Generatorių remontas Klaipėdoje - AUTOARC

Kaip žinia šiuolaikiniuose automobiliuose gausu elektronikos – nuo variklio valdymo iki patogumo funkcijų, tokių kaip langų valytuvai ir multimedijos sistemos. Norint, kad visa ši elektronika veiktų nepriekaištingai, reikia patikimos elektros sistemos, o jos ,,širdis'' –  generatorius. Būtent jo gedimai sąlygoją elektrinių įrenginių veikimą automobilyje. Jei pastebėjote, kad automobilio elektros sistema neveikia taip sklandžiai, kaip įprastai, gali būti laikas patikrinti generatorių. Dėl natūralaus nusidėvėjimo arba netinkamos priežiūros generatorius gali sugesti.


Šiuo atveju profesionalus generatorių remontas neišvengiamas, nes savarankiškai pataisyti gedimus ko gero nepavyks. Laiku neatliktas generatoriaus remontas galiausiai lemia, kad automobilis tiesiog nebeužsiveda. Todėl specialistai pataria - prietaisų skydelyje užsidegus akumuliatoriaus piktogramai, būtent ši piktograma įspėja apie galimus generatoriaus gedimus, nedelsiant vykti į autoservisą. Taip išvengsite papildomų laiko ir piniginių sąnaudų. Generatoriaus remontui Klaipėdoje mūsų autoservise galite užsiregistruoti jau šiandien.


Generatoriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Kas yra generatorių remontas?

Generatorių remontas – tai procesas, kurio metu taisomos sugedusios automobilio generatoriaus dalys. Patirties generatorių remonte turintis technikas, atlieka išsamų generatoriaus patikrinimą, kad identifikuoti problemą, o tada tinkamai ją išspręsti. 


Generatorių remontas gali apimti:

 • Diagnostiką. Pirmiausia technikas naudoja specialią įrangą, kad nustatytų generatoriaus gedimo priežastį.

 • Detalių remontą arba keitimą. Remontuojamos arba keičiamos susidėvėjusios ar sugedusios generatoriaus dalys.

 • Angliukų ir guolių keitimą. Generatoriaus angliukai ir guoliai - tai dalys, kurios laikui bėgant dėvisi. Jų pakeitimas gali pagerinti generatoriaus efektyvumą.

 • Relės-reguliatoriaus tikrinimą ir keitimą. Relės-reguliatorius yra atsakingas už įtampos tiekimą į akumuliatorių. Jei jis neveikia tinkamai, gali kilti įvairių elektros sistemos problemų.

 • Kitus remonto darbus. Priklausomai nuo automobilio modelio ir generatoriaus tipo, gali tekti atlikti papildomus remonto darbus, tokius kaip diržų keitimą ar jungčių valymą.

Kodėl svarbus automobilių generatorių remontas?

Automobilio generatorius yra atsakingas už akumuliatoriaus įkrovimą važiuojant. Jis paverčia mechaninę variklio sukamąją energiją elektros energija, kuri naudojama tiek variklio valdymui, tiek visoms kitoms elektros sistemoms maitinti. Jeigu generatorius neveikia tinkamai, akumuliatorius negaus pakankamai įkrovos, o tai gali sukelti daugybę problemų.

Generatorių remontas reikalingas esant šiems gedimo požymiams:

 • Sunkiai užsiveda variklis. Jeigu akumuliatorius pakankamai neįkrautas, gali būti sunku užvesti automobilį.

 • Išsikrovinėja akumuliatorius. Silpnas akumuliatorius gali sutrikdyti svarbias elektronines sistemas, tokias kaip ABS, oro pagalvės ir variklio valdymo blokas.

 • Esant apšvietimo problemoms. Generatorius maitina priekinius žibintus, posūkius ir kitą apšvietimą. Jei jis neveikia tinkamai, žibintai gali būti silpni arba mirgėti.

 • Atsiradus veikiančių elektrinių prietaisų veikimo sutrikimams. Jei generatorius visai sugenda, automobilis gali tiesiog užgesti ir nebeužsivesti, todėl generatorių remontas tampa neišvengiamu.

 • Deganti įspėjamoji lemputė. Dėl galimo generatoriaus gedimo, automobilio prietaisų skydelyje gali įsižiebti raudona akumuliatoriaus lemputė. Šios lemputės užsidegimas reiškia, kad reikia nedelsiant kreiptis į AUTOARC servisą, kur bus atliktas kokybiškas generatorių remontas.

Neverta laukti, kol Jūsų automobilis visiškai sustos kelyje. Pastebėję bet kokį įtartiną požymį, kuris gali rodyti generatoriaus gedimą, nedelsdami kreipkitės į AUTOARC technikos profesionalus. 


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Generatorių remontas - nuo tikslios diagnostikos

 Generatoriaus diagnostika yra svarbi dėl kelių priežasčių:

 • Užtikrina elektros sistemos vientisumą. Generatorius yra svarbi automobilio elektros sistemos dalis, atsakinga už akumuliatoriaus įkrovimą ir elektros energijos tiekimą varikliui bei kitiems elektros komponentams. Tinkamai veikiantis generatorius užtikrina, kad visi elektros prietaisai veiktų sklandžiai ir patikimai.

 • Padeda išvengti gedimų kelyje. Generatoriaus gedimai gali sukelti įvairių problemų, tokių kaip akumuliatoriaus išsikrovimas, žibintų mirksėjimas, variklio veikimo sutrikimai ir netgi staigus automobilio sustojimas. Reguliarus generatoriaus tikrinimas padeda anksti nustatyti ir pašalinti potencialias problemas, taip išvengiant nepatogumų ir pavojingų situacijų kelyje.

 • Prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Pernelyg išsikrovęs akumuliatorius gali sugesti ir jį reikės pakeisti. Tinkamai veikiantis generatorius užtikrina, kad akumuliatorius būtų tinkamai įkrautas, taip prailgindamas jo tarnavimo laiką.

 • Sumažina remonto išlaidas. Jeigu gedimo problemos laiku nenustatytos ir išspręstos, jos gali sukelti, rimtesnius gedimus ir pareikalauti brangesnių remonto išlaidų. Todėl ankstyvas generatoriaus gedimo nustatymas paprastai reiškia, kad generatorių remontas kainuos pigiau.

Kaip dažnai reikia atlikti generatoriaus diagnostiką?

Rekomenduojama generatoriaus diagnostiką atlikti bent kartą per metus, ypač jei automobilį dažnai naudojate ilgose kelionėse arba ekstremaliomis sąlygomis. Taip pat reikėtų patikrinti generatorių, jei pastebite bet kokių elektros sistemos problemų. Diagnostikos metu tikrinama generatoriaus įtampa, srovė ir bendra būklė. Jei bus rasta problemų, mechanikas galės jas ištaisyti arba rekomenduos pakeisti seną generatorių nauju.


Be reguliarios diagnostikos, keletas esminių dalykų, padedantys išlaikyti tinkamą generatoriaus būklę:

 • Reguliari akumuliatoriaus įtampos ir gnybtų būklės patikra.

 • Generatoriaus korpuso ir ventiliatoriaus valymas, kad pašalinti dulkes ir nešvarumus.

 • Generatoriaus perkrovos vengimas, kad vienu metu nebūtų sujungta per daug elektros prietaisų.

 • Jei automobilio ilgą laiką nenaudosite, atjunkite akumuliatorių, kad išvengtumėte generatoriaus išsikrovimo.

Laikydamiesi šių rekomendacijų, galite padėti užtikrinti, kad generatorius veiktų sklandžiai ir patikimai daugelį metų.


Generatoriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Generatorių remontas Klaipėdoje. Kodėl mes?

Patirtis

Viena iš pagrindinių krypčių, kuria dirbame yra skubus ir kokybiškas generatorių remontas. Profesionalios meistrų komandos ir įrangos dėka galime remontuoti beveik visų markių automobilių generatorius. Per ilgametę praktiką esame susidūrę tiek su vokiškų - BMW, AUDI, VW, MERCEDES, tiek su japoniškų - Honda, LEXUS, tiek su prancūziškų - Peugeot, Renault, tiek su kitų šalių automobilių gamintojų generatorių remonto specifikomis.


Generatorių remontas Klaipėdoje atliekamas profesionaliai ir kokybiškai, nes mūsų patyrę specialistai žino visas generatorių remonto subtilybes. Todėl esame tikri, kad sugedus Jūsų automobilio generatoriui rasime būdą Jums padėti.


Informacija apie remonto sąlygas

Skaidrumas mūsų darbe yra svarbus. Informuodami klientus apie būsimų darbų sąnaudas ir trukmę, mes išvengiame bet kokių nesusipratimų ar neaiškumų. Mūsų politika – jokių paslėptų mokesčių, jokių staigmenų. Norime, kad kiekvienas transporto priemonės savininkas prieš patikėdamas savo automobilį mums suprastų, ką konkrečiai mes darome ir kodėl tai kainuoja būtent tiek. Tai apima išsamų darbų, kuriuos atliksime, bei dalių, kurias pakeisime, aprašymą. Žinant visus potencialius remonto etapus, leidžia vairuotojui priimti informuotus sprendimus. Mes suprantame, kaip svarbu išlaikyti aiškų ir atvirą bendravimą, kad patirtis būtų kuo malonesnė ir patogi.


Lanksčios paslaugos, pritaikytos individualiems poreikiams

Siekiant užtikrinti maksimalų klientų patogumą, mūsų servisas siūlo lanksčias darbo valandas, kurios leidžia palikti ir atsiimti automobilį jums patogiu metu. Mes suprantame, kad mūsų klientų laikas yra brangus, todėl stengiamės pasiūlyti paslaugas, kurios minimaliai trukdytų Jūsų kasdieninei veiklai.


Kokybė ir garantijos

Kai kalbame apie automobilio generatorių remontą, svarbiausias veiksnys yra kokybė. Mūsų servisas įsipareigoja naudoti tik patikimas aukštos kokybės detales. Tai užtikrina ilgalaikį automobilio generatoriaus veikimą. Be to, visiems atliktiems darbams suteikiame garantijas, kad galėtumėte jaustis ramūs, žinodami, jog esate apsaugoti nuo bet kokių netikėtumų. Patikimumas ir klientų pasitikėjimas mums yra prioritetas, todėl visada siekiame viršyti automobilių vairuotojų  lūkesčius.


Jei manote, kad Jūsų automobiliui reikalingas generatoriaus remontas, AUTOARC servisas tinkamai pasirūpins šiuo procesu!


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Taip pat mūsų autoservise atliekamas ir starterių remontas.