Generatorių remontas - AUTOPIT

Kaip žinia, šiuolaikiniuose automobiliuose gausu elektronikos, todėl generatorius - viena svarbiausių automobilio dalių, nes būtent jo gedimai sąlygoją elektrinių įrenginių veikimą automobilyje. Tačiau dėl natūralus susidėvėjimo arba netinkamos priežiūros generatorius gali sugesti. Šiuo atveju profesionalus generatoriaus remontas neišvengiamas, nes savarankiškai pataisyti gedimus ko gero nepavyks. Laiku neatliktas generatoriaus remontas galiausiai lemia, kad automobilis tiesiog nebeužsiveda. Todėl specialistai pataria - prietaisų skydelyje užsidegus akumuliatoriaus piktogramai, būtent ši piktograma įspėja apie galimus generatoriaus gedimus, nedelsiant vykti į autoservisą. Taip išvengsite papildomų laiko ir piniginių sąnaudų. Generatoriaus remontui Klaipėdoje mūsų autoservise galite užsiregistruoti jau šiandien.


Generatoriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/


Generatorių remontas Klaipėdoje. Kodėl mes?

Viena iš pagrindinių krypčių, kuria dirbame yra skubus ir kokybiškas generatorių remontas. Profesionalios meistrų komandos ir įrangos dėka galime remontuoti beveik visų markių automobilių generatorius. Per ilgametę praktiką esame susidūrę tiek su vokiškų  - BMW, AUDI, VW, MERCEDES, tiek su japoniškų - Honda, LEXUS, tiek su prancūziškų - Peugeot, Renault, tiek su kitų šalių automobilių gamintojų generatorių remonto specifikomis. Generatorių remontas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas profesionaliai ir kokybiškai, nes mūsų patyrę specialistai žino visas generatorių remonto subtilybes. Todėl esame tikri, kad sugedus Jūsų automobilio generatoriui rasime būdą Jums padėti.


Generatoriu remontas - autoservisas-klaipeda.lt/

Taip pat mūsų autoservise atliekamas ir starterių remontas.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910