifikaciją ir užtikrina aukštą paslaugų kokybę.


Šiuolaikiniai automobiliai, ypatingai Honda prekės ženklo automobiliai, techniškai sudėtingi ir reikalauja specialios priežiūros. Honda servisas Klaipėdoje subūrė ilgametę patirtį turinčius specialistus, suteikiančius profesionalias paslaugas pagal techninius Honda gamintojo reikalavimus. Kiekviena automobilio markė turi savo privalumus ir remonto ypatumus. Net skirtingi to paties prekės ženklo modeliai turi radikalių skirtumų, todėl tik reguliariai dirbantys su tam tam tikru gamintoju meistrai gali žinoti visus niuansus. Patikėkite savo automobilį kvalifikuotiems meistrams. Honda servisas autoservise AUTOARC tai puiki galimybė pasirūpinti Jūsų Honda.


Honda servisas Klaipėdoje AUTOARC pasirūpins, kad kiekvienas Honda automobilio savininkas rastų čia tai, ko labiausiai reikia jo automobiliui. Honda remontas, diagnostika ir kompleksinė priežiūra (visos mūsų remonto paslaugos Honda automobiliams) - aukščiausios kokybės sprendimai, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir džiugintų Jus komfortišku važiavimu.

Ilgametė profesionalių meistrų patirtis ir profesionali įranga užtikrina, kad Honda automobilių remontas pas mus atliekamas itin efektyviai, todėl greičiau ir pigiau


Honda servisas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910