Stabdžių diskų keitimas - AUTOPIT

Nepaisant bauginančio pavadinimo, stabdžių diskų keitimas yra viena nesudėtingiausių automobilio priežiūros procedūrų. Tačiau, nors stabdžių diskų keitimas yra gana lengva procedūra, jai atlikti reikia daugybės įrankių ir specialių prietaisų, kurių sąrašas priklauso nuo automobilio modelio ir stabdžių mechanizmų konstrukcijos. Ilgametė praktika rodo, kad siekiant nedaryti kompromisų saugumui kelyje geriausiai šią procedūrą atlikti patikimam autoservise. Stabdžių diskų keitimas autoservise AUTOPIT atliekamas kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai.


Stabdziu disku keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Požymiai, išduodantys, kad jau laikas keisti stabdžių diskus

Kiekvieno automobilio naudojimosi instrukcijoje dažniausiai nurodoma, kada reikia atlikti keitimą. Tačiau iš tikrųjų stabdžių sistema susidėvi žymiai anksčiau nurodyto laiko. Stabdžių sistema, ypatingai kaladėlės ir diskai, yra vieni iš labiausiai apkrautų ir intensyviai naudojamų automobilio detalių. Ankstesniam susidėvėjimui taip pat įtakos turi važiavimo stilius, kelių būklė, oro sąlygos, gamybinės medžiagos ir kiti veiksniai.


Automobilis perspėja vairuotoją apie atsiradusius gedimus degančiais indikatoriais, keistais garsais, kvapais ir kitais požymiais. Įspėjamoji prietaisų skydelio lemputė dažniausiai parodo, kada jau atėjo laikas pakeisti stabdžių kaladėles. Kiti automobilio požymiai, išduodantys, kad jau laikas keisti stabdžių diskus: padidėjęs stabdymo kelias, “lengvas” pedalas, padidėjęs stabdžių skysčio lygis ir pašaliniai garsai stabdant. Tačiau, specialistai pataria nelaukti kol automobilis pradės rodyti pirmuosius gedimo požymius ir tikrinti stabdžių sistemos būklę reguliariai.Stabdziu disku keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Stabdžių diskų keitimas: kaina priklauso nuo daugelio veiksnių

Vieni automobiliai turi sudėtingesnę stabdymo sistemą, kuriai reikia papildomo laiko ir specialių žinių, todėl ir kaina atitinkamai yra aukštesnė. Kitų automobilių stabdymo sistema yra paprastesnė, todėl ir visa darbo eiga yra lengvesnė, o kaina - žemesnė. Stabdžių diskų keitimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: automobilio modelio, stabdžių sistemos tipo, stabdžių sistemos komponentų būklės ir kt. Specialistai išsamiai patikrina stadbdžių sistemos būklę, pateikia rekomendacijas ir nustato stabdžių diskų keitimo kainą. Stabdžių diskų keitimas ar stabdžių kaladėlių keitimas autoservise AUTOPIT atliekamas kokybiškai, profesionaliai ir už atitinkamą kainą.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910