Stabdžių diskų keitimas Klaipėdoje - AUTOARC

Nepaisant bauginančio pavadinimo, stabdžių diskų keitimas yra viena nesudėtingiausių automobilio priežiūros procedūrų. Tačiau, nors stabdžių diskų keitimas yra gana lengva procedūra, jai atlikti reikia daugybės įrankių ir specialių prietaisų, kurių sąrašas priklauso nuo automobilio modelio ir stabdžių mechanizmų konstrukcijos. Stabdžių sistema vaidina kritinį vaidmenį užtikrinant Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą kelyje. Stabdžių diskai yra svarbi šios sistemos dalis, todėl jų tinkama būklė yra būtina norint išlaikyti maksimalų stabdymo efektyvumą. Ilgametė praktika rodo, kad siekiant nedaryti kompromisų saugumui kelyje geriausiai šią procedūrą atlikti patikimam autoservise. Stabdžių diskų keitimas autoservise AUTOARC atliekamas kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai.


 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Požymiai, išduodantys, kad jau laikas keisti stabdžių diskus

Kiekvieno automobilio naudojimosi instrukcijoje dažniausiai nurodoma, kada reikia atlikti keitimą. Tačiau iš tikrųjų stabdžių sistema susidėvi žymiai anksčiau nurodyto laiko. Stabdžių sistema, ypatingai kaladėlės ir diskai, yra vieni iš labiausiai apkrautų ir intensyviai naudojamų automobilio detalių.


Ankstyvam stabdžių diskų nusidėvėjimui įtakos turi:

 • Važiavimo stilius
 • Kelių būklė
 • Gamybinės medžiagos ir kiti veiksniai

Automobilis perspėja vairuotoją apie atsiradusius važiuoklės gedimus degančiais indikatoriais, keistais garsais, kvapais ir kitais požymiais. Įspėjamoji prietaisų skydelio lemputė dažniausiai parodo, kada jau atėjo laikas pakeisti stabdžių kaladėles. Kiti automobilio požymiai, išduodantys, kad jau laikas keisti stabdžių diskus: padidėjęs stabdymo kelias, “lengvas” pedalas, padidėjęs stabdžių skysčio lygis ir pašaliniai garsai stabdant. Tačiau, specialistai pataria nelaukti kol automobilis pradės rodyti pirmuosius gedimo požymius ir tikrinti stabdžių sistemos būklę reguliariai.


Stabdziu disku keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


 Kodėl laiku atliekamas stabdžių diskų keitimas svarbus?

 • Saugus stabdymas. Stabdžių diskai yra besisukančios metalinės plokštės, kurios kartu su stabdžių kaladėlėmis sukuria trintį, būtiną automobiliui sulėtinti ar sustoti. Laikui bėgant, diskai nusidėvi ir tampa plonesni. Jei diskai pernelyg susidėvi, jie gali prarasti gebėjimą efektyviai stabdyti, ypač kritinėse situacijose. Dėl to gali padidėti sustojimo atstumas ir išaugti avarijos rizika.

 • Ilgesnis automobilio eksploatavimo laikas. Nusidėvėję diskai gali sukelti pernelyg didelį stabdžių sistemos įkaitimą, o tai gali pažeisti kitas stabdžių sistemos dalis, tokias kaip: stabdžių kaladėlės, suportai ir stabdžių skystis. Reguliarus stabdžių diskų keitimas padeda išvengti šių problemų ir užtikrina, kad stabdžių sistema veiktų sklandžiai ir patikimai.

 • Sumažėjęs triukšmas ir vibracija. Susidėvėję ar deformuoti diskai gali sukelti vibraciją vairo ir stiprų trūkčiojimą stabdant. Laiku atliktas stabdžių diskų keitimas, padeda išvengti nemalonių pojūčių vairuojant ir užtikrina saugumą kelyje.

 • Taupymas ilgalaikėje perspektyvoje. Nors stabdžių diskų keitimas gali atrodyti kaip papildomos išlaidos, reguliari priežiūra gali padėti išvengti brangesnių remontų ateityje. Be to, laiku pakeitus diskus, sumažėja kuro sąnaudos, nes susidėvėję diskai gali reikalauti daugiau pastangų stabdant.

Stabdžių diskų keitimas. Procesas

 • Senų stabdžių diskų demontavimas. Stabdžių diskų keitimas prasideda: senų diskų nuėmimu. Pirmiausia atleidžiami ratlankio varžtai, o paskui atjungiami stabdžių suportai, kad būtų galima pašalinti senąjį diską. Kartais gali prireikti naudoti specialius įrankius, kad diskas būtų atskirtas nuo ratlankio, ypač jei jis sukorodavęs ar sukibęs dėl ilgalaikio naudojimo.

 • Naujų stabdžių diskų montavimas. Kai senieji diskai sėkmingai pašalinti, sekantis žingsnis yra naujų diskų montavimas. Prieš montuojant naują diską, svarbu atidžiai patikrinti jo atitikimą automobilio modeliui ir specifikacijoms. Nauji diskai turėtų būti švarūs ir be jokių defektų. Jie montuojami atvirkštine eiga, nei buvo šalinami senieji – pirmiausia diskas tvirtinamas prie ratlankio, o vėliau ant jo montuojami stabdžių suportai.

 • Sistemos tikrinamas ir testavimas. Po to, kai stabdžių diskų keitimas atliktas, būtina patikrinti stabdžių sistemos būklę. Tai apima: stabdžių skysčio lygio patikrinimą, oro išleidimą iš stabdžių sistemos, taip pat ratų ir varžtų patikrinimą bei priveržimą. Galiausiai, svarbu atlikti bandomąjį važiavimą, kad įsitikinti, jog stabdžių sistema veikia sklandžiai ir efektyviai.

 

Registracija
Internetu arba +37064496910

 


Stabdžių diskų keitimas: kaina priklauso nuo daugelio veiksnių

Vieni automobiliai turi sudėtingesnę stabdymo sistemą, kuriai reikia papildomo laiko ir specialių žinių, todėl ir kaina atitinkamai yra aukštesnė. Kitų automobilių stabdymo sistema yra paprastesnė, todėl ir visa darbo eiga yra lengvesnė, o kaina - žemesnė.


Stabdžių diskų keitimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių:

 • Automobilio modelio
 • Stabdžių sistemos tipo
 • Stabdžių sistemos komponentų būklės ir kt.

Specialistai išsamiai patikrina stabdžių sistemos būklę, pateikia rekomendacijas ir nustato stabdžių diskų keitimo kainą. Stabdžių diskų keitimas ar stabdžių kaladėlių keitimas autoservise AUTOARC atliekamas kokybiškai, profesionaliai ir už atitinkamą kainą.


Stabdziu disku keitimas - autoservisas-klaipeda.lt/


Stabdžių diskų priežiūros patarimai:

Nors stabdžių diskų keitimas yra būtinas, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad prailgintumėte jų tarnavimo laiką:

 • Venkite staigaus stabdymo. Staigiai stabdant patiriama didesnė trintis tarp stabdžių diskų ir trinkelių, o tai gali paspartinti stabdžių diskų nusidėvėjimą.. Stenkitės stabdyti palengva, numatydami būsimas situacijas kelyje.

 • Sumažinkite greitį posūkiuose. Sukite į posūkius lėčiau, nes staigiai stabdant posūkyje, stabdžių diskai patiria didesnę apkrovą.

 • Naudokite variklio trintį. Nuokalnėse ar leidžiantis žemyn, naudokite variklio trintį greičiui mažinti. Tai gali padėti sumažinti apkrovą stabdžių sistemai.

 • Reguliariai tikrinkite stabdžių sistemą. Rekomenduojama reguliariai tikrinti stabdžių sistemą, įvertinant stabdžių skysčio lygį, stabdžių diskų ir trinkelių būklę.

 • Rinkitės tik kokybiškus stabdžių diskus ir trinkelės. Patikimų gamintojų stabdžių diskai ir trinkelės, nors ir gali kainuoti šiek tiek brangiau, tačiau tarnaus ilgiau ir užtikrins geresnį stabdymą.

Kodėl stabdžių diskų keitimas turėtų būti patikėtas mums?

 • Patirtis. Stabdžių diskų keitimas yra labai svarbi automobilio priežiūros procedūra, kuri turėtų būti atliekama tik aukštos kvalifikacijos specialistų. AUTOARC servisas pasižymi ne tik ilgamete patirtimi, bet ir profesionalumu, užtikrinančiu aukštą paslaugų kokybę. Mūsų meistrai išsamiai susipažinę su įvairių markių automobilių stabdžių sistemomis ir geba atpažinti būtinus atnaujinimus bei pakeitimus, kad užtikrinti tinkamą automobilio eksploatavimą.

 • Aukštos kokybės medžiagų naudojimas stabdžių sistemose. Vienas iš pagrindinių aspektų, užtikrinančių stabdžių diskų keitimo efektyvumą, yra aukštos kokybės medžiagų naudojimas. Mes dirbame tik su patikimais gamintojais ir naudojame komponentus, kurie atitinka griežčiausius saugumo standartus. Tai garantuoja, kad stabdžių sistema ne tik efektyviai veiks bet kokioje situacijoje, bet ir išlaikys ilgaamžiškumą, mažindama būtinybę dažnai keisti dalis.

 • Modernios technologijos ir įrangos privalumai. Mūsų servisas Klaipėdoje yra aprūpintas modernia technika, kuri leidžia atlikti stabdžių diskų montavimą ne tik greitai, bet ir itin tiksliai. Šiuolaikinės diagnostikos ir montavimo įrangos dėka, galime užtikrinti, kad stabdžių diskų keitimas bus atliktas nepriekaištingai, o automobilio stabdžių sistema veiks be priekaištų.

 • Sąžiningos kainos ir skaidri komunikacija. Siūlome konkurencingas ir sąžiningas kainas. Prieš pradedant darbus, kiekvienas transporto priemonės savininkas yra išsamiai informuojamas apie galimas išlaidas, kad vėliau nekiltų jokių nesusipratimų.

Pasirūpinkite savo saugumu kelyje su AUTOARC servisu!


 

Registracija
Internetu arba +37064496910