Kondicionierių Pildymas - AUTOPIT

Laikui bėgant freono kiekis automobilio kondicionieriuose sumažėja ir kondicionierių pildymas tampa neišvengiama procedūra. Specialistai pataria laikytis visų gamintojo nustatytų nurodymų ir keisti skysčius nuvažiavus tam tikrą kilometrų skaičių ar per tam tikrą laiko tarpą. Tačiau ne visi ekspertai sutinka, kad freoną būtina keisti reguliariai ir pataria iš pradžių nustatyti esamą kondicionieriaus būklę, ir parinkti tinkamiausią sprendimą. Dauguma specialistų sutinka, kad kondicionierių pildymas reikalingas tik tada, kai problema yra kondicionavimo sistemoje, todėl pirmiausiai reikėtų nustatyti priežastį, kodėl trūksta freono. Kondicionierių pildymas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT pradedamas nuo išsamios diagnostikos.


Kondicionieriu Pildymas -autoservisas-klaipeda.lt/


Kondicionierių pildymas - darbas, kurį geriausia palikti specialistams

Automobilių kondicionierių pildymas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas naudojant specialią įrangą, kas leidžia suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Ilgametę patirtį turintys specialistai detaliai išanalizuoja kondicionavimo sistemą ir nustato priežastis, dėl kurių kondicionierių pildymas tapo aktualus. Dažniausi gedimai įvyksta dėl sąlygų, kuriose eksploatuojami automobiliai. Tinkamai prižiūrėti automobilį, palaikyti jo techninę būklę ir stebėti visus eksploatacinius skysčius - sunkus ir reikalaujantis daug laiko bei pastangų darbas, kurį nė kiekvienas automobilio savininkas pasiruošęs atlikti. Todėl yra autoservisai, kurių pagalba Jūsų automobilis gali veikti nepriekaištingai. Kondicionierių pildymas ir visos kondicionavimo sistemos patikrinimas bei kiti remonto ir priežiūros darbai - tai, ką galite patikėti specialistams. 


Freono pildymas: sąlygos ir reikalavimai 

Būna atvejų, kai negalima atlikti kondicionieriaus pildymo iš karto, nes iš pradžių būtina atlikti tam tikrus veiksmus arba remonto darbus. Freono pildymas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas tam tikromis sąlygomis:

  • Iš pradžių atliekama detali kondicionavimo sistemos patikra.
    Kondicionierių pildymas neatliekamas nustačius sistemos nesandarumą. 
  • Atsiradus gedimams patartinas kondicionierių remontas. 
  • Freono pildymas atliekamas tik esant sandariai sistemai.

Freono pildymas nepatikrinus visos sistemos gali būti ne tik finansiškai skausminga, bet ir rizikinga aplinkai. Nutekėjimas gali sukelti pavojingą situaciją. Todėl profesionali kondicionieriaus diagnostika yra ne tik patartina, bet ir privaloma. Diagnostika ir kondicionierių pildymas Klaipėdoje autoservise AUTOPIT atliekamas kruopščiai ir atsakingai. 


Kondicionierių pildymas - kaina

Automobilių kondicionierių pildymo kaina priklauso nuo sunaudoto freono kiekio. Kondicionierių pildymas atliekamas automatiniu prietaisu. Priklausomai nuo automobilio markės nustatomas reikiamas freono kiekis. Todėl kondicionierių pildymo kaina susideda iš fiksuoto mokesčio už atliekamus darbus, kondicionieriaus dezinfekcijos ir sunaudoto freono. Susisiekite su mūsų specialistais, kad sužinotumėt tikslią kainą Jūsų automobiliui.


Kondicionieriu pildymas - autoservisas-klaipeda.lt/

Ne retai nutinka taip, kad tik kondicionieriaus pildymo nepakanka - reikalingas kondicionieriaus remontas. Apie mūsų autoservise atliekamą auto kondicionierių remontą rasite čia.


Papildomai

Pirminė Patikra Nedelsiant

Automobilių remontas Klaipėda: Nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai! Pirminę apžiūrą atliekame nedelsiant. Išklausę kliento gedimo požymių apibūdinimą, mūsų meistrai apžiūri automobilį vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba. Tuomet su klientu suderinę galimų darbų apimtį, trukmę ir preliminarią kainą imasi jų remonto.


Sutaupyk iki 30%

Ilgametė patirtis (10000+ aptarnautų automobilių) parodė, kad statistiškai klientams sutaupome iki 30 procentų. Per tą laiką pastebėjome, kad pas mus atvykę klientai dažnai turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių, remontuojant savo transporto priemones kituose Klaipėdos autoservisuose. Mat, dažnai nutinka taip, kad klientai, susigundę maža kaina ar patikėję savo automobilį kvalifikacijos neturinčiam meistrui, galiausiai susiduria su nepagrįstai išbrangusiu automobilio remontu.


Taip būna dėl: kompetencijų nebuvimo, diagnostinės įrangos ar įrankių neturėjimo. Įsivaizduokit, jei meistras, kuris niekada nėra atlikęs vienokio ar kitokio pobūdžio darbų imasi jų daryti Jūsų automobilyje. Savaime suprantama, kad rezultatas dažnai tampa nuviliantis, ne tik darbų kokybės, bet ir išlaidų prasme. Nes atliekant darbus "tiesiai per aplinkui" auga laiko sąnaudos, keičiamos ne tos detalės, kurias reikia arba keičiamos ir tos, kurių dar keisti nebūtina.


Taigi, tiksli gedimų diagnostika, patirtis ir savo srities išmanymas lemia ir kokybę, ir patrauklią kainą. Todėl, galime užtikrinti, kad pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, kokybiškai už adekvačią kainą.


Garantija visiems darbams

Mūsų patirties sąskaitoje daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, todėl suprantame kiekvieno kliento lūkesčius! Todėl automobilių remonto paslaugas galime atlikti be jokių papildomų rūpesčių - "nuo - iki".


Registracija
Internetu arba +37064496910