Duslintuvų remontas - AUTOARC

Duslintuvas yra labai svarbus automobilio elementas, kuris slopina triukšmą, kylanti veikiant vidaus degimo varikliui. Tai yra automobilio išmetimo sistemos dalis ir puikus šios sistemos veikimas leidžia ne tik sumažinti triukšmą, bet ir sumažinti išmetamų teršalų kenksmingumą. Duslintuvo gedimai lengvai pastebimi. Net mažiausia skylutė keičia garsą važiuojant ir neigiamai veikia visos sistemos darbą, ir aplinką. Todėl duslintuvų remontas reikalingas kai tik pastebėjote pirmąjį gedimo signalą. Duslintuvų remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC atliekamas kokybiškai ir profesionaliai.


Duslintuvų remontas Klaipėdoje: dažniausi gedimai

Duslintuvai gaminami iš įvairių medžiagų, tačiau nepaisant medžiagų kokybės ir ilgaamžiškumo, jie nėra apsaugoti nuo išorinių poveikių. Blogas kelias, netinkamos naudojimo sąlygos, nesėkmingas pervažiavimas per kliūtis, atsimušęs į duslintuvą akmuo gali sugadinti duslintuvo veiklą. Tačiau iš tikrųjų mechaniniai gedimai yra gana reti, o korozijos atvejai pasitaiko žymiai dažniau. Taigi, dažniausios priežastys dėl kurių reikalingas duslintuvų remontas yra dvi: mechaniniai gedimai (netinkamas naudojimas ar išorinės aplinkos veiksniai) ir korozija.


Duslintuvu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Ar tikrai reikalingas duslintuvų virinimas?

Duslintuvų remontas gali būti atliekamas keliais būdais ir kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Sudėtingiausias būdas - tai duslintuvų virinimas. Duslintuvų virinimas atliekamas tik tuo atveju, kai pažeista yra tik dalis duslintuvo. Jei dauguma duslintuvo dalių yra pažeistos, suvirinimo gali nepakakti ir reikėtų pasirūpinti duslintuvo keitimu. Duslintuvų virinimas reikalauja tam tikrų įgūdžių, patirties ir specialios įrangos bei pritaikytos patalpos. Patikėkite šį darbą profesionalams. Duslintuvų virinimas autoservise AUTOARC atliekamas kruopščiai ir kokybiškai.


Duslintuvo dalys vos matomai pažeistos? Tokiu atveju, duslintuvų remontas gali būti atliktas savarankiškai naudojant sandariklį arba duslintuvo remonto juostą. Tačiau, tai yra tik laikinas remontas. Jei Jūsų automobilio duslintuvas susidėvėjęs, belieka jį pakeisti. Taip pat galima keisti tik labiausiai susidėvėjusį duslintuvo elementą, o ne visą duslintuvą. Ši paslauga yra gerokai pigesnė. Duslintuvų remontas Klaipėdoje autoservise AUTOARC padės sutaupyti ir išvengti didesnių finansinių išlaidų.


Duslintuvu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910